Wybierz daty
Marrakesz

autobusem/minivanem

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Marrakesz

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Marrakesz?

W: Marrakesz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Marrakesz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 15 924 opinii

Nie mogłem bardziej polecić tej wycieczki, wodospady były piękne, wycieczka była super wnikliwa, kierowca był bezpieczny / na czas, a co najważniejsze, nasz przewodnik Hasan był niesamowity. Hasan był pouczający, naprawdę pomocny i świetnym fotografem! Sprawił również, że czuliśmy się bezpiecznie podczas wędrówki, pomagając nam pokonywać trudne fragmenty terenu. Nie byliśmy pewni, czego się spodziewać przed naszym przyjazdem, ale dzień ten obejmował kilka przystanków fotograficznych w podróży, wizytę w stowarzyszeniu ziołowo-olejowym, gdzie mogliśmy spróbować marokańskiej herbaty, wycieczkę do wodospadu, późny lunch z piękny widok na brzeg rzeki, a następnie wycieczka do tradycyjnej berberyjskiej wioski. Jako kilka wskazówek na spacer - zdecydowanie weź ze sobą trenerów i przygotuj się na 1-godzinny spacer średniozaawansowany pod górę. W górach jest trochę chłodniej, więc jeśli ktoś martwi się chodzeniem w upale, jest lekki wietrzyk. Mieliśmy też wiele przystanków, żeby napić się wody,

Zarezerwuj tę wycieczkę! bawiliśmy się świetnie i naprawdę doceniliśmy to, że przybyliśmy do doliny przed innymi turystami, więc nasza wędrówka była bardzo cicha. Mogliśmy zatrzymać się na zdjęcia, a nasz przewodnik (kierowca) Abdul był bardzo przyjazny i pouczający. Może odpowiedzieć na wszystko o Maroku! Śniadanie było cudowne i spokojne (toalety są w kawiarni), a nawet dostaliśmy wodę na wędrówkę. Przewodnik wędrówki był pomocny i wesoły. Wspaniały poranek i niewiarygodna sceneria!

Wspaniałe wrażenia. Kierowca czujny, jechał bezpiecznie. Po drodze były przerwy na kawę oraz chwila na zrobienie zdjęć widokom. Przewodnik w Essaouira wspaniały. Super, że tłumaczył po francusku oraz po angielsku specjalnie dla zaledwie 2/3 osób. Zna też trochę polskiego, co ciekawe :) Polecam!

Krajobrazy zapierają dech w piersiach, przewodnik (Mohamed O.) bardzo miły i otwarty. Przystanek w Górach Atlas pozwala na zapierające dech w piersiach widoki. Warto odwiedzić Atlas Studios. Uwaga, droga jest długa (3h-4h) i bardzo kręta z Marrakeszu.

Great experience. Beautiful views of Atlas mountains and amazing visit in Atlas Studio. Driver very helpful and friendly.