Marrakesz
wellness i spa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wellness i spa w: Marrakesz

Oprócz atrakcji typu wellness i spa jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Marrakesz?

W: Marrakesz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 533 opinii

Bardzo dobre doświadczenie i bardzo dobra wartość. Odbiór samochodu był zorganizowany. Przewodnik i kierowca byli bardzo mili. Jest to bardzo pomocne, ponieważ spa nie jest tak łatwe do znalezienia. To nie więcej niż 10 minut jazdy, ale czy masz kierowcę, a wskazówki są bardzo pomocne. Spa jest czyste. Operator właściciela był bardzo miły. To było dwugodzinne doświadczenie. Peeling i masaż były bardzo dobre. Zespół spa był bardzo przyjazny i bardzo dobry w tym, co robią. Bardzo polecam to doświadczenie ma bardzo niedrogie zabiegi spa. Pod koniec moich dwóch godzin byłem bardzo szczęśliwy. Jan

Nie pozwól, by złe recenzje Cię zniechęciły. Też byłem sceptyczny po ich przeczytaniu, ale po doświadczeniu dla siebie, miałem wspaniałe doświadczenie. Zdecydowałem się na łaźnię turecką i masaż. To miejsce było proste, ale czyste i przyjazne. Hammam było prywatnym doświadczeniem, więc mogłem się zrelaksować, nie martwiąc się o innych. Masaż też był dobry, z przyjemną muzyką otoczenia w tle. Poleciłbym oba. Jedynym haczykiem było to, że angielski był minimalny, ale znosiliśmy gesty i wszyscy byli bardzo przyjaźni.

To było takie relaksujące i przyjazne! Elbiyad Oussama (kierowca) jest bardzo przyjazny i zabawny. Podnosi mnie we właściwe miejsce i zaczyna udzielać wskazówek z miasta. Masaż był niesamowity i piję jedną z najlepszych herbat tutaj w Marrakeszu. Jeśli myślisz o relaksie, to jest właściwe miejsce! (I poproś Elbiyada, żeby był twoim kierowcą, ponieważ jest taki miły!)

Od początku do końca wszystko było doskonałe, tj. Od odebrania z naszego hotelu do wysadzenia. To było doskonałe autentyczne przeżycie kulturowe. Bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.

Pełen relaks

Przyjemne, relaksujące doznanie i wygrzanie się jak w saunie