Wybierz daty

Marin Headlands

Marin Headlands: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marin Headlands? Kliknij tutaj.

Marin Headlands: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1888 opinii

Otwarty autobus z góry po San Francisco był świetnym sposobem, aby zobaczyć wszystkie dzielnice i zdecydować, do których wrócić i odwiedzić - więc naprawdę świetna aktywność na początku pobytu, aby pomóc najlepiej zaplanować swój czas. Dobrze zawinąć się na górnym pokładzie na wycieczkę przez most Golden Gate. Komentarz ciekawy, ale miejscami wycinane są słuchawki. Dołączyliśmy do kilku przystanków przy nabrzeżu rybackim i ponieważ to była ostatnia wycieczka, nie do końca widzieliśmy wszystko - sprawdź czas ostatniej wycieczki (wyciągnięta lekcja). Naprawdę przyjazny i pomocny kierowca. Dość wysoka cena biletu, co moim zdaniem ogólnie było rozsądną wartością.

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Warto było zobaczyć warte zobaczenia wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami piękne dość gładkie !!! Ale personel na pokładzie był naprawdę nieuprzejmy, nie było powitania. Co za pytanie, jak mija dzień, czy podobała ci się podróż? Właściwie nie obchodzi ich to w porządku. Ogólnie moja rodzina cieszyła się wspaniałym doświadczeniem !!! Przy okazji znajdź miejsce, które musisz przejechać aż do molo 43, które aż do samego końca molo powodzenia życzę ci powodzenia

Wycieczka była świetna i bardzo pouczająca o historii San Fransisco i okolicach. Możesz uzyskać wspaniałe widoki na most Golden Gate, Alcatraz i miasto San Fransisco. Polecam osobiście obejść czas zachodu słońca (pod koniec grudnia zabrałem łódź 1615) i nie mogłem życzyć sobie lepszych widoków i kolorów.

Wycieczka dobrze zorganizowana, lektor przekazał dużo ciekawych wiadomości, jedynie brakowało przekazu w języku polskim