Dodaj daty

Marine Protected Area of Capo Carbonara
Sporty wodne

Sporty wodne

Nasze najbardziej polecane Marine Protected Area of Capo Carbonara Sporty wodne

Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

1. Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

Z doświadczonym przewodnikiem i naszym wygodnym pontonem odkryj dwa miejsca do nurkowania w pięknym morskim obszarze chronionym Capo Carbonara, gdzie odkryjesz śródziemnomorską faunę i florę w przejrzystych wodach. Pomiędzy dwiema wycieczkami zrób sobie przerwę na pokładzie z przekąskami. Sprzęt do nurkowania (maska, płetwy i fajka) jest wliczony w cenę, ale jeśli wolisz, możesz zabrać ze sobą własny sprzęt.

Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

2. Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

Poznaj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej podwójnej wycieczki kajakowej z przewodnikiem z Villasimius. Wiosłuj wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika kajakowego. Odkryj wybrzeże podczas wycieczki odpowiedniej dla wszystkich poziomów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie usługodawcy w porcie w Villasimius i wyrusz na swoją przygodę kajakową. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i kajaka, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Spójrz na miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Spróbuj nurkowania bez certyfikatu w Villasimius

3. Spróbuj nurkowania bez certyfikatu w Villasimius

Podziwiaj piękno i bioróżnorodność morską morskiego obszaru chronionego Capo Carbonara podczas tej wycieczki nurkowej w Villasimius. Ciesz się doświadczeniem bez konieczności posiadania licencji na tę wycieczkę z certyfikowanym instruktorem nurkowania, który nie przekracza głębokości 10 metrów. Zamelduj się w sklepie nurkowym w Villasimius i zaopatrz się w wysokiej jakości sprzęt do nurkowania. Wskocz na pokład łodzi i wyrusz do miejsca nurkowania w dziewiczych wodach parku morskiego Capo Carbonara. Posłuchaj, jak Twój divemaster ujawnia kilka wskazówek i sztuczek dotyczących bezpieczeństwa, aby upewnić się, że jesteś pewny siebie podczas przewodnika. Zanurz się w wodzie i odkryj naturalne formacje skalne, w których żyją dorady, okonie morskie, skorpeny, ośmiornice, mureny, ukwiały i jeżowce. Wypłyń na powierzchnię i napij się gorącej herbaty i wody z powrotem na pokład łodzi, zanim wrócisz do miejsca spotkania w sklepie w Villasimius.

Wycieczka z przewodnikiem na stojąco z wiosłem w Villasimius

4. Wycieczka z przewodnikiem na stojąco z wiosłem w Villasimius

Odkryj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej wycieczki z przewodnikiem na pokład SUP z Villasimius. Płyń wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika wiosłowania. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie dostawcy zajęć w porcie w Villasimius i rozpocznij przygodę z plażą Vecchia lub plażą Riso. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i deski SUP, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Podziwiaj miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Beachtour Porto Giunco i Cala Sinzias z Cagliari

5. Beachtour Porto Giunco i Cala Sinzias z Cagliari

Rozpoczynamy naszą podróż od Cagliari, podziwiając wspaniałe widoki na miejską plażę, solniska z żywymi różowymi flamingami oraz malowniczą drogę Leonardo da Vinci, kierując się na południowy wschód w kierunku Villasimius. Podczas jazdy będziemy robić różne przystanki w najbardziej zapierających dech w piersiach punktach widokowych, takich jak Mari Pintau, Solanas, Campu Longhu i Capo Carbonara wzdłuż wybrzeża, dając wystarczająco dużo czasu na robienie wspaniałych zdjęć i tworzenie trwałych wspomnień. Następnie dotrzemy do niesamowitej plaży Porto Giunco, na której spędzisz co najmniej dwie godziny, zanim zabierzemy Cię na kolejną zachwycającą plażę. Kontynuując podróż wzdłuż czarującego wschodniego wybrzeża Sardynii, będziemy podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na Costa Rei, urocze wyspy Serpentara i Cavoli, aż w końcu dotrzemy do budzącej respekt plaży Cala Sinzias. Tutaj spędzimy dodatkowe dwie godziny, pozwalając ci w pełni zanurzyć się w pięknie i spokoju tego zapierającego dech w piersiach wybrzeża.

Najlepsza wycieczka nurkowa w Villasimius

6. Najlepsza wycieczka nurkowa w Villasimius

Po przetestowaniu sprzętu w naszym ośrodku, ciesz się nawigacją gumową łódką o długości 7,5 metra do wybranych miejsc nurkowych. Zrobisz pierwsze nurkowanie, po którym nastąpi przerwa relaksacyjna, a następnie będziesz gotowy na drugie nurkowanie. Podczas wycieczki z przewodnikiem będzie Ci towarzyszył profesjonalny przewodnik, który pokaże Ci najciekawsze rzeczy, jakie może zaoferować miejsce nurkowe. Poznasz florę i faunę Morza Śródziemnego na obszarze chronionym, gdzie działalność człowieka nie wpłynęła na ekosystemy. Miejsca nurkowe dobierane są w zależności od warunków pogodowych i poziomu licencji uczestników.

Podstawowy 1-dniowy kurs nurkowania w Villasimius

7. Podstawowy 1-dniowy kurs nurkowania w Villasimius

Dzięki kursowi Try Scuba/Basic diver możesz mieć naprawdę pełne doświadczenie nurkowe, ucząc się obsługi sprzętu i samodzielnego wyjścia na otwarte morze. Kurs obejmuje lekcję teoretyczną i test w wodzie zamkniętej (na plaży) w godzinach porannych. Po przerwie na lunch spotykamy się ponownie, aby wypłynąć naszą łodzią na otwarte morze i spróbować prawdziwego nurkowania, w którym zawsze z instruktorem obok nas będziemy wspólnie odkrywać dno Villasimius. Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz: cały sprzęt do nurkowania, profesjonalnego instruktora nurkowania, napoje i przekąski na łodzi oraz wydanie Certyfikatu Try Scuba, który również daje zniżkę, jeśli złożysz wniosek o Open Kurs wodny na zakończenie kursu Try Scuba Experience.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Villasimius

Villasimius

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Sporty wodne w: Marine Protected Area of Capo Carbonara

Oprócz atrakcji typu Sporty wodne w: Marine Protected Area of Capo Carbonara jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Villasimius?

W: Villasimius są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Marine Protected Area of Capo Carbonara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marine Protected Area of Capo Carbonara? Kliknij tutaj.