Dodaj daty

Marina Kaybal, Cancun

Marina Kaybal, Cancun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wycieczka segwayem po Cancun

1. Wycieczka segwayem po Cancun

Przeglądaj Cancun w zabawny sposób na segwayu z doświadczonym Lokalnym przewodnikiem! Rejs w komforcie i stylu jest tym, o co chodzi w tej trasie. Ta wycieczka jest idealna dla par, przyjaciół i rodzin, każdy na pewno będzie się świetnie bawić! Wycieczka rozpoczyna się w Marina Kaybal, położonej w sercu Zona Hotelera. Przed wycieczką odbędzie się krótka lekcja i pokaz bezpieczeństwa. Następnie przewodnik oprowadzi Cię po Strefie Hotelowej w Cancun i kilku popularnych miejscach, w których można znaleźć zakupy na każdą kieszeń, malownicze widoki i wspaniałe lokalizacje na nabrzeżu, w których można robić piękne zdjęcia. Twój przewodnik podzieli się z Tobą również zabawnymi faktami i ukrytymi klejnotami, o których być może nawet miejscowi nie wiedzą.

Wycieczka trójkołowa po Cancun

2. Wycieczka trójkołowa po Cancun

Rejs w komforcie i stylu jest tym, o co chodzi w tej trasie. Ta wycieczka jest idealna dla par, przyjaciół i rodzin, każdy na pewno będzie się świetnie bawić! Rowery trójkołowe to doskonały sposób na wygodne zwiedzanie miasta, ponieważ ich unikalna konstrukcja pozwala na siedzenie lub stanie. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez strefę hotelową Cancun - jedno z najpiękniejszych miast Meksyku. Niektóre atrakcje obejmują lokalne hotspoty, zakupy na każdą kieszeń, malownicze widoki i wspaniałe lokalizacje nad wodą — idealne na następne rodzinne zdjęcie. Wycieczka rozpoczyna się w Marina Kaybal, pięknej marinie położonej w sercu Zona Hotelera. Po krótkiej lekcji i demonstracji bezpieczeństwa wyruszysz na zwiedzanie miasta. Z pomocą i doświadczeniem przewodnika poznasz miasto jak miejscowy. Kto wie, może nawet znajdziesz ukryte klejnoty, o których większość mieszkańców nie wie. Trikes oferują zabawny i ekscytujący sposób na zwiedzanie miasta Cancun. Są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu jest to idealna aktywność dla osób w każdym wieku. Nie możesz opuścić Cancun bez przejażdżki na trójkołowcu przez ten tropikalny raj!

Cancún: Cancún Reef Clear-Boat Tour z napojami

3. Cancún: Cancún Reef Clear-Boat Tour z napojami

Ta całkowicie przezroczysta łódź zabierze Cię w głąb Morza Karaibskiego!. Zgłębisz głębiny rafy bez zamoczenia. Wyjątkowe przeżycie na świecie, od którego zaczynamy naszą wycieczkę w lagunie Nichupte, rezerwacie przyrody o powierzchni ponad 3 tysięcy hektarów, pełnym przyrody i pięknych widoków. Następnie popłyniemy w stronę wspaniałego Morza Karaibskiego, a na koniec wycieczki odwiedzimy wspaniałą rafę. Podczas wycieczki będziesz mógł docenić szeroką gamę ryb, żółwie, ślimaki, manty, rozgwiazdy i różne rodzaje życia morskiego.

Wycieczka motorowerem elektrycznym po Cancun

4. Wycieczka motorowerem elektrycznym po Cancun

Podróżowanie w komforcie i stylu – o to właśnie chodzi w tej wycieczce. Ta wycieczka jest idealna dla par, przyjaciół i rodzin, każdy z pewnością będzie się świetnie bawić! Motorowery elektryczne to doskonały sposób na wygodne zwiedzanie miasta, ponieważ są niezwykle łatwe w prowadzeniu i zapewniają świetną zabawę. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez strefę hotelową w Cancun – jedno z najpiękniejszych miast Meksyku. Niektóre atrakcje obejmują lokalne popularne miejsca, zakupy na każdą kieszeń, malownicze widoki i wspaniałe lokalizacje na nabrzeżu - idealne na kolejne rodzinne zdjęcie. Wycieczka rozpoczyna się w Marina Kaybal – pięknej marinie położonej w samym sercu Zona Hotelera. Po krótkiej lekcji i demonstracji bezpieczeństwa wyruszysz na zwiedzanie miasta. Dzięki pomocy i wiedzy przewodnika poznasz miasto jak miejscowy. Kto wie, może nawet znajdziesz ukryte skarby, o których większość mieszkańców nie ma pojęcia. Motorowery elektryczne to zabawny i ekscytujący sposób na zwiedzanie miasta Cancun. Są niezwykle łatwe w obsłudze, co czyni je idealną aktywnością dla osób w każdym wieku. Nie możesz opuścić Cancun bez przejażdżki motorowerem elektrycznym po tym tropikalnym raju!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg:

Marina Kaybal, Cancun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marina Kaybal, Cancun? Kliknij tutaj.