Atrakcje i wycieczki
Malbork

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Malbork – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Malbork

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Malbork?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Malbork obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Malbork: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Malbork? Kliknij tutaj.

Malbork: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 67 opinii

Wspaniała wycieczka z Gdańska około 6 godzin

Zarezerwowaliśmy transfer z lotniska do Marienburga iz powrotem do Gdańska z domu. Odbiór na lotnisku przebiegał sprawnie, a kierowca był bardzo przyjazny. Każdy, kto jest w pobliżu Gdańska, zdecydowanie powinien odwiedzić Marienburg. Warto odwiedzić tę gigantyczną fortecę, największą gotycko-ceglaną fortecę w Europie. Wycieczka jest dobrze zorganizowana, poprawna językowo, powinna być obowiązkowa dla każdego.

Fantastyczna podróż

Nasz kierowca doskonale zorganizował odbiór. Przewodnik (starsza pani, zapomniała imienia) był bardzo kompetentny i przyjazny, znał wszystkie szczegóły zamku, bardzo historyczną wycieczkę, którą warto zobaczyć, jeśli zatrzymasz się w Gdańsku. Trochę szkoda, że pojechaliśmy tam w zimny deszczowy dzień. Zamek jest bardzo piękny i wspaniały. Mieliśmy bardzo dobry czas na tę półdniową trasę.

Bardzo miło, że autobus przyjechał do hotelu i zawiózł nas do zamku iz powrotem. Bardzo miły i miły kierowca i stały przewodnik po przyjeździe bez żadnych problemów. Przybywasz w grupie z tymi, którzy są w autobusie, więc bardzo miło jest upuścić te duże grupy przewodników, ale są raczej w małej grupie na jednym przewodniku. Uczył dużo i był bardzo profesjonalny.

Świetna wycieczka

Świetny przewodnik, wspaniały przewodnik. Jedynym minusem było zamieszanie przy kasie biletowej. Byłem przekonany, że bilety wstępu były wliczone w cenę wycieczki. Nie było. Kosztowało nas to średnio dodatkowe 60 PLN. To niewiele, ale dobrze byłoby wiedzieć z wyprzedzeniem.

Bardzo dobre wykonanie

Wszystko poszło idealnie - odbiór + informacja o jeździe. Lokalny przewodnik bardzo kompetentny i bardzo miły. Byliśmy na miejscu jako grupa. To, że Marienburg był niesamowicie imponujący - myślę, że można to sobie wyobrazić.