Atrakcje i wycieczki
Marken

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Marken: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marken? Kliknij tutaj.

Marken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5719 opinii

To była przyjemna wycieczka, zabierająca nas z Amsterdamu na wieś. Wybór lokalizacji i dedykowany im termin był w sam raz. Zostaliśmy powitani w wyznaczonym punkcie wyjścia przez naszego niezwykle przyjaznego i pouczającego przewodnika. Trasa została w pełni wyjaśniona i uspokoiliśmy się. Doświadczyliśmy grup spacerowych, w których zostaliśmy pozostawieni z powodu problemu z poruszaniem się, ale tak się nie stało i naprawdę czuliśmy się częścią grupy.

Genialny przewodnik Xavier, który potrafił doskonałymi komentarzami urozmaicić i tak bogaty program wycieczki. Sama wycieczka przeprowadzona bardzo sprawnie, pokazane i powiedziane jak najwięcej o miejscach, w których byliśmy, łącznie z ciekawostkami na temat miejsc, życia codziennego, historii i innych zabytków Holandii. Widać zgranie z innymi przewodnikami poszczególnych atrakcji. Bardzo ciekawa wycieczka, czas płynie szybko. Gorąco polecam.

Gorąco polecam tę wycieczkę. Bardzo kompleksowe wprowadzenie do kultowych atrakcji Holandii. Widzisz wiatraki, chodaki, domy, jezioro, piękny port itp. I nie tylko uczysz się, jak powstaje ser, ale także próbujesz słynnego holenderskiego sera. Laura jest także doskonałym przewodnikiem! Nie mogę się doczekać dołączenia do jej innych tras w przyszłości!

Gorąco polecam na tę wycieczkę. Personel jest bardzo przyjazny, zwłaszcza przewodnik. Jest bardzo miła i pomocna, a także udzieliła wszelkich szczegółowych informacji na temat miejsc, które odwiedziliśmy. Tak bardzo podobała nam się podróż i świetnie się bawiliśmy, to naprawdę wspaniałe doświadczenie na moje wakacje w Amsterdamie.

Pogoda była niestety okropna w dniu, w którym pojechaliśmy, jednak nasza przewodniczka Annabelle z nawiązką to wynagrodziła. Była zabawna i miała wiele świetnych informacji o każdej lokalizacji. Proponuję sprawdzić pogodę przed rezerwacją, ale zdecydowanie warto to zrobić. Najlepsza rzecz, jaką zrobiliśmy w Amsterdamie?