Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Masca

Masca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Masca? Kliknij tutaj.

Masca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1192 opinii

To wspaniała wycieczka, aby zobaczyć największe atrakcje wyspy. Od księżycowego, skalistego krajobrazu w Parku Narodowym Teide, do różnych oryginalnych wiosek i nadmorskich miasteczek, wszystko tam jest naprawdę.Przede wszystkim nasz przewodnik Toni był również niezwykle miły, nie tylko mówił płynnie po angielsku, francusku i hiszpańsku, ale był w tym dobry od czasu do czasu Próbował niemieckiego. Toni był po prostu bardzo sympatyczny i nie tylko wyliczał katalog faktów, ale także mówił z entuzjazmem i promieniał o kulturze, roślinności i geologii wyspy, dlatego słuchaliśmy go z przyjemnością i zainteresowaniem. Poza tym naprawdę warto zjeść obiad w proponowanej restauracji - stosunek jakości do ceny nie do przebicia, jest ładnie położony, z pięknym widokiem na miasto i morze, a do tego bardzo uroczo udekorowany. Kolejna atrakcja: dzięki dobrej pogodzie mogliśmy zobaczyć nie tylko La Palmę i La Gomerę, ale także El Hierro

Super kompletna aktywność. Przez cały czas jest napój do picia (soki, woda, napoje bezalkoholowe, sangria i piwo, jeśli dobrze pamiętam). Pokazują to, co było obiecane, a przewodnik był WSPANIAŁY, uwielbialiśmy to, Johan. Jedzenie, które dostajesz, jest bardzo dobre. Po przyjeździe dają kanapkę, a potem dali nam dość duży talerz z sałatką, trzema przysmakami ryżu i klopsikami. Łazienka przed Gigantami, spektakularna. Wycieczka, którą bez wątpienia powtórzymy.

Bardzo kompetentny i przyjazny przewodnik. Odwiedziliśmy wioski na północy Teneryfy i park narodowy Teide, który jest obowiązkowym miejscem do zobaczenia. Zgubiliśmy się na ulicach Masca, małego miasteczka otoczonego zielenią i odwiedziliśmy słynnego Smoka Tysiąclecia. Zjedliśmy lunch w małym guachince, wszystko bardzo dobre. Absolutnie nie można przegapić doświadczenia!

W pełni polecam to doświadczenie, ponieważ prowadzi przez różne części wyspy i pokazuje, jak inna i interesująca jest wyspa. Przewodnik Christopher był naprawdę zabawny i kompetentny. Chciałbym tylko spędzić trochę więcej czasu w parku na Teide, ponieważ 30 minut to za mało, aby nacieszyć się tym miejscem!

Wycieczka super, kompetentny przewodnik, na prawdę gorąco polecam