Masada

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Masada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2477 opinii

Czytałam wiele negatywnych opinii na temat kierowcy, w moim przypadku okazało się to nieprawdą. Kierowca był punktualnie a nawet czekał przed czasem. Po zwiedzeniu En Gedi jednej osoby brakowało, kierowca czekał na nią 45 min. Nie mieliśmy jednak przez to krótszego czasu na Morze Martwe - kierowca przedłużył nam czas o te 45 min które czekaliśmy, co było bardzo miłym gestem z jego strony - poświęcił swój czas. Czas który jest przeznaczony na zwiedzanie jest zdecydowanie wystarczalny. Autobus bardzo wygodny, klimatyzowany, można zostawić w nim swoje rzeczy na czas zwiedzania.

Everything was great, but please remember that it's a big company with many tours starting at the same time, so we spent 1 hour from the time we met in the meeting point (at 7.15h) to actually leaving Tel Aviv (8.15h). Also the 1st stop on the road - Elvis is terrible... they charge you 25€ for 3 coffees and 3 croissants.... And by default you get a mug with Elvis... which is not a perfect souvenir from Israel lol And don't expect to have hours in Dead Sea, it's more an experience than half day in the beach. For us it was perfect, but we are not beachy people ;)

Wycieczka pozwolila pokazać całe piękno krajobrazu morza martwego. Odpowiednio oszacowany czas do spędzenia w każdym z 3 miejsc przez co nie było poczucia gonitwy. Rewelacyjna przewodniczka Jenny, która stworzyła super atmosferę z grupą, posiadała dużą wiedzę, którą w ciekawy sposób przekazywała zwiedzającym.

Organizacja bardzo dobra, przewodnik świetnie przygotowany, dbający o wszystkich i wszystko bez wprowadzania nerwowej atmosfery, kierowcy-mistrzowie kierownicy. Wrażenia i widoki cudowne... na zwieńczenie całości taplanie się w błocie i po prostu świetna zabawa

Fantastyczna wycieczka ! Zostałyśmy odebrane i spowrotem przywiezione do hotelu. Czas wyprawy idealnie zaplanowany. Masada robi niesamowite wrażenie a kąpiel w morzu martwym jest idealnym Spa dla skory. Polecam ta wycieczkę oraz organizatora wyprawy!