Marina do Funchal

Marina do Funchal – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Funchal: rejs z obserwacją delfinów i wielorybów na Maderze

1. Z Funchal: rejs z obserwacją delfinów i wielorybów na Maderze

Wejdź na pokład komfortowego katamaranu i udaj się w komfortowy rejs u południowych wybrzeży Madery, rozpoczynając od przystani Marina do Funchal. Wypatruj bawiących się w zimnych wodach morza delfinów i wielorybów (a nawet żółwi). Wypatruj delfinów i wielorybów podczas rejsu katamaranem po południowym wybrzeżu Madery. W miesiącach letnich zatrzymasz się, aby mieć możliwość przepłynięcia pod Cabo Girão, jednym z najwyższych klifów na świecie. Wykwalifikowana załoga dostarczy Ci szczegółowych informacji w różnych językach na temat gatunków waleni (delfinów i wielorybów), które zobaczysz. Aby rejs był jeszcze ciekawszy, poznaj interesujące fakty historyczne oraz techniczne. Jeżeli nie dojrzysz żadnych wielorybów ani delfinów, otrzymasz bezpłatny bilet na drugą wycieczkę. Jeśli jednak zobaczysz tylko delfiny, ale nie wieloryby, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

Madera: wycieczka okrętem flagowym Santa Maria de Colombo

2. Madera: wycieczka okrętem flagowym Santa Maria de Colombo

Przeżyj wyjątkowe doświadczenie i wejdź na pokład repliki oryginalnego statku Krzysztofa Kolumba Santa Maria, zbudowanego właśnie tutaj, na bujnej Maderze. Wybierz się w podróż w czasie do XV wieku i przejdź wzdłuż południowego wybrzeża wyspy, aż dotrzesz do Cabo Girão. Tam zatrzymaj się na orzeźwiającą kąpiel w lazurowych wodach u wybrzeży. Wypatruj delfinów i wielorybów podczas spaceru wzdłuż wybrzeża Atlantyku.

Funchal: rejs luksusowym katamaranem o zachodzie słońca z otwartym barem

3. Funchal: rejs luksusowym katamaranem o zachodzie słońca z otwartym barem

Wyrusz z Marina do Funchal i popłyń do Fajã dos Padres, aby cieszyć się naturalną ciszą, powoli obserwując krajobrazy i faunę morską oraz żółwie w ich naturalnym środowisku. Tutaj zakotwiczymy przy pięknych klifach, a goście mogą po prostu odpocząć i docenić katamaran lub wskoczyć do wody na orzeźwiającą kąpiel i snorkeling. Wycieczka od 18:00 do 21:00, kontemplujemy zachód słońca, jest to najbardziej magiczna pora dnia, szczególnie na Maderze, gdzie niebo może przekształcić się w autentyczne dzieła sztuki, gdy słońce zachodzi nad horyzontem. Serwowany będzie drink powitalny. Zapoznaj się z naszym opcjonalnym cateringiem. W drodze powrotnej wzdłuż żeglugi będziemy mogli docenić wspaniałe klify, mijając Cabo Girão i mamy okazję zrobić fantastyczne zdjęcia, które później będziemy wspominać z przyjaciółmi.

Madeira Atlantic Festival Fireworks Rejs katamaranem

4. Madeira Atlantic Festival Fireworks Rejs katamaranem

Rozpocznij lato w blasku chwały i zobacz pokaz sztucznych ogni podczas corocznego Madeira Atlantic Festival z pokładu katamaranu. Wejdź na pokład łodzi w Marina do Funchal, a następnie udaj się wzdłuż wybrzeża do obszaru Lido. Wróć do zatoki, aby znaleźć najlepsze miejsce do obejrzenia piro-muzycznego pokazu. Skorzystaj z otwartego baru serwującego wodę, wina niegazowane i musujące, piwa, napoje gazowane i truskawki. Zachwyć się ekscytującymi występami, które łączą fajerwerki i muzykę, tworząc magiczne przeżycie, z pięknym miastem w tle. Kibicuj razem, obserwując, jak różne firmy z radością rywalizują o trofeum przyznane w publicznym głosowaniu.

Z Funchal: wycieczka żeglarska do zachodnich zatok z lunchem

5. Z Funchal: wycieczka żeglarska do zachodnich zatok z lunchem

Odkryj najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na wyspę widziane z oceanu. Płyń wzdłuż wybrzeża niektórych głównych zatok otaczających Maderę i podziwiaj wspaniałe krajobrazy, wypatrując wszelkiego rodzaju rodzimych gatunków morskich. Rozpocznij swój malowniczy rejs w Marina do Funchal, gdzie wejdziesz na pokład przestronnego jachtu żaglowego. Wyrusz w morze w poszukiwaniu delfinów, wielorybów i żółwi morskich w odległości do 5 km od wybrzeża. Jeśli będziesz miał szczęście, zobaczysz wiele rodzimej przyrody w ich naturalnym środowisku. Kontynuuj podróż przez krystalicznie czyste wody w kierunku brzegów zatoki Ponta do Sol. Podziwiaj piękną scenerię, płynąc wzdłuż wybrzeża, mijając oszałamiającą zatokę Ribeira Brava, Calhau da Lapa, Fajã dos Padres, Cabo Girão i zatokę Câmara de Lobos. Zrelaksuj się i ciesz się chłodną wodą, robiąc postój na pływanie i pyszny lunch. Jeśli masz ochotę na przygodę, pożycz fajkę i osłonę przeciwsłoneczną i zanurkuj głęboko w ocean, aby odkryć podwodny, magiczny świat.

Funchal: obserwacja delfinów i wielorybów luksusowym katamaranem

6. Funchal: obserwacja delfinów i wielorybów luksusowym katamaranem

Wypatruj różnorodności życia morskiego, w tym wielorybów i delfinów podczas rejsu łodzią po zatoce Funchal. Wejdź na pokład luksusowego katamaranu i popłyń do Cabo Girão, aby nurkować z rurką lub zrelaksować się na pokładzie. Dowiedz się o dzikiej przyrodzie Madery od załogi. Udaj się do przystani w Funchal co najmniej 20 minut przed planowanym czasem wypłynięcia na pokład luksusowego katamaranu. Po zebraniu się grupy i udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania udaj się na krótki spacer do swojej łodzi, aby przed wejściem na pokład odbyć odprawę bezpieczeństwa przeprowadzoną przez załogę. Wybierz luksusowe wnętrze z wygodnymi siedziskami i ochroną przed słońcem i wiatrem lub zewnętrzne leżaki i trampoliny. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wypływając w morze i spoglądając wstecz na przystań. Chociaż nie można zagwarantować obserwacji życia morskiego, w wodach wokół Funchal często można zobaczyć delfiny i wieloryby. Uważaj podczas rejsu po wodzie, podczas gdy załoga jest pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące różnorodności gatunków, które możesz napotkać. Następnie udaj się na wysokie klify Cabo Girão, wznoszące się na wysokość 580 metrów nad poziomem morza. Zarzuć kotwicę w Cabo Girão i zanurz się w krystalicznie czystej wodzie. Następnie popłyń w spokojnym tempie z powrotem do przystani w Funchal, płynąc wzdłuż wybrzeża, aby podziwiać fantastyczne widoki na krajobrazy Madery. Wróć do przystani w Funchal, aby szybko wysiąść i spokojnie kontynuować dzień.

Funchal: Pico Arieiro, Cristo Rei i obserwacja delfinów

7. Funchal: Pico Arieiro, Cristo Rei i obserwacja delfinów

Z pięknym i panoramicznym widokiem na wyspy Funchal i Desertas rozpoczynamy naszą wycieczkę w Largo do Miranda. Za tym punktem widokowym idziemy pod górę do Pico do Arieiro na wysokości 1818 m.n.p.m. , gdzie możemy podziwiać wspaniałe krajobrazy i wspaniałe widoki na Ponta de São Lourenço, Ribeiro Frio, Paúl da Serra, Curral das Freiras, a nawet Porto Santo. Stamtąd jedziemy w kierunku Santo da Serra, gdzie przeżyjesz niesamowite wrażenia terenowe z otwartym dachem otoczonym endemicznym, a także wprowadzonym lasem. W drodze powrotnej na południowe wybrzeże Madery pojedziemy w kierunku Santa Cruz z wieloma zapierającymi dech w piersiach widokami na tarasy lokalnych rolników i niesamowitymi punktami widokowymi. Tutaj poczujesz i odkryjesz tradycyjny sposób życia rolników z Madery i radzenie sobie ze stromymi zboczami, aby uprawiać wszystkie swoje uprawy. Kończąc naszą wycieczkę, zatrzymamy się przy jednym z najbardziej charakterystycznych punktów widokowych wyspy, Cristo Rei. Po wycieczce jeepem nasi goście zostaną odwiezieni do portu w Funchal, aby rozpocząć wycieczkę z obserwacją delfinów. Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się na relaksującą wycieczkę wzdłuż południowego wybrzeża Madery. Rejs statkiem trwa 3 godziny z dużymi możliwościami obserwowania delfinów w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczki załoga udzieli szczegółowych informacji na temat gatunków waleni, które można zobaczyć. W miesiącach letnich istnieje możliwość pływania pod klifem Cabo Girao. Ta wycieczka kończy się w porcie w Funchal. Nasz przewodnik będzie Ci towarzyszył do różnych przystanków i punktów widokowych, gdzie będziesz miał okazję robić zdjęcia i nagrywać filmy.

Funchal: Cabo Girão, degustacja wina i obserwacja delfinów

8. Funchal: Cabo Girão, degustacja wina i obserwacja delfinów

Rozpoczynając naszą wycieczkę z niesamowitymi widokami na zatokę Funchal, jedziemy pod górę do Boca dos Namorados na wysokości prawie 1000 metrów nad poziomem morza, gdzie będziemy mogli podziwiać widok na słynną wioskę Curral das Freiras (Dolina Zakonnic). Stamtąd pojedziemy samochodem terenowym 4x4 z otwartym dachem do Jardim da Serra, miejsca znanego z produkcji wiśni. W tej wiosce zatrzymamy się w typowym maderskim barze, aby wesprzeć lokalną społeczność i gospodarkę. Możesz tam kupić kawę, herbatę lub bardzo tradycyjny napój Poncha (świeżo zrobiony). Będziemy kontynuować w kierunku Cabo Girão, najwyższego klifu w Europie i drugiego na świecie o wysokości 580 metrów, lepiej znanego z odnowionego punktu widokowego z podwieszaną szklaną podłogą (2 € nie wliczone w cenę). Później kończymy naszą wycieczkę, odwiedzając Henriques & Henriques, maderską winiarnię, gdzie nasi goście będą mieli okazję skosztować słynnego wina Madera (słodkie / średnio słodkie / wytrawne / średnio wytrawne) (w cenie). Po wycieczce jeepem nasi goście zostaną wysadzeni w porcie Funchal, aby rozpocząć wycieczkę z delfinami. Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się na relaksującą wycieczkę wzdłuż południowego wybrzeża Madery. Wycieczka łodzią trwa 3 godziny z dużymi możliwościami oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczki załoga udzieli Ci szczegółowych informacji na temat gatunków waleni, które możesz zobaczyć. W miesiącach letnich istnieje możliwość pływania pod klifem Cabo Girao. Wycieczka kończy się w porcie Funchal.

Madera: Cabo Girão, doświadczenie z winem i obserwacja delfinów

9. Madera: Cabo Girão, doświadczenie z winem i obserwacja delfinów

Z Funchal jedziemy do Cabo Girão, jednego z najwyższych klifów na świecie (580 m), który oferuje spektakularny panoramiczny widok na Ocean Atlantycki, zatokę Câmara de Lobos i Funchal (2 € za osobę nie wliczone w cenę). Następnie kontynuujemy przez Serra d'Água w drodze do São Vicente, gdzie doświadczysz niesamowitej jazdy terenowej z fantastycznymi widokami na północ wyspy z wieloma zapierającymi dech w piersiach widokami na tradycyjne tarasy lokalnych rolników i niesamowite punkty widokowe. Następnie będziesz mieć niezapomniane i zrównoważone doświadczenie u głównego lokalnego producenta wina, gdzie zostaniesz oprowadzony po największych winnicach wraz z profesjonalną degustacją wina (1 różowe, 3 białe, 2 czerwone - w cenie) i wszystkim o historii, kulturze i produkcji wina. Idealna wycieczka inspirowana naturą i miłośnikami wina, relaksująca przyroda ze smakami i tradycjami Madery sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie. Po wycieczce jeepem nasi goście zostaną wysadzeni w porcie Funchal, aby rozpocząć wycieczkę z obserwacją delfinów. Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się na relaksującą wycieczkę wzdłuż południowego wybrzeża Madery. Wycieczka łodzią trwa 3 godziny z dużymi możliwościami oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczki załoga udzieli Ci szczegółowych informacji na temat gatunków waleni, które możesz zobaczyć. W miesiącach letnich istnieje możliwość pływania pod klifem Cabo Girao. Wycieczka kończy się w porcie Funchal.

Zachód słońca na żaglówce

10. Zachód słońca na żaglówce

Odkryj naturalne i niesamowite krajobrazy Madery na prywatnej żaglówce. Skorzystaj z okazji i poszukaj życia morskiego. Przyjdź i popływaj w krystalicznych wodach Cabo Girão. Zrelaksuj się i ciesz się doświadczeniem żeglowania z nami.

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Marina do Funchal: najlepsze atrakcje w pobliżu

Marina do Funchal – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Funchal: rejs z obserwacją delfinów i wielorybów na Maderze

Z Funchal: rejs z obserwacją delfinów i wielorybów na Maderze

Wejdź na pokład komfortowego katamaranu i udaj się w komfortowy rejs u południowych wybrzeży Madery, rozpoczynając od przystani Marina do Funchal. Wypatruj bawiących się w zimnych wodach morza delfinów i wielorybów (a nawet żółwi). Wypatruj delfinów i wielorybów podczas rejsu katamaranem po południowym wybrzeżu Madery. W miesiącach letnich zatrzymasz się, aby mieć możliwość przepłynięcia pod Cabo Girão, jednym z najwyższych klifów na świecie. Wykwalifikowana załoga dostarczy Ci szczegółowych informacji w różnych językach na temat gatunków waleni (delfinów i wielorybów), które zobaczysz. Aby rejs był jeszcze ciekawszy, poznaj interesujące fakty historyczne oraz techniczne. Jeżeli nie dojrzysz żadnych wielorybów ani delfinów, otrzymasz bezpłatny bilet na drugą wycieczkę. Jeśli jednak zobaczysz tylko delfiny, ale nie wieloryby, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

Madera: wycieczka okrętem flagowym Santa Maria de Colombo

Madera: wycieczka okrętem flagowym Santa Maria de Colombo

Przeżyj wyjątkowe doświadczenie i wejdź na pokład repliki oryginalnego statku Krzysztofa Kolumba Santa Maria, zbudowanego właśnie tutaj, na bujnej Maderze. Wybierz się w podróż w czasie do XV wieku i przejdź wzdłuż południowego wybrzeża wyspy, aż dotrzesz do Cabo Girão. Tam zatrzymaj się na orzeźwiającą kąpiel w lazurowych wodach u wybrzeży. Wypatruj delfinów i wielorybów podczas spaceru wzdłuż wybrzeża Atlantyku.

Funchal: rejs luksusowym katamaranem o zachodzie słońca z otwartym barem

Funchal: rejs luksusowym katamaranem o zachodzie słońca z otwartym barem

Wyrusz z Marina do Funchal i popłyń do Fajã dos Padres, aby cieszyć się naturalną ciszą, powoli obserwując krajobrazy i faunę morską oraz żółwie w ich naturalnym środowisku. Tutaj zakotwiczymy przy pięknych klifach, a goście mogą po prostu odpocząć i docenić katamaran lub wskoczyć do wody na orzeźwiającą kąpiel i snorkeling. Wycieczka od 18:00 do 21:00, kontemplujemy zachód słońca, jest to najbardziej magiczna pora dnia, szczególnie na Maderze, gdzie niebo może przekształcić się w autentyczne dzieła sztuki, gdy słońce zachodzi nad horyzontem. Serwowany będzie drink powitalny. Zapoznaj się z naszym opcjonalnym cateringiem. W drodze powrotnej wzdłuż żeglugi będziemy mogli docenić wspaniałe klify, mijając Cabo Girão i mamy okazję zrobić fantastyczne zdjęcia, które później będziemy wspominać z przyjaciółmi.

Madeira Atlantic Festival Fireworks Rejs katamaranem

Madeira Atlantic Festival Fireworks Rejs katamaranem

Rozpocznij lato w blasku chwały i zobacz pokaz sztucznych ogni podczas corocznego Madeira Atlantic Festival z pokładu katamaranu. Wejdź na pokład łodzi w Marina do Funchal, a następnie udaj się wzdłuż wybrzeża do obszaru Lido. Wróć do zatoki, aby znaleźć najlepsze miejsce do obejrzenia piro-muzycznego pokazu. Skorzystaj z otwartego baru serwującego wodę, wina niegazowane i musujące, piwa, napoje gazowane i truskawki. Zachwyć się ekscytującymi występami, które łączą fajerwerki i muzykę, tworząc magiczne przeżycie, z pięknym miastem w tle. Kibicuj razem, obserwując, jak różne firmy z radością rywalizują o trofeum przyznane w publicznym głosowaniu.

Z Funchal: wycieczka żeglarska do zachodnich zatok z lunchem

Z Funchal: wycieczka żeglarska do zachodnich zatok z lunchem

Odkryj najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na wyspę widziane z oceanu. Płyń wzdłuż wybrzeża niektórych głównych zatok otaczających Maderę i podziwiaj wspaniałe krajobrazy, wypatrując wszelkiego rodzaju rodzimych gatunków morskich. Rozpocznij swój malowniczy rejs w Marina do Funchal, gdzie wejdziesz na pokład przestronnego jachtu żaglowego. Wyrusz w morze w poszukiwaniu delfinów, wielorybów i żółwi morskich w odległości do 5 km od wybrzeża. Jeśli będziesz miał szczęście, zobaczysz wiele rodzimej przyrody w ich naturalnym środowisku. Kontynuuj podróż przez krystalicznie czyste wody w kierunku brzegów zatoki Ponta do Sol. Podziwiaj piękną scenerię, płynąc wzdłuż wybrzeża, mijając oszałamiającą zatokę Ribeira Brava, Calhau da Lapa, Fajã dos Padres, Cabo Girão i zatokę Câmara de Lobos. Zrelaksuj się i ciesz się chłodną wodą, robiąc postój na pływanie i pyszny lunch. Jeśli masz ochotę na przygodę, pożycz fajkę i osłonę przeciwsłoneczną i zanurkuj głęboko w ocean, aby odkryć podwodny, magiczny świat.

Funchal: obserwacja delfinów i wielorybów luksusowym katamaranem

Funchal: obserwacja delfinów i wielorybów luksusowym katamaranem

Wypatruj różnorodności życia morskiego, w tym wielorybów i delfinów podczas rejsu łodzią po zatoce Funchal. Wejdź na pokład luksusowego katamaranu i popłyń do Cabo Girão, aby nurkować z rurką lub zrelaksować się na pokładzie. Dowiedz się o dzikiej przyrodzie Madery od załogi. Udaj się do przystani w Funchal co najmniej 20 minut przed planowanym czasem wypłynięcia na pokład luksusowego katamaranu. Po zebraniu się grupy i udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania udaj się na krótki spacer do swojej łodzi, aby przed wejściem na pokład odbyć odprawę bezpieczeństwa przeprowadzoną przez załogę. Wybierz luksusowe wnętrze z wygodnymi siedziskami i ochroną przed słońcem i wiatrem lub zewnętrzne leżaki i trampoliny. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wypływając w morze i spoglądając wstecz na przystań. Chociaż nie można zagwarantować obserwacji życia morskiego, w wodach wokół Funchal często można zobaczyć delfiny i wieloryby. Uważaj podczas rejsu po wodzie, podczas gdy załoga jest pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące różnorodności gatunków, które możesz napotkać. Następnie udaj się na wysokie klify Cabo Girão, wznoszące się na wysokość 580 metrów nad poziomem morza. Zarzuć kotwicę w Cabo Girão i zanurz się w krystalicznie czystej wodzie. Następnie popłyń w spokojnym tempie z powrotem do przystani w Funchal, płynąc wzdłuż wybrzeża, aby podziwiać fantastyczne widoki na krajobrazy Madery. Wróć do przystani w Funchal, aby szybko wysiąść i spokojnie kontynuować dzień.

Funchal: Pico Arieiro, Cristo Rei i obserwacja delfinów

Funchal: Pico Arieiro, Cristo Rei i obserwacja delfinów

Z pięknym i panoramicznym widokiem na wyspy Funchal i Desertas rozpoczynamy naszą wycieczkę w Largo do Miranda. Za tym punktem widokowym idziemy pod górę do Pico do Arieiro na wysokości 1818 m.n.p.m. , gdzie możemy podziwiać wspaniałe krajobrazy i wspaniałe widoki na Ponta de São Lourenço, Ribeiro Frio, Paúl da Serra, Curral das Freiras, a nawet Porto Santo. Stamtąd jedziemy w kierunku Santo da Serra, gdzie przeżyjesz niesamowite wrażenia terenowe z otwartym dachem otoczonym endemicznym, a także wprowadzonym lasem. W drodze powrotnej na południowe wybrzeże Madery pojedziemy w kierunku Santa Cruz z wieloma zapierającymi dech w piersiach widokami na tarasy lokalnych rolników i niesamowitymi punktami widokowymi. Tutaj poczujesz i odkryjesz tradycyjny sposób życia rolników z Madery i radzenie sobie ze stromymi zboczami, aby uprawiać wszystkie swoje uprawy. Kończąc naszą wycieczkę, zatrzymamy się przy jednym z najbardziej charakterystycznych punktów widokowych wyspy, Cristo Rei. Po wycieczce jeepem nasi goście zostaną odwiezieni do portu w Funchal, aby rozpocząć wycieczkę z obserwacją delfinów. Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się na relaksującą wycieczkę wzdłuż południowego wybrzeża Madery. Rejs statkiem trwa 3 godziny z dużymi możliwościami obserwowania delfinów w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczki załoga udzieli szczegółowych informacji na temat gatunków waleni, które można zobaczyć. W miesiącach letnich istnieje możliwość pływania pod klifem Cabo Girao. Ta wycieczka kończy się w porcie w Funchal. Nasz przewodnik będzie Ci towarzyszył do różnych przystanków i punktów widokowych, gdzie będziesz miał okazję robić zdjęcia i nagrywać filmy.

Funchal: Cabo Girão, degustacja wina i obserwacja delfinów

Funchal: Cabo Girão, degustacja wina i obserwacja delfinów

Rozpoczynając naszą wycieczkę z niesamowitymi widokami na zatokę Funchal, jedziemy pod górę do Boca dos Namorados na wysokości prawie 1000 metrów nad poziomem morza, gdzie będziemy mogli podziwiać widok na słynną wioskę Curral das Freiras (Dolina Zakonnic). Stamtąd pojedziemy samochodem terenowym 4x4 z otwartym dachem do Jardim da Serra, miejsca znanego z produkcji wiśni. W tej wiosce zatrzymamy się w typowym maderskim barze, aby wesprzeć lokalną społeczność i gospodarkę. Możesz tam kupić kawę, herbatę lub bardzo tradycyjny napój Poncha (świeżo zrobiony). Będziemy kontynuować w kierunku Cabo Girão, najwyższego klifu w Europie i drugiego na świecie o wysokości 580 metrów, lepiej znanego z odnowionego punktu widokowego z podwieszaną szklaną podłogą (2 € nie wliczone w cenę). Później kończymy naszą wycieczkę, odwiedzając Henriques & Henriques, maderską winiarnię, gdzie nasi goście będą mieli okazję skosztować słynnego wina Madera (słodkie / średnio słodkie / wytrawne / średnio wytrawne) (w cenie). Po wycieczce jeepem nasi goście zostaną wysadzeni w porcie Funchal, aby rozpocząć wycieczkę z delfinami. Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się na relaksującą wycieczkę wzdłuż południowego wybrzeża Madery. Wycieczka łodzią trwa 3 godziny z dużymi możliwościami oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczki załoga udzieli Ci szczegółowych informacji na temat gatunków waleni, które możesz zobaczyć. W miesiącach letnich istnieje możliwość pływania pod klifem Cabo Girao. Wycieczka kończy się w porcie Funchal.

Madera: Cabo Girão, doświadczenie z winem i obserwacja delfinów

Madera: Cabo Girão, doświadczenie z winem i obserwacja delfinów

Z Funchal jedziemy do Cabo Girão, jednego z najwyższych klifów na świecie (580 m), który oferuje spektakularny panoramiczny widok na Ocean Atlantycki, zatokę Câmara de Lobos i Funchal (2 € za osobę nie wliczone w cenę). Następnie kontynuujemy przez Serra d'Água w drodze do São Vicente, gdzie doświadczysz niesamowitej jazdy terenowej z fantastycznymi widokami na północ wyspy z wieloma zapierającymi dech w piersiach widokami na tradycyjne tarasy lokalnych rolników i niesamowite punkty widokowe. Następnie będziesz mieć niezapomniane i zrównoważone doświadczenie u głównego lokalnego producenta wina, gdzie zostaniesz oprowadzony po największych winnicach wraz z profesjonalną degustacją wina (1 różowe, 3 białe, 2 czerwone - w cenie) i wszystkim o historii, kulturze i produkcji wina. Idealna wycieczka inspirowana naturą i miłośnikami wina, relaksująca przyroda ze smakami i tradycjami Madery sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie. Po wycieczce jeepem nasi goście zostaną wysadzeni w porcie Funchal, aby rozpocząć wycieczkę z obserwacją delfinów. Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się na relaksującą wycieczkę wzdłuż południowego wybrzeża Madery. Wycieczka łodzią trwa 3 godziny z dużymi możliwościami oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczki załoga udzieli Ci szczegółowych informacji na temat gatunków waleni, które możesz zobaczyć. W miesiącach letnich istnieje możliwość pływania pod klifem Cabo Girao. Wycieczka kończy się w porcie Funchal.

Zachód słońca na żaglówce

Zachód słońca na żaglówce

Odkryj naturalne i niesamowite krajobrazy Madery na prywatnej żaglówce. Skorzystaj z okazji i poszukaj życia morskiego. Przyjdź i popływaj w krystalicznych wodach Cabo Girão. Zrelaksuj się i ciesz się doświadczeniem żeglowania z nami.

Funchal: Najciekawsze atrakcje

Marina do Funchal: Wycieczki i bilety

Portugalia: Ciekawe miejsca

Marina do Funchal: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marina do Funchal? Kliknij tutaj.

Marina do Funchal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(3242 recenzji)

Dobrze zorganizowane i przyjemne. Poszło na czas. Odprężający. Była możliwość pójścia popływać. Dostarczono dobre wino Madera i ciasto imbirowe.

Widzieliśmy delfiny, a katamaran był czysty i schludny. Niestety na pokładzie było dla nas trochę za dużo osób.

Bardzo fajna wycieczka, dużo zabawy i obserwacja delfinów w pierwszej połowie godziny. Świetne doświadczenie.

Oczekiwane spotkanie. Musieliśmy tylko pokazać nasz kupon i mogliśmy wejść na pokład

Uważam, że cena jest wysoka tylko za przejażdżkę łodzią