Wybierz daty
Marrakesz

balonem

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu balonem w: Marrakesz

Oprócz atrakcji typu balonem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Marrakesz?

W: Marrakesz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu balonem w: Marrakesz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 172 opinii

Absolutnie niesamowite przeżycie; zdecydowanie coś, co powinno znaleźć się na Twojej liście wiader! Nasz kierowca Abdallah sprawił, że doświadczenie było jeszcze przyjemniejsze dla mnie jako podróżującego samotnie. Był bardzo profesjonalny i przystojny, sprawił, że czułem się bezpiecznie nawet przy wczesnym porannym odbiorze i zrobił wiele wspaniałych zdjęć, które zmieszczą się w mojej galerii ściennej w domu! Chociaż wiele osób twierdzi, że lądowanie balonem na ogrzane powietrze nie jest wspaniałe, nasze było bardzo gładkie. Najlepszy pilot i załoga w historii! Zdecydowanie trzeba zrobić w Maroku.

To bardzo zręczna, profesjonalnie prowadzona operacja, której potrzebujesz, gdy wznosisz się balonem! Transport był dobry, a po przyjeździe podano nam kawę i herbatę, czekając na przygotowanie balonów. Nasz pilot był doskonały - doświadczony z dużym poczuciem humoru. Mieliśmy wspaniałą przejażdżkę i cieszyliśmy się cudownym śniadaniem w pięknym namiocie na końcu.

Nie z tego świata! Prawdziwa lista rzeczy do zrobienia. Pilot miał ponad 30 lat doświadczenia, załoga na ziemi była fantastyczna. Bardzo dobrze zorganizowana impreza ***

To było wspaniałe doświadczenie! Niesamowite śniadanie po przejażdżce. Nasz przewodnik był w stanie wszystko wyjaśnić i sprawił, że czuliśmy się super komfortowo.

Niesamowite widoki na wschód słońca. Personel był świetny z angielskim. Dobrze zorganizowane