Atrakcja wodna

Bugibba: rejs po Gozo, Comino i Błękitnej Lagunie

Organizator atrakcji: Sea Trips

Bugibba: rejs po Gozo, Comino i Błękitnej Lagunie

Organizator atrakcji: Sea Trips
Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 12 razy

Od 140,25 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 12 razy

Odkryj dwie mniejsze wyspy Malty, Gozo oraz Comino, podczas całodniowej wycieczki z Bugibby. Żegluj wzdłuż malowniczego wybrzeża do Kryształowej oraz Błękitnej Laguny.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 7 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski
Zawiera audioprzewodnik
angielski, francuski, niemiecki, włoski, polski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Odkryj piękno wybrzeża Malty podczas całodniowego rejsu katamaranem z Bugibba. Spójrz na życie morskie z podwodnymi oknami łodzi po drodze, aby popływać w Kryształowej i Błękitnej Lagunie. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie wyspy Gozo.

Twoja wycieczka rozpoczyna się w turystycznej miejscowości Bugibba, gdzie Twój nowoczesny i stabilny katamaran wyrusza w niezapomniany rejs na dwie wyspy. Z otwartego morza poznasz Maltę z naprawdę wyjątkowego i pięknego punktu widokowego. Płyń blisko wybrzeża, obserwując wspaniałe, naturalnie ukształtowane wybrzeże Malty, w tym ogromne klify, skaliste zakamarki i zakamarki. Miniesz malutką wyspę św. Pawła, oglądając posąg apostoła św. Pawła, który wznosi się wysoko w niebo. Będziesz także mógł odwiedzić wspaniałe jaskinie morskie, co daje możliwość robienia niesamowitych zdjęć. Zacznij od przystanku w Crystal Lagoon (tylko w sezonie), miejscu, o którym wielu turystów nie wie. Zobacz niewiarygodnie czystą wodę, idealne warunki do pływania, snorkelingu i nurkowania. Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie z jednej z trzech zjeżdżalni lub zeskocz z górnego pokładu, jeśli się odważysz.

Następnie udaj się do słynnej Błękitnej Laguny, przybywając na początku sezonu, aby uniknąć tłumów. Ciesz się cumowaniem przez godzinę tuż obok niego z dobrym widokiem z pozycji dokowania. Użyj łodzi jako bazy, korzystając ze wszystkich fantastycznych udogodnień. Po przybyciu na wyspę Gozo będziesz miał 3 godziny na zwiedzanie. Stwórz własne plany lub wynajmij transport lądowy od lokalnego partnera za niewielką dodatkową opłatą. Transport lądowy zabierze Cię do jednej z dwóch bajecznych lokalizacji, gdzie będziesz miał około dwóch godzin na zwiedzanie. Najpierw zobacz stolicę Gozo, nazywaną przez miejscowych Rabatem. To małe miasto ma do odkrycia bogactwo uroku i historii, w tym imponującą cytadelę. Druga lokalizacja to mała malownicza wioska rybacka na południowym zachodzie wyspy, która posiada uroczą zatokę otoczoną gigantycznymi klifami. Poznaj jaskinie wioski, podziwiaj panoramiczny widok ze szczytu klifów lub skorzystaj z wielu restauracji, kawiarni i sklepów z pamiątkami. Pod koniec dnia popłyniesz z powrotem do Bugibba, wchodząc do pirackich jaskiń Santa Maria i oglądając „Głowę słonia”, naprawdę niesamowitą formację skalną.

Wliczone w cenę
 • 1 godzina w błękitnej lagunie
 • 1 godzina w kryształowej lagunie (tylko od czerwca do października)
 • 3 godziny na Gozo
 • wyściełane leżaki
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Podwodne okno widokowe
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Jedzenie i picie
 • Ręczniki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim gospodarzem w punkcie wyjścia, który znajduje się w porcie Bugibba. Statek, którym będziesz pływać, to jedyny żółto-zielony katamaran, który nazywa się Sea Adventure.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Krem z filtrem przeciwsłonecznym
 • Ręcznik
 • Gotówka

Co trzeba wiedzieć

 • Postój w Kryształowej Lagunie od 1 czerwca do 30 października tylko przy dobrej pogodzie
 • W miesiącach zimowych łódź może zmienić się na nowy duży katamaran żaglowy, jeśli minimalna liczba pasażerów nie zostanie spełniona
 • Widoczność z podwodnych okien widokowych może być niewyraźna w pewnych warunkach pogodowych
 • Główny pokład katamaranu jest dostępny tylko dla wózków inwalidzkich, wyspy Comino mają nierówny teren
 • Katamaran jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jednak wyspa Comino nie jest
 • Wycieczka kończy się w Kryształowej Lagunie tylko wtedy, gdy pozwala na to temperatura morza i warunki
 • Kapitan zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany wycieczki w zależności od warunków pogodowych. Jeśli wycieczka zostanie odwołana, otrzymasz alternatywną datę lub zwrot pieniędzy
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 2017 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Miła aktywność do zrobienia, aby odkryć wyspę. Miejsca do odwiedzenia na wyspie są jednak ograniczone. Jest to szczególnie interesujące ze względu na otoczenie i piękno lagun. Na katamaranie po przybyciu na wyspę możesz wziąć taksówkę. Lepiej wziąć „Ubera”, który nie jest drogi i sprawi, że odkryjesz więcej miejsc. Taksówka zostawia Cię na samym środku placu. To granica

Czytaj dalej

31 października 2022

Ogólne wrażenia są Ok , piękne widoki , woda ,ciepły klimat i towarzystwo. Jest kilka szczegółów które zasługują na poprawkę. - statek wypływał po czasie ( ilość spóźnionych osób ) i później przepychanie ich na statku ( nie na klimatu odpoczynku) -miejsca na górze pół-leżące tylko 2 rzędy i jak śledzie jeden przy drugim a inni później tylko czekali na to jak zejdziesz żeby się wślizgnąć‍♀️ ( walka o miejsca ) - szklane dno które miało służyć obserwacji podwodą to zwykle małe okienka - opisane atrakcje wodne i zjeżdżalnie to po prostu zwykle zjeżdżalnie plastikowe nakładane na bok statku z małym ale…. ( w rzeczywistości z 3 opisanych - dostępna i sprawna była tylko jedna ) -zachęcają do skorzystania z odpoczynku i drinka ale masz tylko ok 45 minut na plaży w Blue Lagun ( jeśli jedziesz dalej zwiedzać ) Wiec jak kupisz słynnego drinka w ananasie to już na pokład dokończyć go nie możesz zabrać . Może to dla jednych szczegóły ale dla innych są jednak ważne.

Czytaj dalej

28 października 2022

Wycieczka jest ogólnie przyjemna. Godzinny postój w kryształowej lagunie z możliwością pływania jest świetny. Właściwie też przystanek w błękitnej lagunie w Comino, ale ten odcinek wybrzeża jest całkowicie przepełniony i przytłoczony tłumami. Obie laguny lepiej byłoby cieszyć się własną łodzią. Zdecydowanie polecamy 3-godzinny postój na Gozo z transferem do Victorii. Ogólnie rzecz biorąc: nawet jeśli określone czasy postojów są oczywiście zbyt krótkie, aby właściwie odkrywać i cieszyć się miejscami docelowymi, ostatecznie uzyskasz dobry wgląd w te fantastyczne obszary za tę cenę.

Czytaj dalej

6 października 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 197872