Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Marken

Najciekawsze atrakcje

Marken: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marken? Kliknij tutaj.

Marken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7400 opinii

Bardzo mi się podobało całe doświadczenie, próbowanie sera, patrzenie na wiatraki, podziwianie wybrzeża Marken, wszystko było idealne, nasz przewodnik "Miguel el malo" był naprawdę miły, wesoły i świetny lider. Gdybym miał powiedzieć coś złego o tym doświadczeniu, byłoby to, że mieliśmy tylko 15 minut na samodzielne odwiedzenie Edamu. Ale poza tym mieliśmy mnóstwo czasu, żeby zobaczyć Volendama, Markena i Zaanse Schans. 9,9/10 Ps: Nasz kierowca Pedro też był bardzo przyjazny!

Ta podróż była NIESAMOWITA. Nasz przewodnik, Raquel, był absolutnie najlepszy i sprawił, że całe doświadczenie było bardzo osobiste i wyjątkowe. Miała dogłębną wiedzę na temat Holandii, każdej lokalizacji wycieczki i miasta Amsterdam, w tym faktów historycznych, geograficznych, zabawnych i doradzała, gdzie zjeść! Zawsze oferowała, że zrobi ci zdjęcie i była wszechstronnie przyjazną twarzą i troskliwym przewodnikiem! Poleciłem to już prawie wszystkim, których znam!

Mam nadzieję, że Miguel zagra z tobą na trasie. Nie mówię, że inni przewodnicy są źli, ale z Miguelem prawda jest taka, że była to doskonała wycieczka. Dużo wie o Amsterdamie i sprawia, że podróż jest super przyjemna. Możesz zapytać go o co tylko chcesz w kraju, a on zawsze odpowie ci uprzejmie. Kierowca jest również bardzo majestatyczny i zabiera cię do typowych miejsc zwiedzania, ale w taki sposób, że podróż wcale nie jest ciężka. polecam w 100%

Cudowna jednodniowa wycieczka, którą mogę gorąco polecić innym. Nasz przewodnik Juliett i kierowca Leo byli bardzo mili i mieli tak wiele ekscytujących rzeczy do opowiedzenia. I odwiedziliśmy tak wiele pięknych miejsc. Ja i mój przyjaciel uwielbialiśmy każdą minutę trasy i czuliśmy, że mamy wystarczająco dużo czasu, aby zrobić i zobaczyć wszystko, co chcieliśmy. Dziękuję Juliett i Leo za cudowną podróż.

Wonderful day on the hollad country with windmills, saboty and Chelsea. Bath of quides are very friendly and helpful.