Atrakcje i wycieczki
Marsa Alam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Marsa Alam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marsa Alam? Kliknij tutaj.

Marsa Alam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 187 opinii

Musieliśmy wstać o 00.00 na naszą taksówkę z Marsa alan na lotnisko w Hurghadzie. (3h jazdy) Lot do Kairu do odebrania przez naszych przewodników. Następnie pojechaliśmy do starego Kairu, aby najpierw odwiedzić rynek bez ludzi z miasta w jego imponującym stanie nieturystycznym. Po tym, jak poszliśmy do piramid i sfinksa, zanim tłum się tam pojawił. Bardzo mało osób bardzo ładne zdjęcia zrobione. Kolacja w formie bufetu i dalsza podróż do egipskiego muzeum. Gdzie ponownie otrzymujemy wiele informacji od naszego przewodnika. Na koniec relaksująca wycieczka łodzią. Następnie wróciliśmy na lotnisko, aby ponownie odebrać taksówkę i przybyć do naszego hotelu o 23.30. To była bardzo, bardzo wyczerpująca podróż, ale była tego warta.! Bardzo ładnie zorganizowana i polecam tę wycieczkę dla osób, które chcą pojechać do Egiptu i maksymalnie wykorzystać swoją podróż.

Zostaliśmy odebrani bardzo punktualnie w naszym hotelu. Przyjemna załoga na łodzi. Podczas tej podróży widziałem zarówno żółwie, jak i manaty. Musieliśmy czegoś poszukać, pierwszy postój trochę rozczarował, mało rybek, żadnego pięknego koralowca, ale drugi przystanek to wynagrodził.

Cały dzień był super! Przewodnicy i wszyscy ludzie byli bardzo przyjaźni i bardzo pomocni. Jazda quadem była świetną zabawą. Byliśmy pod dobrą opieką, naprawdę podobała nam się wspólna kolacja i taniec po nim.

To był dobrze zorganizowany dzień, który nam się podobał z naszymi dziećmi. QUAD na pustyni i wyśmienita kolacja z typowymi tańcami. Uprzejmy i bardzo przyjazny personel. Polecić. Maks.

Fajna wycieczka ze świetnym zespołem, który starał się uszczęśliwić wszystkich?