Atrakcje i wycieczki Marrakesz

Od zatłoczonych targowisk po tradycyjne marokańskie spa – wizyta w stolicy to uczta dla wszystkich zmysłów.

Często zadawane pytania dotyczące: Marrakesz

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Marrakesz?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Marrakesz to:

As-Sawira

Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marrakesz? Kliknij tutaj.

Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 48 751 opinii

Absolutnie niesamowite przeżycie! Warty każdego grosza, jeśli myślisz o rezerwacji, zdecydowanie wybierz luksusową klasę, obóz jest piękny, cały oświetlony pięknymi latarniami, namiot jest piękny w środku, naprawdę czysty, a nawet prysznice z gorącą wodą, których się nie spodziewałem. Pierwszy hotel też był naprawdę fajny. Sandboarding i ognisko Beber były niesamowite, wszystkie napoje, które spotkaliśmy, były tak miłe i pouczające. Uwielbiałem przejażdżkę na wielbłądzie i niesamowity widok gwiazd! Nasz kierowca Larson był tak miły, że miał nawet aplikację do czytania astrologii i pokazał nam ustawienia gwiazd, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć Marsa! Jazda jest długa, ale zatrzymujesz się w wielu naprawdę interesujących miejscach, więc nie jest tak źle, że jedzenie było naprawdę dobre. Jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem!

Podróż była dla nas świetną zabawą i za tę cenę jest absolutnie nie do pobicia! Przejażdżka na wielbłądach po pustyni jest zdecydowanie absolutną atrakcją, ale inne przystanki również są miłe i przyjemne. Obóz na pustyni znajduje się zaledwie kilkaset metrów od miasta, ale to mu nie umniejsza. 3 rzeczy, które trzeba wiedzieć: podróż powrotna trwa około 10 godzin (z wystarczającymi przerwami), należy zabrać ze sobą szmatkę na Saharę (jeśli nie chce się jej kupować na miejscu) i do tego trzeba dołożyć trochę pieniędzy na obiad i napiwki.

To był niezapomniany wyjazd. Nieco tajemnicza droga do wodospadu i jego majestat, herbata przy szumie rzeki, piękne widoki dolin, niepowtarzalne barwy gór, cudowny obiad u lokalnej rodziny... jeśli ktoś chce poznać Marrakesz od innej, spokojnej, strony - to dzień będzie naprawde wspominany długo.

Youssef was a great guide, professionally took care of us during the whole trip, answered all questions, everything on time. We can fully recommend that trip for those who would like to see Marrakesh outside of crowded city: desert, nature, villages, how local people lives.

Doskonały, idealny hotel i obóz. Isham, nasz kierowca był bardzo uważny i nauczył nas wielu rzeczy. Omar i Zaid w obozie na pustyni są bardzo przyjaźni i zawsze chcą zaoferować najlepsze wrażenia. To było niezapomniane, zrobiłbym to ponownie.