Atrakcje i wycieczki
Małopolska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Małopolska

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Małopolska?

Na jakich wycieczkach w: Małopolska obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Małopolska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Małopolska? Kliknij tutaj.

Małopolska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 86 788 opinii

Łódź w zlym stanie technicznym.Niedotrzymano umowy dlugisci rejsu.- zamiast 30 min...17.min łącznie z cumowaniem. Obsluga fatalna. Brak oznakowania łodzi. Nie wiadomo gdzie poszukiwać przewoźnika- nie ma opisywanych niebieskich flag...wystarczy napisac prawdę: Lajkonik, przystan Gucio i Maja. Brak jakiegokolwiek zainteresowania przewożonymi turystami- nie odezwano się slowem na temat mijanych atrakcji,choć w opisie jest audioprzewodnik i opis mijanych zabudowan, o historii nie wspominając. Zupelny brak dbałości o bezpieczenstwo pasażerów- niedbale cumowanie, daleko od brzegu, trzeba niemalże przeskakiwać. Dopiero po protescie,ustawiono nalezycie łódź. Jestem zdegustowana i nie polecam!! Uczestniczylam w podobnych rejsach w Chorwacji, na Wegrzech...nie ma porównania.

Nasz instruktor był doskonały w pokazywaniu nam obu technik prawidłowego rzucania siekierą. Dostajesz 90 minut, co jest wystarczającą ilością czasu dla dwóch osób na fantastyczną zabawę z siekierami. Dobra zabawa zdecydowanie poleciłaby :) nawet udało się kilka trików i gier na koniec naszej sesji!

Wspaniała muzyka, świetny kontakt artystów z publicznością, pełny profesjonalizm, miła atmosfera, niezapomniane przeżycie

intymny moment w małym pokoju, nuty rozbrzmiewają i porywają nas. bardzo fajny występ

Pani Natalia , nasza przewodniczka , SUPER !! Bardzo nam się podobało !! Dziękujemy