Marjan

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Marjan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marjan? Kliknij tutaj.

Marjan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 706 opinii

Nasz przewodnik Baldo był po prostu idealny! Był tak entuzjastyczny i pełen radosnej energii, że właściwie tańczył, gdy mówił o pałacu. Baldo opowiadał o chorwackim życiu i historii znacznie dokładniej, niż mogłem się spodziewać - cudownie! Baldo jest bardzo życzliwy i uprzejmy, dzięki czemu wszyscy czuli się dobrze. Ponieważ uczył się, aby zostać nauczycielem historii, posiada zarówno wiedzę, jak i umiejętności, aby zainteresować wszystkich. Kiedy w końcu zabrał nas na Marjan Hill, zrobiliśmy sobie „zdjęcie z uznaniem Baldo” z całą grupą wielbiącą go :)!. Świetny początek tygodnia w Crowtii :)!

Przede wszystkim Gabby była niesamowita. Tak dobrze poinformowany i entuzjastyczny. Czuliśmy się naprawdę szczęśliwi, że mamy ją za przewodnika. Poza tym jest urocza. Wygląda bardzo jak Gwyneth Paltrow. Mówiła bezbłędnie po angielsku i doskonale znała historię Splitu w całej jej złożoności. Wysoce polecany. Dzięki, David i Deb-USA.

Nasza przewodniczka, Petra, poprowadziła nas na pełną faktów wycieczkę po starym mieście i do pierwszej platformy widokowej na wzgórzu Marjan. Idealnie zaplanowała naszą wycieczkę, aby złapać powitanie Dioklecjana na głównym placu pałacu. Chociaż szliśmy przez 1,5 godziny, wycieczka nie była wyjątkowo wyczerpująca ani wymagająca.

Wspaniałe doświadczenie i możliwość rozpoczęcia spotkania z miastem. Jadran był doskonałym przewodnikiem! Wie wszystko o historii miasta i dba o to, abyś sam chciał dowiedzieć się więcej. Całkowicie polecam tę wycieczkę.

To było zapierające dech w piersiach i cieszyliśmy się naszą wędrówką z Ivanem.

Ivan był świetny w pokazywaniu nam przejść przez wzgórze Marjan. Bardzo nam się to podobało, szczególnie malownicze widoki i ujęcia zachodu słońca. Jeszcze raz dziękuję Ivanowi i zespołowi.