Małpi las w Ubud

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Małpi las w Ubud: Wycieczki i bilety

Małpi las w Ubud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Małpi las w Ubud? Kliknij tutaj.

Małpi las w Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3742 opinii

Idealny dzień z Tisen Podczas naszej pierwszej podróży na Bali mieliśmy Tisen, nasz kierowca zabrał nas do ikonicznych miejsc, takich jak pola ryżowe, wodospad, małpi las i zoo na Bali. Mieliśmy zaplanowany cały dzień, ponieważ byliśmy tu tylko przez 1 dzień. Tisen doskonale zaplanował ten dzień doskonale pracę, a także obejmował wspaniały przystanek na lunch, demonstrację lokalnej kawy i rzeźbienia w drewnie oraz inne lokalne, ukryte cuda na Bali. Jest doskonałym kierowcą, kompetentny, przyjazny i mówi dobrze (po angielsku). Gorąco polecam Tisen na pełną wrażeń wyprawę i piękne wspomnienia.

Mój mąż i ja pojechaliśmy na Bali po raz pierwszy i zarezerwowaliśmy naszą całodniową wycieczkę na Bali przez Getyourguide. Klau był naszym kierowcą i przewodnikiem. Odebrano nas z hotelu, zapytano, co chcielibyśmy zobaczyć, a potem pojechaliśmy. Zostaliśmy zabrani do wszystkich miejsc na naszej liście życzeń, a nawet do miejsc, które Klau czuł, że musimy zobaczyć. Usiedliśmy i zrelaksowaliśmy się, podczas gdy Klau odpowiedział na nasze pytania i udzielił nam wielu informacji. Wycieczka zakończyła się w naszym hotelu.

Nasz przewodnik Bisma był niesamowity. Był bardzo kompetentny i poświęcił czas na wyjaśnienie wszystkiego, a także był nami zainteresowany i bardzo chciał się uczyć. Jego angielski był doskonały. Wyszedł, aby upewnić się, że spędziliśmy wspaniały dzień, i zabrał nas do asów z dala od tłumów, o których nie wiedziałbyś

Edi był fantastycznym przewodnikiem, nie mógł bardziej polecić! Dziękuję Edi za bycie niezwykle pomocnym i podzielenie się wiedzą o tych niesamowitych miejscach!

Mr Wayan Berat is the best tour guide, very kind and friendly!! Very nice tour, worth to see that all