Marrakesz
safari na pustyni

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu safari na pustyni w: Marrakesz

Oprócz atrakcji typu safari na pustyni jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Marrakesz?

W: Marrakesz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu safari na pustyni w: Marrakesz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 5494 opinii

Dobra zabawa. Transport był bardzo punktualny. Faceci, którzy nas oprowadzali, byli bardzo dobrzy, bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Była to bardziej wycieczka quadem, ponieważ jechaliśmy w kolejce, ale pojechaliśmy do wielu miejsc i zatrzymaliśmy się, aby zrobić zdjęcia. Woda była dostarczona w połowie drogi, a następnie pod koniec zatrzymaliśmy się przy namiocie imprezowym i podano nam słodką miętową herbatę z oliwą i chlebem. Wspaniałe doświadczenie

Świetny sposób na spędzenie czasu, bardzo profesjonalne podejście, wszystko punktualnie i bez problemu, Pan od wielbłądów przemiły i śpiewające lokalne pieśni, instruktor od quadów jeszcze milszy, chętnie robiący sesje zdjęciowe i bardzo kontaktowy. Serdecznie polecam, cena nie wygórowana, a zabawa wspaniała!

Krajobrazy zapierają dech w piersiach, przewodnik (Mohamed O.) bardzo miły i otwarty. Przystanek w Górach Atlas pozwala na zapierające dech w piersiach widoki. Warto odwiedzić Atlas Studios. Uwaga, droga jest długa (3h-4h) i bardzo kręta z Marrakeszu.

Great experience. Beautiful views of Atlas mountains and amazing visit in Atlas Studio. Driver very helpful and friendly.

Eine wunderschöne Wüstentour Es hat wirklich Spaß gemacht - es ist sehr zu empfehlen !