Maribor – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Lublany: Maribor i Ptuj

1. Z Lublany: Maribor i Ptuj

Odkryj Ptuj, najstarsze słoweńskie miasto, otoczone źródłami termalnymi, kwitnącymi polami i winnicami na Równinie Drawskiej. Podziwiaj jego piękny obecny wygląd, który pochodzi ze średniowiecza z pięknym średniowiecznym zamkiem powyżej. Przez wieki fort pełnił funkcję strażnika położonego poniżej miasteczka, teraz swoim malowniczym wyglądem zaprasza zwiedzających. Maribor to drugie co do wielkości miasto w Słowenii, które w 2012 roku zostało również ukoronowane jako Europejska Stolica Kultury. Spontaniczne i zrelaksowane, atrakcyjne miasto Maribor ma wiele do zaoferowania: od gotyckiej i neoromantycznej architektury po romantyczny Wielki Post.

Maribor i Ptuj: Prywatna wycieczka z winem

2. Maribor i Ptuj: Prywatna wycieczka z winem

Cofnij się w czasie do dawnych rzymskich czasów w najstarszym słoweńskim mieście Ptuj. Odkryj Maribor z prywatnym przewodnikiem i skosztuj różnych rodzajów wina z regionu Styrii. Ciesz się degustacją win lokalnych marek w uroczych lokalnych winnicach. Przygoda pełna historii, kultury i lokalnych przysmaków, zamknięta w tej uroczej trasie nieco na uboczu. Odwiedź tę cudowną część Słowenii, na wschód od stolicy, dom serdecznych ludzi i piękne drogi winne. Od Lublany po Ptuj, niegdyś rzymską osadę z bogatą historią i wieloma zabytkami, które to potwierdzają. Poznaj miasto z głównymi atrakcjami historycznymi i kulturalnymi, a następnie degustacją wina (opcjonalnie).

Słowenia/Europa: plan taryfowy eSim Mobile Data

3. Słowenia/Europa: plan taryfowy eSim Mobile Data

Spraw, aby Twoja podróż do Słowenii była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Słowenii i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Przewoźnicy do wykorzystania w Słowenii: A1

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Maribor

Maribor
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Maribor: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Maribor

Maribor: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Maribor? Kliknij tutaj.