Atrakcje i wycieczki Malezja

Malezja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Malezja? Kliknij tutaj.

Malezja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6967 opinii

Wspaniała i urozmaicona wycieczka: wodospady, targi rzemieślnicze, różne farmy pszczół, motyle i truskawki pełne rzeczy i zwierząt / owadów do zobaczenia oraz Centrum Herbaty BOH z fantastycznym widokiem panoramicznym i możliwością delektowania się herbatą i ciastami. Nasz naprawdę wyjątkowy kierowca / przewodnik. Był bardzo miły i bardzo pomocny i opowiedział nam o historii Malezji i innych szczegółach począwszy od podróży autokarowej. Bardzo wygodnie było również towarzyszyć z Kuala Lumpur iz powrotem, ponieważ nie jest łatwo dotrzeć do Cameron Highlands na własną rękę. Lunch w spektakularnej lokalizacji z bardzo smacznymi lokalnymi potrawami. Jest to wycieczka, którą gorąco polecamy.

Zostaniesz odebrany rano z hotelu i przywieziony wieczorem. Nasz przewodnik, McPall, wiele nam wyjaśnił podczas podróży, co moim zdaniem było świetne. Farmy motyli i truskawek same w sobie nie były niczym specjalnym, ale wraz z farmą herbaty był to dzień pełen ciekawych wglądów w życie mieszkańców Cameron Highlands. Lunch był świetny! Polecam wycieczkę każdemu, kto chciałby poznać inne kultury.

Fantastyczna półdniowa wycieczka. Odbiór był na czas. Sklep z cyną / fabryka była nieoczekiwaną ucztą. Bardzo ciekawy proces i wiele dobrych pamiątek do kupienia, jeśli jesteś zainteresowany. Wizyta w jaskiniach też była w sam raz. Nasz przewodnik Mac (sp?) był doskonały-bardzo wesoły, zabawny i kompetentny. Również świetny stosunek jakości do ceny, a klimatyzacja w autobusie była super mocna!

Naszym przewodnikiem był Abaleé. Był po prostu świetny i wiele się nauczyliśmy o kraju i kulturze. Wielkie dzięki za to, naprawdę bardzo to doceniamy! Polecił też inne zajęcia, których spróbujemy dziś po południu. Uwielbialiśmy jaskinie, ale podobały nam się bardziej, gdy otrzymywaliśmy wyjaśnienia i historie o działaniach. Dziękuję

Bardzo przyjemny dzień, właściwie nie wiedzieliśmy, czego dokładnie się spodziewać, ale podobały nam się wszystkie części, objaśnienie przewodnika po dżungli, spacer po baldachimach, wioska plemienia, przejażdżka łodzią, a także lunch.