Wybierz daty

Marrakesz Wycieczki z przewodnikiem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 82
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Często zadawane pytania dotyczące: Marrakesz

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Marrakesz?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz to:

As-Sawira

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

To była bardzo dobra trasa. Mo był bardzo przystojnym i uważnym mężczyzną, który pokazał nam wszystkie zakątki i specjalności. Poznaliśmy wiele małych przekąsek, słodyczy, a także normalną, codzienną kuchnię mieszkańców Marrakeszu. Wycieczka była zarezerwowana po angielsku, ale Mo zawsze tłumaczyła ją na francuski i niemiecki. Wycieczka jest wysoce zalecana!

Co za fantastyczna wycieczka dla kulinarnego poszukiwacza przygód! Mohammed był wspaniałym przewodnikiem, który przeprowadził nas przez labirynt Medyny, aby skosztować wszystkich wspaniałych potraw Maroka. Mogliśmy spróbować potraw, których bez niego moglibyśmy nawet nie znaleźć, a on wyjaśnił tradycje związane z daniem plażowym, jak i kiedy jest spożywane.

Przewodnik francuskojęzycznych tres sympathique et vraiment pasjané par sa ville. Bon mix entre un food tour (quelques arrêts puis repas à un restaurant) i un city tour.

Mieliśmy bardzo miłego przewodnika, dużo pysznego jedzenia i dobrze się bawiliśmy. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę każdemu, kto odwiedza Marrakesz.

Świetny sposób na zapoznanie się z marokańską kuchnią i kulturą. Zrobiliśmy wycieczkę pierwszego dnia naszej wizyty.