Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Marbella

Słońce, ciepła woda, złoty piasek i atmosfera luksusu – to jest właśnie Costa del Sol.

Często zadawane pytania dotyczące: Marbella

Na jakich wycieczkach w: Marbella obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Marbella: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marbella? Kliknij tutaj.

Marbella: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 3396 opinii

Zrobiliśmy tylko wycieczkę na zakupy, Gibraltar jest koncepcyjnie bardzo fascynujący, ale nic ekscytującego. Ceny w niektórych sklepach są dobre dzięki wyprzedaży i można uzyskać kilka okazji. Z pewnością warto kupować tytoń i likiery. Miło, jeśli masz dzień do spędzenia inaczej. Jeśli chodzi o wycieczkę, przewodnik Gabrielle była świetna, opowiedziała wiele rzeczy, autobus naprawdę wygodny, a kierowca bardzo dobry.

Wycieczka była doskonała, widoki były boskie i mogliśmy zobaczyć makaki. Jaskinie Świętego Michała również były niesamowite. Sam Gibraltar był dobry, chociaż ścieki były nieco śmierdzące. Podróż tam iz powrotem była jedyną prawdziwą wadą wspaniałego dnia. Nadal gorąco polecam tę podróż.

Mieliśmy fajną wycieczkę na Gibraltar. Odebrano nas w Fuengiroli. Potem kolejny przystanek w Marbelli. W połowie 15 minut postój sanitarny. Następnie bez zwłoki do Gibraltaru. Jasne wyjaśnienie od przewodnika Magdy. pomocny.

Najłatwiejszy i wygodniejszy sposób na dostęp do Gibraltaru. Bardzo uprzejmy przewodnik z doskonałą znajomością historii.

Wycieczka bardzo udana, piękne miejsca, profesjonalna i sympatyczna Pani Michaela. Polecam