Marrakesz Wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Marrakesz

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Marrakesz?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz to:

As-Sawira

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 8948 opinii

Rewelacyjne doświadczenie z bardzo dobrym (pod każdym względem) Mohammedem. Odkrywanie smaków, dobrych adresów i typowych dań Marrakeszu. Ogólna uczta dla kubków smakowych podczas spaceru po suku, a następnie w medynie. Przyjaźni rzemieślnicy i dobre produkty. Nie jedliśmy w południe, jak zalecono w innym komentarzu. Polecam to samo: bardzo sycący!! Smakujemy, a na koniec jemy super kompletny posiłek! Traktuj się dobrze!

Spacer po ulicach Marrakeszu z naszym przewodnikiem Abdulem, delektowanie się pysznymi daniami w lokalnych sekretnych miejscach i słuchanie opowieści o Marrakeszu było ogromnym wzbogaceniem naszego pobytu w Marrakeszu. Zdecydowanie zaleca się również pozbycie się pierwszego wrażenia z nachalnych oszustw na Djemma el Fna. Ale nie tylko z tego powodu!! Abdul był świetny.

Wczoraj mogliśmy przeżyć ekscytującą i imponującą wycieczkę z przewodnikiem po medynie Marrakeszu! Mohammed pokazał nam kulinarną różnorodność Maroka. Jednocześnie wycieczka kulinarna jest również idealna, aby uzyskać pierwsze wrażenie w medynie ze wszystkimi jej zaułkami i poznać ekscytujące tło. Wysoce rekomendowane!

Towarzyszył nam Rachid, który był idealny na wspaniałą wizytę w medynie nocą. W programie odkrycie placu Dżemaa al-Fina, jego historii, suków oraz degustacja oliwek, opuncji itp. Na koniec delektowaliśmy się herbatą na dachu z zapierającym dech w piersiach widokiem na całe miejsce. Całkowicie polecam Rachida :)

Great guide who with interest presents life in Marrakesh! I fully recommend this trip and especially guide