Makasar – nasze najbardziej polecane atrakcje

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki elastycznemu planowi danych eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w całej Indonezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu. Wystarczy zeskanować kod QR, aby uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych aplikacji i witryn podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM za pomocą tylko jednej karty eSIM potrzebnej na urządzenie. Doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w trakcie podróży. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Indonezja: Excelcom (XL Axiata) Pozostałe kraje są dostępne po zakupie w informacjach o kuponach w aplikacji GYG.

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Make your trip to Indonesia hassle-free with a convenient eSIM. Stay connected on your travels with high-speed coverage in Indonesia and other countries. Purchase and install your eSIM anytime and anywhere, and choose from a variety of data packages, validity options, and coverage in additional countries. Simply scan the eSIM QR code to access all your essential apps on your trip. Avoid the trouble of managing multiple SIMs with this zero-waste solution. Get one eSIM per device and top up by simply buying and activating additional eSIM plans as you go. Once activated, your coverage will begin according to your selected duration. Upgrade to coverage in other Asian countries including Singapore, Malaysia, Indonesia, Vietnam, Thailand, Hong Kong, and South Korea. Upgrade to coverage in 10 regions including Indonesia. Malaysia, Singapore, Vietnam, Thailand, China, Hong Kong, Macau, Taiwan, and South Korea. Most devices released after 2019 are compatible with eSIM (e.g. iPhone XR, XS of models beyond, Google Pixel 4 and beyond). If you are unsure, please check the compatibility guideline photo to confirm eligibility. If you can not connect to the internet after installing this eSIM, please follow the Self Help Troubleshooting Guide in your GYG voucher. Indonesia carriers to use : Excelcom(XL)

Tana Toraja: prywatna wycieczka 3D2N po Południowym Sulawesi

Tana Toraja: prywatna wycieczka 3D2N po Południowym Sulawesi

Dzień 1: Witamy w Makassar! Twoja przygoda rozpocznie się, gdy tylko wylądujesz na lotnisku Hasanuddin, gdzie nasz przewodnik z niecierpliwością czeka, aby Cię zabrać. Zapnij pasy na 8-godzinną podróż do Tana Toraja. Po drodze miniesz urocze wioski Buginese i tętniącą życiem wioskę rybacką Barru, chłonąc widoki i dźwięki południowego Sulawesi. Nie zapomnij zrobić kilku zdjęć w Puncak Lakawan, aby podziwiać widoki godne Insta, zanim wieczorem dotrzesz do Rantepao. To właśnie tam przenocujesz, gotowy do naładowania baterii na jutrzejsze eskapady. Dzień 2: Pobudka, czas zagłębić się w kulturowe cuda Tana Toraja! Po obfitym śniadaniu wyruszysz na zwiedzanie jak miejscowy. Pierwszy przystanek: Kete' Kesu, toradżańska wioska jak z pocztówki. Zgub się w labiryncie tradycyjnych domów Tongkonan i chłoń bogatą atmosferę kulturową. Następnie odwiedź starożytne miejsca pochówku w Lemo i Londa. Te jaskinie na zboczach klifów są domem dla naprawdę fascynującej historii i niesamowitych podobizn tau-tau, które czuwają nad ziemią. Po nabraniu apetytu udaj się z powrotem do Rantepao na pyszny lunch, który sprawi, że Twoje kubki smakowe zatańczą. Ale poczekaj, to nie wszystko! Popołudniowe przygody zabiorą Cię do Bori', Batutumonga i Lokomata, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki i więcej starożytnych zabytków. Zakończ dzień niezapomnianym zachodem słońca, zanim udasz się z powrotem do swoich kwater w Rantepao na zasłużony odpoczynek. Dzień 3: Czas pożegnać się z Tana Toraja i udać się w drogę powrotną do Makassar. Ruszaj w drogę, zatrzymując się na smaczny lunch w Pare-Pare. Po powrocie do Makassar nadszedł czas, aby zakończyć tę epicką podróż. Twój przewodnik zadba o to, abyś bezpiecznie dotarł na lotnisko Hasanuddin, gdzie pożegnasz się z krainą ludu Torajan. Ale hej, wyjeżdżasz z rolką aparatu pełną wspomnień i historii do opowiadania przez wiele lat.

Makassar: Indonezja – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Makassar: Indonezja – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż po Azji, po prostu wybierz opcję 22 krajów azjatyckich, która obejmuje: Wietnam, Hongkong, Makao, Kambodża, Chiny, Tajwan, Malezja, Australia, Indonezja, Filipiny, Tajlandia, Singapur, Nowa Zelandia, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Birma, Kuwejt, Arabia Saudyjska Arabia, Izrael, Japonia, Korea Południowa Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telkomsel/Hutchison

Często zadawane pytania dotyczące: Makasar

Makasar: Najciekawsze atrakcje

Makasar: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Makasar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Makasar? Kliknij tutaj.

Makasar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(1 recenzji)