Malmo
Posiłki i napoje

Posiłki i napoje
Liczba znalezionych atrakcji: 4

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Malmo: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Malmo Posiłki i napoje

Z Kopenhagi: Lund i Malmö - wycieczka obejmująca 2 kraje

Z Kopenhagi: Lund i Malmö - wycieczka obejmująca 2 kraje

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem z Kopenhagi do zabytkowych miast Malmo i Lund w Szwecji. Odwiedź zamek Hamleta, skorzystaj z czasu wolnego w mieście Helsingør, popłyń statkiem przez cieśninę Sund i zwiedź katedrę w Lund, a następnie zrób zakupy w Malmo. Rozpocznij swój dzień pełen przygód od spotkania z lokalnym przewodnikiem przed hotelem Grand. Po krótkim spotkaniu i powitaniu wejdź do wygodnego pojazdu i wyrusz w swoją podróż. Pierwszym punktem wycieczki będzie wizyta w zamku Hamleta. Następnie udasz się na malowniczą przejażdżkę nadmorską drogą Strandvejen, która doprowadzi Cię do czarującego starego miasta Helsingør. Poświęc czas wolny na spacer ulicami tego pięknego miasta, po czym wejdź na pokład statku płynącego do Szwecji.  Przepłyniesz przez cieśninę Sund i dopłyniesz do brzegów Szwecji. Po przyjeździe do Szwecji udasz się w przejażdżkę malowniczymi drogami krajowymi, które doprowadzą Cię do starożytnego miasta Lund. Odwiedź tamtejszą katedrę. Za świątynią znajdują się uliczki z domami pochodzącymi z 1700 roku. Kontynuuj podróż do Malmö, gdzie będziesz mieć czas wolny na zakupy. Ze względu na niższe podatki od zakupu w szwedzkich sklepach można znaleźć doskonałe okazje. Zakończ wycieczkę w Kopenhadze, przekraczając w drodze powrotnej imponujący most nad Sundem.

Malmö: Rejs statkiem po Rundan

Malmö: Rejs statkiem po Rundan

Spędź 50 minut podróżując łodzią po kanałach i pod mostami, podziwiając widoki Malmö z wody. Po drodze przewodnik na pokładzie opowie o historii miasta, ważnych osobistościach i charakterystycznych budynkach. Popłyniesz otwartą łodzią, zapewniając niezakłócony widok na miasto i jego atrakcje. W punkcie wyjścia znajdziesz kafeterię, która serwuje wypieki, naleśniki z bitą śmietaną i dżemem i wiele więcej. Jeśli chcesz, możesz złożyć swój własny koszyk piknikowy z elementami z menu kawiarni i zabrać go ze sobą na wycieczkę krajoznawczą.

Kopenhaga: Wycieczka przez most nad Sundem do Lund i Malmö

Kopenhaga: Wycieczka przez most nad Sundem do Lund i Malmö

Podziwiaj imponujący most Øresund, jeden z najdłuższych mostów w Europie, podczas podróży z Kopenhagi do Szwecji. Odkryj historyczne miasto Lund i wykorzystaj swój czas w Malmö, trzecim co do wielkości mieście Szwecji. Rozpocznij swoją wycieczkę w hotelu Astoria w Kopenhadze i przejedź przez most Øresund. Udaj się do Lund, miasta tak starego, że sięga co najmniej epoki Wikingów. Odkryj katedrę w Lund, której budowę ukończono w 1145 roku, i odkryj otaczające ją maleńkie, brukowane uliczki. Następnie udaj się z powrotem na południe do Malmö i zdecyduj, jak spędzisz czas. Znajdź swoje położenie z przewodnikiem na największym placu w Malmö, Stortorget, co odpowiednio oznacza Wielki Plac. Zjedz posiłek w jednej z najpopularniejszych restauracji w Malmö w Lilletorget lub Little Square, położonym tuż za Stortoget. Ciesz się paryską atmosferą i zobacz zabytkowe budynki oraz zabytkową budkę telefoniczną. Lub udaj się w kierunku północno-zachodniej części Stortoget, aby dotrzeć do Sodergatan, głównej ulicy handlowej i deptaka w Malmö. Kupuj w domu towarowym Ahlens lub w wielu innych sklepach z wysokiej jakości odzieżą. Zajrzyj też do Stora Nygatan na drugim końcu Sodergatan, gdzie znajdziesz centrum handlowe Hansa. Jeśli interesuje Cię kultura, wybierz spośród wielu muzeów. Poczuj współczesność w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Malmö lub zanurz się w historii w Muzeum Historii Naturalnej w Malmö. Ten ostatni znajduje się na zamku Malmöhus, który pochodzi z renesansu i jest także siedzibą Muzeum Sztuki Malmö, którego zbiory obejmują okres od XVI do XX wieku. Na koniec podziwiaj Turning Torso w Malmö, najwyższy budynek w Skandynawii, zanim wrócisz do Kopenhagi. Należy pamiętać, że wejście do Turning Torso nie jest możliwe, a wstęp do muzeów w Malmö nie jest uwzględniony w wycieczce.

Malmö: najważniejsze wycieczki piesze po Starym Mieście z przewodnikiem

Malmö: najważniejsze wycieczki piesze po Starym Mieście z przewodnikiem

Wycieczka rozpoczyna się na stacji kolejowej i prowadzi najpierw do bardzo popularnego miejsca do robienia zdjęć w Malmö, czyli latarni morskiej, a następnie udaje się do najstarszego budynku w Malmö, kościoła św. Piotra, i dalej do Teatru Miejskiego w Malmö. Szczególnie warto zobaczyć salę teatralną, która została zbudowana jako hipodrom w 1899 roku. Trasa prowadzi przez historyczne pasaże handlowe do historycznego rynku Stortorget, a następnie udaje się do ratusza i do serca Gamla Staden, starego miasta Malmö. Życie tu tętni, gdyż Lilla Torg to także popularne miejsce rozrywki. Odwiedzisz Gustav, popularny plac wśród mieszkańców i turystów, a następnie obejrzysz buty na moście i odwiedzisz kota na schodach. Kontynuuj wzdłuż kanału do zamku Malmöhus, zanim wycieczka zakończy się w pobliżu punktu początkowego. Na przystankach wycieczki znajdują się zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania, na które należy odpowiedzieć. Kto wie na przykład co… ale nie, jeszcze nie zdradzimy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrycie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samotnie. To tak, jakby dobry przyjaciel pokazał Malmö. Spacer po mieście wzbogaci wiele anegdot. Zwiedzanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet w zaciszu swojej sofy. Miłego pobytu w Malmö! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz e-mailem bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Malmö: bilet wstępu do muzeum obrzydliwej żywności

Malmö: bilet wstępu do muzeum obrzydliwej żywności

Przyjedź do muzeum i odbierz swój bilet w postaci worka na wymiociny. Po przeczytaniu informacji o naturze wstrętu zacznij odkrywać tę dziwaczną i odrażającą wystawę. Posmakuj słoików wypełnionych jednymi z najbardziej śmierdzących potraw znanych człowiekowi, wypróbuj fotobudkę obrzydzenia i podziwiaj eksponaty. Pod koniec wizyty z wahaniem podejdź do baru degustacyjnego, gdzie personel poprowadzi Cię przez pozycje warte listy życzeń z całego świata. Spróbuj suszonych owadów, śmierdzących serów, sfermentowanego rekina i przerażającego surströmming - wszystko w cenie biletu. Jeśli znajdziesz swoje nowe ulubione jedzenie, udaj się do sklepu z pamiątkami, który jest wypełniony po brzegi mrożonymi bykowymi jądrami i najbardziej słoną lukrecją, o której wiadomo, że istnieje. Twój bilet jest ważny przez cały dzień, a wydrukowany czas jest tylko wskazówką.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Historia ducha Malmö: gra o pieszych wycieczkach z przewodnikiem

Historia ducha Malmö: gra o pieszych wycieczkach z przewodnikiem

Chcesz wybrać się na spacer po Malmö? Ta gra polegająca na pieszych wycieczkach z przewodnikiem zaprasza Cię do poznania historii Karny Möller, najsłynniejszego ducha w mieście. Kiedy właściciel browaru Per Nilsson Möller ożenił się ponownie po śmierci swojej pierwszej żony Karny w 1736 roku, w jego domu w Kalendegatan i wokół niego zaczynają dziać się nieoczekiwane rzeczy. Najpierw jego córka Kiersti widzi w ich domu ducha Karny. Przerażeni sąsiedzi i pracownicy również zgłaszają, że ją widzieli. Władze lokalne rozpoczynają dochodzenie w sprawie nawiedzeń w Kalendegatan. Chcą wiedzieć, dlaczego Karna nawiedza ich sąsiedztwo i jak mogą ją powstrzymać. Wybierz się na upiorną pieszą wycieczkę audio po Malmö w tej grze polegającej na eksploracji miasta i poznaj najsłynniejszego ducha miasta. Odwiedź miejsca w Malmö, w których rozgrywa się historia Karny. Twoim cyfrowym przewodnikiem i narratorem jest Henriette, aktorka teatru miejskiego Hippodromen w Malmö. Teatr został zbudowany w tym samym miejscu, w którym w XVIII wieku znajdował się dom i browar Möllerów. Henriette wyczuła obecność Karny na scenie i przeprowadziła pewne badania na temat nawiedzeń Karny, którymi chce się z wami podzielić. Ta wycieczka audio jest prowadzona samodzielnie za pomocą aplikacji opartej na GPS pobranej na smartfona. Po zakupie wycieczki otrzymasz e-mail z instrukcjami dotyczącymi pobrania aplikacji StoryTourist, która służy jako przewodnik i narrator. Po zainstalowaniu aplikacji udaj się do punktu początkowego wycieczki, otwórz aplikację, załóż słuchawki i przygotuj się na spacer z duchami w Malmö! Będziesz słuchać historii podczas spaceru, a dźwięki, ilustracje i elementy gry zostaną uruchomione i pojawią się na ekranie Twojego telefonu komórkowego, gdy się do nich zbliżysz. Odwiedź przerażające miejsca, takie jak miejsce pochówku Karny i kościół, w którym ksiądz próbował odpędzić ducha. Ta piesza wycieczka jest idealna dla tych, którzy chcą zwiedzać Malmö w zabawny i niezależny sposób, a także dla osób, które lubią przerażające historie. To doświadczenie jest całkowicie elastyczne: możesz je rozpoczynać, wstrzymywać i kończyć, kiedy tylko Ci odpowiada.

Z Kopenhagi: samodzielna wycieczka po Malmö z biletami transportowymi

Z Kopenhagi: samodzielna wycieczka po Malmö z biletami transportowymi

Odkryj dwa kraje w zaledwie jeden dzień dzięki tej wycieczce z przewodnikiem "Kopenhaga - Malmö 1 dzień " Jesteś w Danii i zostało Ci kilka godzin i nie masz planów, co robić? Skorzystaj z okazji, aby przedłużyć swoją podróż i odwiedzić Szwecję. Wycieczka jest bardzo elastyczna, zaczynasz wycieczkę rano lub po południu w Kopenhadze, autobusem podróż zaczyna się nad kultowym mostem Øresund. Bilety zostaną wysłane jako bilet elektroniczny SMS-em i e-mailem. Po przybyciu do Malmö masz 2 alternatywy do wyboru, w zależności od tego, jak chcesz zwiedzać Malmö na własną rękę. Punkt startowy znajduje się na Centralplan 10 na dworcu centralnym w Malmö i tam otrzymasz wskazówki dotyczące miejsc do zobaczenia oraz dystrybucji biletów i rowerów, które należy odebrać przed godziną 16:00, zalecamy przyjście do naszego biura po przyjeździe do Malmö. Opcja 1: Zdobądź 24-godzinny bilet autobusowy, aby poruszać się po Malmö lokalnymi autobusami miejskimi. Opcja 2: Poruszaj się po mieście na rowerze. Kiedy będziesz gotowy, odkrywając wszystkie cuda Malmö, sam zdecydujesz, kiedy chcesz wrócić, pociągi powrotne odjeżdżają do północy. Do pakietu można dodać tradycyjną szwedzką fikę. Miejsca, które warto odwiedzić: Turning Torso Ribersborg kallbadhus Mały plac, Lilla torg Zamek Malmöhus Moderna Museet Sala koncertowa Malmö Live Kościół św.

Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa w Malmo

Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa w Malmo

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Malmö: Odkryj miasto. Wycieczka z przewodnikiem audio.

Malmö: Odkryj miasto. Wycieczka z przewodnikiem audio.

Zapraszamy na audioprzewodnik z przewodnikiem po przyjaznym Malmö. Jako trzecie co do wielkości miasto w Szwecji, liczące prawie 350 000 mieszkańców, Malmö jest najbardziej kosmopolityczne. Malmö było duńskie przez setki lat, a ostatecznie w 1660 roku stało się szwedzkie. Budowa statków i przemysł budowlany napędzały gospodarkę w XIX i XX wieku, ale nic nie trwa wiecznie i Malmö zostało zmuszone do ponownego odkrycia siebie. Miasto przekształciło się z ośrodka przemysłowego w tętniące życiem centrum innowacji, edukacji i różnorodności. Nowoczesne Malmö jest teraz latarnią wielokulturowości i przyszłościowego myślenia. Czy jesteś gotowy, aby odkryć przeszłość i teraźniejszość Malmö?

Niezwykłe doznania

Malmo

Malmo

Nasze najbardziej polecane Malmo Posiłki i napoje

Z Kopenhagi: Lund i Malmö - wycieczka obejmująca 2 kraje

Z Kopenhagi: Lund i Malmö - wycieczka obejmująca 2 kraje

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem z Kopenhagi do zabytkowych miast Malmo i Lund w Szwecji. Odwiedź zamek Hamleta, skorzystaj z czasu wolnego w mieście Helsingør, popłyń statkiem przez cieśninę Sund i zwiedź katedrę w Lund, a następnie zrób zakupy w Malmo. Rozpocznij swój dzień pełen przygód od spotkania z lokalnym przewodnikiem przed hotelem Grand. Po krótkim spotkaniu i powitaniu wejdź do wygodnego pojazdu i wyrusz w swoją podróż. Pierwszym punktem wycieczki będzie wizyta w zamku Hamleta. Następnie udasz się na malowniczą przejażdżkę nadmorską drogą Strandvejen, która doprowadzi Cię do czarującego starego miasta Helsingør. Poświęc czas wolny na spacer ulicami tego pięknego miasta, po czym wejdź na pokład statku płynącego do Szwecji.  Przepłyniesz przez cieśninę Sund i dopłyniesz do brzegów Szwecji. Po przyjeździe do Szwecji udasz się w przejażdżkę malowniczymi drogami krajowymi, które doprowadzą Cię do starożytnego miasta Lund. Odwiedź tamtejszą katedrę. Za świątynią znajdują się uliczki z domami pochodzącymi z 1700 roku. Kontynuuj podróż do Malmö, gdzie będziesz mieć czas wolny na zakupy. Ze względu na niższe podatki od zakupu w szwedzkich sklepach można znaleźć doskonałe okazje. Zakończ wycieczkę w Kopenhadze, przekraczając w drodze powrotnej imponujący most nad Sundem.

Malmö: Rejs statkiem po Rundan

Malmö: Rejs statkiem po Rundan

Spędź 50 minut podróżując łodzią po kanałach i pod mostami, podziwiając widoki Malmö z wody. Po drodze przewodnik na pokładzie opowie o historii miasta, ważnych osobistościach i charakterystycznych budynkach. Popłyniesz otwartą łodzią, zapewniając niezakłócony widok na miasto i jego atrakcje. W punkcie wyjścia znajdziesz kafeterię, która serwuje wypieki, naleśniki z bitą śmietaną i dżemem i wiele więcej. Jeśli chcesz, możesz złożyć swój własny koszyk piknikowy z elementami z menu kawiarni i zabrać go ze sobą na wycieczkę krajoznawczą.

Kopenhaga: Wycieczka przez most nad Sundem do Lund i Malmö

Kopenhaga: Wycieczka przez most nad Sundem do Lund i Malmö

Podziwiaj imponujący most Øresund, jeden z najdłuższych mostów w Europie, podczas podróży z Kopenhagi do Szwecji. Odkryj historyczne miasto Lund i wykorzystaj swój czas w Malmö, trzecim co do wielkości mieście Szwecji. Rozpocznij swoją wycieczkę w hotelu Astoria w Kopenhadze i przejedź przez most Øresund. Udaj się do Lund, miasta tak starego, że sięga co najmniej epoki Wikingów. Odkryj katedrę w Lund, której budowę ukończono w 1145 roku, i odkryj otaczające ją maleńkie, brukowane uliczki. Następnie udaj się z powrotem na południe do Malmö i zdecyduj, jak spędzisz czas. Znajdź swoje położenie z przewodnikiem na największym placu w Malmö, Stortorget, co odpowiednio oznacza Wielki Plac. Zjedz posiłek w jednej z najpopularniejszych restauracji w Malmö w Lilletorget lub Little Square, położonym tuż za Stortoget. Ciesz się paryską atmosferą i zobacz zabytkowe budynki oraz zabytkową budkę telefoniczną. Lub udaj się w kierunku północno-zachodniej części Stortoget, aby dotrzeć do Sodergatan, głównej ulicy handlowej i deptaka w Malmö. Kupuj w domu towarowym Ahlens lub w wielu innych sklepach z wysokiej jakości odzieżą. Zajrzyj też do Stora Nygatan na drugim końcu Sodergatan, gdzie znajdziesz centrum handlowe Hansa. Jeśli interesuje Cię kultura, wybierz spośród wielu muzeów. Poczuj współczesność w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Malmö lub zanurz się w historii w Muzeum Historii Naturalnej w Malmö. Ten ostatni znajduje się na zamku Malmöhus, który pochodzi z renesansu i jest także siedzibą Muzeum Sztuki Malmö, którego zbiory obejmują okres od XVI do XX wieku. Na koniec podziwiaj Turning Torso w Malmö, najwyższy budynek w Skandynawii, zanim wrócisz do Kopenhagi. Należy pamiętać, że wejście do Turning Torso nie jest możliwe, a wstęp do muzeów w Malmö nie jest uwzględniony w wycieczce.

Malmö: najważniejsze wycieczki piesze po Starym Mieście z przewodnikiem

Malmö: najważniejsze wycieczki piesze po Starym Mieście z przewodnikiem

Wycieczka rozpoczyna się na stacji kolejowej i prowadzi najpierw do bardzo popularnego miejsca do robienia zdjęć w Malmö, czyli latarni morskiej, a następnie udaje się do najstarszego budynku w Malmö, kościoła św. Piotra, i dalej do Teatru Miejskiego w Malmö. Szczególnie warto zobaczyć salę teatralną, która została zbudowana jako hipodrom w 1899 roku. Trasa prowadzi przez historyczne pasaże handlowe do historycznego rynku Stortorget, a następnie udaje się do ratusza i do serca Gamla Staden, starego miasta Malmö. Życie tu tętni, gdyż Lilla Torg to także popularne miejsce rozrywki. Odwiedzisz Gustav, popularny plac wśród mieszkańców i turystów, a następnie obejrzysz buty na moście i odwiedzisz kota na schodach. Kontynuuj wzdłuż kanału do zamku Malmöhus, zanim wycieczka zakończy się w pobliżu punktu początkowego. Na przystankach wycieczki znajdują się zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania, na które należy odpowiedzieć. Kto wie na przykład co… ale nie, jeszcze nie zdradzimy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrycie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samotnie. To tak, jakby dobry przyjaciel pokazał Malmö. Spacer po mieście wzbogaci wiele anegdot. Zwiedzanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet w zaciszu swojej sofy. Miłego pobytu w Malmö! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz e-mailem bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Malmö: bilet wstępu do muzeum obrzydliwej żywności

Malmö: bilet wstępu do muzeum obrzydliwej żywności

Przyjedź do muzeum i odbierz swój bilet w postaci worka na wymiociny. Po przeczytaniu informacji o naturze wstrętu zacznij odkrywać tę dziwaczną i odrażającą wystawę. Posmakuj słoików wypełnionych jednymi z najbardziej śmierdzących potraw znanych człowiekowi, wypróbuj fotobudkę obrzydzenia i podziwiaj eksponaty. Pod koniec wizyty z wahaniem podejdź do baru degustacyjnego, gdzie personel poprowadzi Cię przez pozycje warte listy życzeń z całego świata. Spróbuj suszonych owadów, śmierdzących serów, sfermentowanego rekina i przerażającego surströmming - wszystko w cenie biletu. Jeśli znajdziesz swoje nowe ulubione jedzenie, udaj się do sklepu z pamiątkami, który jest wypełniony po brzegi mrożonymi bykowymi jądrami i najbardziej słoną lukrecją, o której wiadomo, że istnieje. Twój bilet jest ważny przez cały dzień, a wydrukowany czas jest tylko wskazówką.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Historia ducha Malmö: gra o pieszych wycieczkach z przewodnikiem

Historia ducha Malmö: gra o pieszych wycieczkach z przewodnikiem

Chcesz wybrać się na spacer po Malmö? Ta gra polegająca na pieszych wycieczkach z przewodnikiem zaprasza Cię do poznania historii Karny Möller, najsłynniejszego ducha w mieście. Kiedy właściciel browaru Per Nilsson Möller ożenił się ponownie po śmierci swojej pierwszej żony Karny w 1736 roku, w jego domu w Kalendegatan i wokół niego zaczynają dziać się nieoczekiwane rzeczy. Najpierw jego córka Kiersti widzi w ich domu ducha Karny. Przerażeni sąsiedzi i pracownicy również zgłaszają, że ją widzieli. Władze lokalne rozpoczynają dochodzenie w sprawie nawiedzeń w Kalendegatan. Chcą wiedzieć, dlaczego Karna nawiedza ich sąsiedztwo i jak mogą ją powstrzymać. Wybierz się na upiorną pieszą wycieczkę audio po Malmö w tej grze polegającej na eksploracji miasta i poznaj najsłynniejszego ducha miasta. Odwiedź miejsca w Malmö, w których rozgrywa się historia Karny. Twoim cyfrowym przewodnikiem i narratorem jest Henriette, aktorka teatru miejskiego Hippodromen w Malmö. Teatr został zbudowany w tym samym miejscu, w którym w XVIII wieku znajdował się dom i browar Möllerów. Henriette wyczuła obecność Karny na scenie i przeprowadziła pewne badania na temat nawiedzeń Karny, którymi chce się z wami podzielić. Ta wycieczka audio jest prowadzona samodzielnie za pomocą aplikacji opartej na GPS pobranej na smartfona. Po zakupie wycieczki otrzymasz e-mail z instrukcjami dotyczącymi pobrania aplikacji StoryTourist, która służy jako przewodnik i narrator. Po zainstalowaniu aplikacji udaj się do punktu początkowego wycieczki, otwórz aplikację, załóż słuchawki i przygotuj się na spacer z duchami w Malmö! Będziesz słuchać historii podczas spaceru, a dźwięki, ilustracje i elementy gry zostaną uruchomione i pojawią się na ekranie Twojego telefonu komórkowego, gdy się do nich zbliżysz. Odwiedź przerażające miejsca, takie jak miejsce pochówku Karny i kościół, w którym ksiądz próbował odpędzić ducha. Ta piesza wycieczka jest idealna dla tych, którzy chcą zwiedzać Malmö w zabawny i niezależny sposób, a także dla osób, które lubią przerażające historie. To doświadczenie jest całkowicie elastyczne: możesz je rozpoczynać, wstrzymywać i kończyć, kiedy tylko Ci odpowiada.

Z Kopenhagi: samodzielna wycieczka po Malmö z biletami transportowymi

Z Kopenhagi: samodzielna wycieczka po Malmö z biletami transportowymi

Odkryj dwa kraje w zaledwie jeden dzień dzięki tej wycieczce z przewodnikiem "Kopenhaga - Malmö 1 dzień " Jesteś w Danii i zostało Ci kilka godzin i nie masz planów, co robić? Skorzystaj z okazji, aby przedłużyć swoją podróż i odwiedzić Szwecję. Wycieczka jest bardzo elastyczna, zaczynasz wycieczkę rano lub po południu w Kopenhadze, autobusem podróż zaczyna się nad kultowym mostem Øresund. Bilety zostaną wysłane jako bilet elektroniczny SMS-em i e-mailem. Po przybyciu do Malmö masz 2 alternatywy do wyboru, w zależności od tego, jak chcesz zwiedzać Malmö na własną rękę. Punkt startowy znajduje się na Centralplan 10 na dworcu centralnym w Malmö i tam otrzymasz wskazówki dotyczące miejsc do zobaczenia oraz dystrybucji biletów i rowerów, które należy odebrać przed godziną 16:00, zalecamy przyjście do naszego biura po przyjeździe do Malmö. Opcja 1: Zdobądź 24-godzinny bilet autobusowy, aby poruszać się po Malmö lokalnymi autobusami miejskimi. Opcja 2: Poruszaj się po mieście na rowerze. Kiedy będziesz gotowy, odkrywając wszystkie cuda Malmö, sam zdecydujesz, kiedy chcesz wrócić, pociągi powrotne odjeżdżają do północy. Do pakietu można dodać tradycyjną szwedzką fikę. Miejsca, które warto odwiedzić: Turning Torso Ribersborg kallbadhus Mały plac, Lilla torg Zamek Malmöhus Moderna Museet Sala koncertowa Malmö Live Kościół św.

Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa w Malmo

Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa w Malmo

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Malmö: Odkryj miasto. Wycieczka z przewodnikiem audio.

Malmö: Odkryj miasto. Wycieczka z przewodnikiem audio.

Zapraszamy na audioprzewodnik z przewodnikiem po przyjaznym Malmö. Jako trzecie co do wielkości miasto w Szwecji, liczące prawie 350 000 mieszkańców, Malmö jest najbardziej kosmopolityczne. Malmö było duńskie przez setki lat, a ostatecznie w 1660 roku stało się szwedzkie. Budowa statków i przemysł budowlany napędzały gospodarkę w XIX i XX wieku, ale nic nie trwa wiecznie i Malmö zostało zmuszone do ponownego odkrycia siebie. Miasto przekształciło się z ośrodka przemysłowego w tętniące życiem centrum innowacji, edukacji i różnorodności. Nowoczesne Malmö jest teraz latarnią wielokulturowości i przyszłościowego myślenia. Czy jesteś gotowy, aby odkryć przeszłość i teraźniejszość Malmö?

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Posiłki i napoje w: Malmo

Oprócz atrakcji typu Posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Malmo?

W: Malmo są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Malmo: Najciekawsze atrakcje

Malmo: Wycieczki i bilety

Szwecja: Ciekawe miejsca

Malmo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Malmo? Kliknij tutaj.