Marrakesz Rejsy wycieczkowe

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Marrakesz

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Marrakesz?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz to:

As-Sawira

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Było cudownie. Nasz przewodnik Youssef był niesamowicie miły, był w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i opowiedział nam wiele ciekawych szczegółów na temat ludzi i przyrody Maroka. Ponadto posługuje się wszystkimi językami świata. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu, kto chce doświadczyć pięknej przyrody Maroka. Wielkie podziękowania dla naszego kierowcy i przewodnika. To było wspaniałe doświadczenie!

Cudowna wizyta z niespodzianką zakończona makakami (na wolności). Bardzo miły i zabawny przewodnik, który wyjaśnił historię wodospadów i towarzyszył nam przez całą drogę. Sugerujemy! Uwaga, jeśli chodzi o lunch, piszą, żeby go przynieść, ale w rzeczywistości, jeśli chcesz, po przyjeździe jest pełno stoisk, na których można zjeść lunch.

Bardzo miłe pierwsze doświadczenie z getyourguide. Dzięki naszemu kierowcy i przewodnikowi. Naprawdę bardzo piękne miejsce, tak blisko wodospadu to naprawdę szczęście. Około 15:00 zjedliśmy bliżej wodospadu menu za 10 € (dopłata) Tylko trochę długo, żeby nie móc robić tego, co chcemy. Polecam +++

Nic do powiedzenia. Youssouf był bardzo opiekuńczy. Poliglota i bardzo przyjazny. Kierowca Mohammed również był doskonały. Zdecydowanie doświadczenie do zrobienia. Obiad jest absolutnie doskonały. Lepiej niż możesz zjeść w mieście.

Przewodnik (Youssuf) był bardzo uważny i kiedy zauważył, że stromy spacer to dla mnie za dużo, od razu zadzwonił do swojego kolegę, który następnie poszedł ze mną łatwiejszą ścieżką.