Marrakesz wycieczki jednodniowe
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najlepszy stosunek jakości do ceny

Marrakesz: Popularne w kategorii wycieczki jednodniowe

Wyświetl wszystkie w kategorii „wycieczki jednodniowe” w miejscu Marrakesz
Bilety i wycieczki: 253

Marrakesz: Atrakcje

Marrakesz: Więcej atrakcji

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Marrakesz: Co mówią inni?

Opinia o wycieczce do Ouzoud Waterfalls from Marrakech

Przylecieliśmy do Marrakeszu 13 Lipca 2018 roku. 14 Lipca 2018 pojechaliśmy na wcześniej w Polsce wykupioną wycieczkę organizowaną przez Marrakesh Travel Services do Ouzoud Waterfalls. Wycieczka została wspaniale zorganizowana. Punktualny, czysty i wygodny samochód oraz kulturalny Pan kierowca. Na miejscu zbiórki zebrała się grupa w której byli turyści z Niemiec, Danii, Anglii, Hiszpanii i oczywiście Ja z żoną jako jedyni z Polski. Pod swoje skrzydła wziął nas Pan Przewodnik, który przechodził samego siebie, żebyśmy byli zadowoleni. Już na wstępie widać było, że jest osobą, która lubi swoją pracę i ma doskonały kontakt z turystami. Zna język angielski, posiada ogromną wiedzę w zakresie tematyki wycieczki, historii współczesnej Maroka, zwiedzanego regionu, przyrody oraz lokalnych zwyczajów. Jeśli do tego dodać doskonałe poczucie humoru i opiekę nad nami należy nisko schylić głowę przed Panem przewodnikiem, podziękować za cierpliwość, życzyć sukcesów i dużo zdrowia. Dziękujemy.

Konieczne oderwanie się od zakupowego szaleństwa Marrakeszu!

Primo - fantastyczny przewodnik - z dużym poczuciem empatii. Szczery (co się rzadko zdarza w Marrakeszu). Secundo - profesjonalny kierowca (chyba nazywał się Hiki). świetna technika i doskonały kontakt z turystami! Tercio - sama wycieczka bardzo przyjemna (Maroko z innej perspektywy). krótki trekking górski bardzo przyjemny. Oprócz programu samej wycieczki na uwagę zasługuje podglądanie odpoczynku mieszkańców Marrakeszu przy rzece.

Fantastyczna, bardzo atrakcyjna wycieczka

Wycieczka perfekcyjnie zorganizowana, wypełniona licznymi atrakcjami. Nasz przewodnik p. Ibrahim był niezwykle sympatyczny i towarzyski, a jednocześnie bardzo kompetentny, troskliwy i opiekuńczy. A do tego piękna okolica, wspaniałe górskie widoki, bardzo ciekawa trasa, spora porcja egzotyki. I na zakończenie wyśmienity obiad w pięknym miejscu. Bardzo udany dzień.

Piękne, spokojne - zupełnie odmienne od Marakeszu - miasto.

Dobry samochód. Mili, profesjonalni: kierowca oraz przewodnik. Z wycieczki jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto było się na nią wybrać i odpocząć - od hałasu i zgiełku - nad Oceanem Atlantyckim.

Całodniowa wycieczka w góry Atlas i jazda na wielbłądzie

Swietna wycieczka i warta swojej ceny,doskonała organizacja i punktualność, wysmienity lunch w cenie wycieczki. Mily i pomocny kierowca Mahmed.