Marrakesz
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Marrakesz

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Marrakesz?

W: Marrakesz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Marrakesz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Spędziliśmy naprawdę udany dzień. Nasz kierowca, Moustapha, opowiedział nam trochę o acenwry i mieście, które mijaliśmy w drodze do Ouzoud. Nasz przewodnik po wodospadzie, Yousef, też był doskonały! Wiedział i dzielił się tak wiele o kulturze Berberów, języku i swoim doświadczeniu dorastania w pobliskim mieście. Władał biegle 7 językami, w tym niemieckim! Kiedy zobaczysz orzeszki ziemne sprzedawane na początku wędrówki za 10 dh, kup je! Ma to na celu nakarmienie małp po drugiej stronie wodospadu. Upewnij się też, że masz trochę monet lub małych banknotów, aby dać napiwek facetowi wiosłującemu do wodospadu, a jeśli zapomniałeś zabrać orzeszki, możesz dać napiwek facetowi z torbą orzeszków, aby nakarmić małpy. To był relaksujący i piękny dzień i bardzo polecam tę wycieczkę!

Podróż była niesamowita. Kierowca Abdo był idealnie na czas, jest taki miły i dużo rozmawialiśmy o wszystkim. A przewodnik Youssef był niesamowity. Wie wszystko o historii i kulturze, a wspólne spędzanie czasu było błogosławieństwem. Dziękuję za ten idealny dzień.

Great prepared trip, excellent for everyone who would like to escape from hustle and bustle of Marrakech. Also we would highly recommend driver BB King and tour guide Housin.

Fajna wycieczka, dobrze zorganizowana, przewodnik jest bardzo miły?

niesamowite miejsce, przewodnik pierwsza klasa , polecam.