Dodaj daty

Marina Mall

Marina Mall

Marina Mall – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i Etihad Tower

1. Z Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i Etihad Tower

Odkryj najważniejsze zabytki Abu Zabi podczas wycieczki z przewodnikiem po mieście. Odwiedź wieże Etihad, dowiedz się o rządzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Pałacu Prezydenckim i podziwiaj piękno Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda. Odbierz kierowcę z hotelu lub wybranej lokalizacji w Abu Zabi. Wskocz do klimatyzowanego pojazdu i przygotuj się na zwiedzanie stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zatrzymaj się po raz pierwszy w pięknym Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Wejdź do tego znanego na całym świecie przykładu architektury islamskiej. Zobacz wspaniałe rzemiosło tej przestrzeni, która może pomieścić w swoich ścianach około 40 000 wiernych. Zobacz największy na świecie ręcznie tkany dywan, 82 kopuły, żyrandole i wzory kwiatowe. Jedź dalej do Etihad Towers, kompleksu 5 okazałych drapaczy chmur. To centrum rozrywki oferuje możliwość spędzenia wolnego czasu w restauracji i na zakupach. Podziwiaj panoramę Abu Zabi z tarasu widokowego wież Etihad. Na koniec odwiedź Qasr Al Watan, Pałac Prezydencki, będący hołdem dla arabskiego dziedzictwa i rzemiosła. Uzyskaj wgląd w zarządzanie, wiedzę i kunszt, które ukształtowały naród Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na koniec wycieczki odwieź z powrotem do hotelu lub wybranej lokalizacji w Abu Zabi.

Dubaj: Wycieczka do Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i lunch

2. Dubaj: Wycieczka do Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i lunch

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do Abu Zabi z Dubaju. Podziwiaj majestat Meczetu Szejka Zayeda, przejdź obok oszałamiającej promenady Abu Dhabi Corniche i zobacz przebłyski kultowych zabytków, takich jak Pałac Emirates. Twoim pierwszym przystankiem będzie Meczet Szejka Zayeda. Powita Cię oszałamiająca fasada z białego marmuru i imponująca architektura. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez meczet, wyjaśniając różne funkcje i przedstawiając kontekst historyczny. Po wizycie w meczecie czas na wspaniały lunch w restauracji Al Khayma Heritage w Abu Zabi. Zapraszamy do odwiedzenia wież Etihad Towers, gdzie kręcono najbardziej ekscytujące akrobacje z serii Szybcy i wściekli. Udaj się na taras widokowy w Etihad Towers, aby podziwiać panoramiczny widok na panoramę Abu Zabi. Odwiedź piękny pałac Qasr Al Watan na terenie Pałacu Prezydenckiego. Podziwiaj cuda architektury, artefakty historyczne i bezcenne skarby, które ukazują bogatą historię i kulturę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na koniec zrelaksuj się w drodze powrotnej do Dubaju.

Abu Zabi: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off krajoznawcza

3. Abu Zabi: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off krajoznawcza

Zwiedzaj Abu Zabi we własnym tempie dzięki 24-godzinnej przepustce do najlepszego w mieście otwartego, klimatyzowanego autobusu turystycznego. Na pokładzie dowiesz się o szybkim rozwoju i historii kultury Zjednoczonych Emiratów Arabskich dzięki cyfrowemu komentarzowi w 8 językach. 2 trasy, dzięki którym odkryjesz zapierające dech w piersiach widoki na majestatyczne pałace, bogate muzea, historyczne miejsca, publiczną plażę i stare suki, zaczynając od centrum handlowego Abu Dhabi Mall oraz kultowego muzeum Louvre w Abu Dhabi. Bilety obejmują transfer w obie strony do Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, lśniącego cudu architektury i ikony Abu Zabi, który może pomieścić do 40 000 wiernych. Po przyjeździe możesz dołączyć do wycieczki z przewodnikiem po meczecie w języku angielskim.

Z Dubaju: Wycieczka do Abu Zabi z Meczetem Szejka Zayeda

4. Z Dubaju: Wycieczka do Abu Zabi z Meczetem Szejka Zayeda

Wyjedź z Dubaju na cały dzień i udaj się w kierunku Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przejedź przez port Jebel Ali, a po dotarciu do Abu Zabi zobacz wszystkie główne zabytki tego nowatorskiego miasta, w tym Wielki Meczet Szejka Zajida. Podziwiaj atrakcje wyspy Yas, w tym park tematyczny Ferrari World poświęcony słynnej włoskiej marce samochodowej oraz tor wyścigowy Formuły 1. Jedź drogą Abu Dhabi Corniche, aby zobaczyć z bliska wieżowce oraz nagradzane plaże i minąć ekskluzywny Emirates Palace Hotel. Zachwyć się ogromnym kompleksem handlowo-rozrywkowym Marina Mall.  Po drodze miniesz pałac prezydencki i odwiedzisz skansen Abu Dhabi Heritage Village, gdzie zobaczysz rekonstrukcję tradycyjnej wioski w oazie i dowiesz się więcej o historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Z Dubaju: Wielki Meczet w Abu Zabi i zwiedzanie pomnika założyciela

5. Z Dubaju: Wielki Meczet w Abu Zabi i zwiedzanie pomnika założyciela

Wyrusz w fascynującą wycieczkę kulturalną po Abu Zabi, wyruszając z Twojego zakwaterowania w Dubaju. Odkryj najważniejsze atrakcje miasta w ciągu jednego dnia, w tym Pomnik Założyciela Szejka Zayeda, Wielki Meczet Szejka Zayeda, Corniche Abu Zabi, wieże Etihad i wspaniały pałac Qasr Al Watan. Podziwiaj wspaniałą architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, Twojego pierwszego celu podróży, który zajmuje powierzchnię 30 akrów. Podziwiaj niezwykłe atrakcje meczetu, w tym największy na świecie ręcznie tkany dywan i kryształowe żyrandole Swarovskiego. Podziwiaj malownicze widoki na Zatokę Perską i panoramę miasta, jadąc wzdłuż Abu Zabi Corniche. Ciesz się wizytą w Etihad Towers i poczuj emocje, podziwiając widok na miasto z lotu ptaka z tarasu widokowego. Następnie zrób sobie przerwę na lunch na własny koszt. Poznaj Pomnik Założyciela, hołd złożony szejkowi Zayedowi bin Sultanowi Al Nahyanowi, aby odkryć jego dziedzictwo, życie i zasady. Oglądaj jego rzadkie filmy, historie, artykuły itp. oraz wywiady z bliskimi mu osobami. Być może będziesz miał także okazję wysłuchać jego własnych słów w odtwarzanych tam specjalnych fragmentach wideo. Zatrzymaj się w pałacu Qasr Al Watan, aby uzyskać wgląd w dziedzictwo arabskie i zasady rządzące ZEA. Przeglądaj fascynujące eksponaty pałacu i podziwiaj jego wspaniałą architekturę. Trzymaj mocno wspomnienia z całego dnia, gdy będziesz odwożony z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Abu Zabi: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

6. Abu Zabi: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

Abu Zabi to stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie arabski urok łączy się z futurystyczną fantazją. Wskocz na tę wycieczkę, aby odkryć bogatą tradycję w Wielkim Meczecie i Heritage Village oraz nowoczesny majestat w Luwrze. Zwiedzaj Abu Zabi we własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem dzięki 24- lub 48-godzinnej przepustce do najlepszego w mieście otwartego, klimatyzowanego autobusu turystycznego. Na pokładzie dowiesz się o szybkim rozwoju i historii kultury Zjednoczonych Emiratów Arabskich dzięki cyfrowemu komentarzowi w 8 językach. 2 trasy, dzięki którym odkryjesz zapierające dech w piersiach widoki na majestatyczne pałace, bogate muzea, historyczne miejsca, publiczną plażę i stare suki, zaczynając od centrum handlowego Abu Dhabi Mall. Wszystkie bilety obejmują transfer w obie strony do Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, lśniącego cudu architektury i ikony Abu Zabi, który może pomieścić do 40 000 wiernych. Po przyjeździe możesz dołączyć do wycieczki z przewodnikiem po meczecie w języku angielskim. Wydłuż swój czas dzięki biletowi Explore Ticket i skorzystaj z możliwości zwiedzenia Qaṣr Al-Waṭan, Pałacu Prezydenckiego w Abu Zabi. Pałac jest obowiązkowym punktem zwiedzania ze względu na jego skomplikowany projekt i ozdobne dekoracje.

Abu Zabi: Widokowa wycieczka helikopterem

7. Abu Zabi: Widokowa wycieczka helikopterem

Podziwiaj najlepsze widoki w Abu Zabi z wnętrza helikoptera, wraz z dużymi wypukłymi oknami od podłogi do sufitu dla przyjemności oglądania. Podziwiaj dramatyczne widoki na drapacze chmur na Corniche Road i przelatuj nad najwyższym masztem flagowym w kraju. Wystartuj z Mina Zayed i przepłyń obok kultowych budynków na Corniche Road, zanim przelecisz nad centrum handlowym Marina Mall, hotelem Rixos, Pałacem Emirates, Pałacem Prezydenckim i Wioską Dziedzictwa i zobacz najwyższy maszt flagowy w kraju, który był kiedyś najwyższy na świecie. Rzuć okiem na wyspę Al Hudayriat, miasto sportowe Szejka Zayeda i oszałamiający Wielki Meczet Szejka Zayeda, zanim wrócisz na stały grunt.

Abu Zabi: wspólna wycieczka helikopterem

8. Abu Zabi: wspólna wycieczka helikopterem

Zobacz Abu Zabi z nowej perspektywy podczas lotu helikopterem nad miastem. Podziwiaj widoki na miasto, spójrz na Zatokę Perską i zobacz niektóre z głównych atrakcji Abu Zabi, w tym Meczet Szejka Zayeda i Pałac Emiratów. Wyrusz z Mina Zayed w Zayed Port. Przejdź przez promenadę Corniche i podziwiaj rzeźby hotelu Rixos, centrum handlowego Marina Mall, gigantycznego masztu flagowego i Pałacu Prezydenckiego, jednego z najbardziej charakterystycznych widoków na panoramę Abu Zabi. Podziwiaj bujne zielone ogrody Emirates Palace, a następnie przeleć nad turkusowymi morzami wyspy Al Hudayriat i krzywą wieżą w Abu Zabi, Capital Gate. W drodze powrotnej zobacz widoki na Wielki Meczet Szejka Zayeda, miasto sportowe Szejka Zayeda i lasy namorzynowe wokół wyspy Reem.

Prywatny transport: Wycieczka po mieście z Dubaju do Abu Zabi

9. Prywatny transport: Wycieczka po mieście z Dubaju do Abu Zabi

Odkryj piękne miejsca podczas całodniowej wycieczki po Abu Zabi z Al Weam Transport. Mamy dobrze wykwalifikowanego i dobrze ubranego kierowcę z zadbanym i czystym modelem pojazdu powyżej 2020 roku. Posiadamy kolekcję klimatyzowanych flot dostępnych od 07-miejscowych do 50-miejscowych. Oto plan całodniowej wycieczki po mieście z Dubaju do Abu Zabi. -> Odbiór: Najpierw kierowca odbierze gościa z hotelu w klimatyzowanym pojeździe. -> Sheikh Zayed Road: Rozpocznij podróż na Sheikh Zayed Road otoczonej drapaczami chmur. -> Meczet Szejka Zayeda: Najpierw udaj się do Meczetu Szejka Zayeda w Abu Zabi, religijnego miejsca w Abu Zabi. Al Weam zapewni abaję dla kobiet, aby odkryć piękno tego oszałamiającego meczetu. meczetu. -> Etihad Towers: Następnie odbędzie się krótki postój na zdjęcia w Etihad Towers. -> Emirate Palace: Później przystanek na zdjęcia w pięknym pałacu o nazwie Emirate Palace. -> Qasr al Watan: Następnie opcjonalna wizyta w Qasr al Watan, miejscu prezydenckim za dodatkową opłatą. -> Marina Mall: Przerwa na lunch w centrum handlowym Marina Mall Abu Dhabi. -> Przejazd przez plażę Corniche: Przejedź przez plażę Corniche w Abu Dhabi, zapierający dech w piersiach widok podczas jazdy przez plażę. -> Targ daktyli: Piękny rynek daktyli czeka na odwiedzenie, gdzie Arabskie daty są potrzebne, aby spróbować lokalnych dat ZEA. -> Muzeum Luwr: Ta atrakcja jest opcjonalna, jeśli masz czas po południu za dodatkową opłatą. Muzeum Luwr to miejsce muzeum tradycji i sztuki znajduje się w Abu Zabi. -> Wyspa Yas: Ferrari World to dobry park rozrywki z najszybszą na świecie kolejką górską. kolejka górska. znajduje się na wyspie Yas do odwiedzenia. Warner Bros World to park wodny znajdujący się na wyspie Yas, który lepiej odwiedzić latem. -> Odwiezienie: Przejazd z powrotem do Dubaju i odwiezienie do hotelu/rezydencji. Z tej wycieczki zbierzesz piękne wspomnienia z rodziną i przyjaciółmi. Więc nie czekaj tylko zarezerwuj wycieczkę i ciesz się!

Z Dubaju: Całodniowa wycieczka do Abu Zabi z Emirates Palace

10. Z Dubaju: Całodniowa wycieczka do Abu Zabi z Emirates Palace

Wybierz się na 1-dniową wycieczkę z przewodnikiem z Dubaju do fascynującego emiratu Abu Zabi. Zobacz cuda takie jak Wielki Meczet Szejka Zayeda, przespaceruj się po Corniche i sprawdź słynne samochody w Ferrari World. Rozpocznij dzień od odbioru z miejsca zakwaterowania i przejazdu do Abu Zabi. Po dotarciu na miejsce podziwiaj zapierający dech w piersiach Wielki Meczet Szejka Zayeda, urzekające połączenie tradycji i nowoczesności. Zachwyć się jego skomplikowanymi wzorami, wspaniałymi żyrandolami i spokojną atmosferą, co czyni go prawdziwym arcydziełem architektury. Zanurz się w uroku Heritage Village, żywego ucieleśnienia bogatego dziedzictwa kulturowego Abu Zabi. Zobacz tradycyjne rzemiosło, wędruj po odtworzonym suku i zagłęb się w fascynującą historię emiratu. Podziwiaj wspaniałe widoki na panoramę miasta i dziewicze plaże wzdłuż Zatoki Arabskiej podczas malowniczej przejażdżki wzdłuż Corniche. Poznaj różnorodną gamę arcydzieł znajdujących się w Ferrari World, podziwiając jego charakterystyczną architekturę. Zachwyć się największą na świecie przestrzenną konstrukcją szkieletową i kultowym logo Ferrari zdobiącym dach.

Liczba znalezionych atrakcji: 52
Sortuj wg::

Marina Mall: najlepsze atrakcje w pobliżu

Marina Mall: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marina Mall? Kliknij tutaj.

Marina Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(12 835 recenzji)

Sadeem był bardzo dobrym i zabawnym przewodnikiem, opowiadał wiele faktów i opowiadał niemieckie dowcipy. Trasa była dobrze zorganizowana z najważniejszymi atrakcjami. Dla mnie osobiście w meczecie wszystko potoczyło się za szybko. (Był to pobyt krótszy niż w pałacu).

Miałem wspaniały dzień. Strony były niewiarygodne. Obowiązkowa wycieczka. Wolałbym dodatkowe pół godziny na wliczony w cenę lunch, nie miałem czasu, aby w pełni cieszyć się naszym posiłkiem

Bardzo, bardzo dobrze ! Bardzo miła wycieczka i miła niespodzianka z wizyty we wspaniałym pałacu!

Doskonała wycieczka, nienaganny dzień, doskonały przewodnik, który dobrze zna swoją dziedzinę

Bardzo dobra organizacja. Jesteśmy zadowoleni z wycieczki.