Wybierz daty

Marjan

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Marjan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marjan? Kliknij tutaj.

Marjan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 717 opinii

To było jedno z najlepszych doświadczeń, w jakich braliśmy udział w Splicie! Wybraliśmy się na tę wycieczkę z naszym 9-letnim synem, ale ponieważ GetYourGuide nie miał możliwości wcześniejszej rezerwacji roweru dziecięcego, Fifa zrobiła wszystko, aby i tak ta podróż była dla nas możliwa. Poszedł po rower dla naszego syna i zrobił to z przyjemnością. Mieliśmy szczęście, że mogliśmy wyruszyć w tę trasę z Fifą, która była bardzo miła, zabawna i miała dużo cierpliwości do wszystkich uczestników trasy. Jeśli wybierzesz tę wycieczkę rowerową, obiecuję, że zobaczysz i dowiesz się wiele o Splicie i jego pięknych miejscach. Upewnił się, że podał nam historyczne tło każdego miejsca, które odwiedziliśmy, i upewnił się, że cała grupa miała niesamowitą wycieczkę. Polecam zarezerwować rower elektroniczny. Oboje ja i mój mąż tak zrobiliśmy i jeszcze bardziej cieszyliśmy się jazdą. Jeśli zdecydujesz się nie rezerwować roweru elektronicznego, jestem pewien, że i tak spodoba ci się jazda, ponieważ ta wy

Super fajny sposób na odkrycie okolicy Splitu. Nie chodziliśmy zbyt często do centrum miasta, więc nie oczekuj tego, ale wjechaliśmy na wzgórze obok miasta i to było świetne! Co za wspaniały widok i można bezpiecznie i przyjemnie jeździć na rowerze. Było bardzo gorąco, ale przewodnik wziął to pod uwagę, więc jeśli chciało się zatrzymać na chwilę, żeby złapać oddech, nie było problemu. Mówiła bardzo dużo i entuzjastycznie! Dobry stan jest zalecany, jeśli wybierasz się w ciepłą słoneczną pogodę, szczególnie na garbie!

To było naprawdę zabawne. Z rowerem można zobaczyć więcej okolicy Splitu i mieliśmy kilka świetnych punktów widokowych. Nasz przewodnik Ivan Vida był świetny. Jego pasja i miłość do okolicy, po której jechaliśmy, była oczywista i sprawiła, że było jeszcze lepiej. Opowiadał zabawne i ciekawe historie, a kiedy dowiedział się, że jesteśmy dobrymi rowerzystami i zostało nam trochę czasu, pokazał nam trochę więcej. Następnie Vida dała nam świetne lokalne wskazówki na dobrą kawę i jedzenie. Absolutnie polecam!

Darin był świetny, pełen charakteru, wiedzy i humoru. Mieliśmy bardzo przyjemny poranek i polecamy tę wycieczkę każdemu. Dziękuję Ci!

Fajna jazda na rowerze! Połączenie w mieście i na łonie natury!