Małopolska
zamki i pałace

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Małopolska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Małopolska? Kliknij tutaj.

Małopolska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1060 opinii

Wycieczka super! Dolny Śląsk jesienią jest przepiękny! Dodatkowo pogoda nam sprzyjała, słońce pozwoliło zobaczyć niesamowite kolory jesieni na przepięknych wzgórzach. Kościół Pokoju w Świdnicy bez wątpienia zasługuje na zaszczytne miejsce na liście UNESCO - jest przepiękny a i zabytkowy cmentarz wokół zachwyca. Zamek Książ i jego ogrody zasługują na miano "Perły Dolnego Śląska". Kompleks Osówka pozostawiony na koniec wycieczki pobudza do zadumy nad losem budowniczych podziemnego miasta oraz wciąż otoczony jest aurą tajemniczości. Szczególnie dziękujemy naszemu przewodnikowi Panu Jakubowi za profesjonalizm, bogatą wiedzę o regionie oraz podróż po malowniczej trasie wycieczki.

Przewodniczka miała duży zasób wiedzy, wspaniale mówiła i oprowadzała po zamku. Pobyt na zamku zorganizowany przez Państwo pogłębił moją wiedzę o zamku. Przekaz mówiony jest o wiele bardziej przystępny niż czytany.

Bardzo mi się podobała wycieczka. Wszystko zgodnie z planem. Pani przewodnik wspaniale i bardzo ciekawie opowiadała o Wawelu. 2-godzinna wycieczka wypełniona zwiedzaniem .Szczerze polecam.

Wspaniała wycieczka, pani Przewodnik ciekawie opowiadała. Sama transakcja w aplikacji przebiegła szybko i sprawnie. Napewno w przyszłości skorzystamy ponownie.

Interesting trip; Mrs Paulina is a great guide. The preliminary information was missing that this was only a tour of the castle courtyards.