Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Maroko

Maroko: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Maroko? Kliknij tutaj.

Maroko: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 47 164 opinii

Naprawdę świetna wycieczka. Zostaliśmy odebrani z naszego Riadu w Marrakeszu i 3-godzinna podróż poszła dobrze. Gdy dotarliśmy do Ouzoud, zaopiekował się nami nasz przewodnik Lhoucine, który był naprawdę SUPER od początku do końca! Był bardzo miły i pedagogiczny, udało nam się spotkać małpy, a następnie wybrać się na wycieczkę łodzią pod spektakularne wodospady. Następnie zaoferowano nam pełny posiłek za 10 €. Wielkie podziękowania dla Lhoucine, naprawdę polecam tę wycieczkę choćby ze względu na jej stosunek jakości do ceny!

Powiedział kierowca, punktualny, zabawny i bardzo dobry wymiany i dobre rady życiowe. Dziękuję mu. Ibrahim, wielojęzyczny przewodnik lol, wycieczka w dolinę, krajobrazy wow, nie mam słów, że było tak pięknie. Jedzenie było dobre. Zapewnij dobre buty do chodzenia i baterię telefonu. Targ Berberów w górę doliny. Polecam dla rrrrrrt.

Doświadczenie jest wyjątkowe, niesamowity widok, bardzo szczególna uwaga. Spędziliśmy w powietrzu około 50 minut, bardzo spokojnie. Bardzo obfite śniadanie. Doskonałe wszystko!

Niewiarygodne doświadczenie i obowiązkowa pozycja podczas wizyty w Marrakeszu. Wszystko w tej podróży jest idealne, aby uzyskać film, a także wspaniałe wspomnienia.

Doskonałe doświadczenie. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane