Makasar – nasze najbardziej polecane atrakcje

Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

1. Indonezja: Plan danych mobilnych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki elastycznemu planowi danych eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w całej Indonezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu. Wystarczy zeskanować kod QR, aby uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych aplikacji i witryn podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM za pomocą tylko jednej karty eSIM potrzebnej na urządzenie. Doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w trakcie podróży. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Indonezja: Excelcom (XL Axiata) Pozostałe kraje są dostępne po zakupie w informacjach o kuponach w aplikacji GYG.

Indonezja: plan danych mobilnych eSim

2. Indonezja: plan danych mobilnych eSim

Spraw, aby Twoja podróż do Indonezji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Indonezji i innych krajach. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Ulepsz do zasięgu w 8 regionach, w tym w Indonezji. Malezja, Singapur, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Hongkong i Korea Południowa. Ulepsz do zasięgu w 10 regionach, w tym w Indonezji. Malezja, Singapur, Wietnam, Tajlandia, Chiny, Hongkong, Makau, Tajwan i Korea Południowa. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Przewoźnicy z Indonezji, których należy użyć: Excelcom(XL Axiata)

Z Bali: Prywatna 3-dniowa wycieczka po Tana Toraja

3. Z Bali: Prywatna 3-dniowa wycieczka po Tana Toraja

Dzień 1: Przylot do Makassar i wyjazd do Tana Toraja Po przybyciu na lotnisko Hasanuddin Makassar zostaniesz odebrany przez swojego przewodnika. Udaj się do Tana Toraja w ciągu ośmiu godzin jazdy, mijając wioski Buginese z typowymi domami na słupach. Po drodze wizyta w wiosce rybackiej w dzielnicy Barru z piękną panoramą plaży. Jeśli masz szczęście, zobaczysz tradycyjne łodzie rybackie Buginese Pa'bagan. Po południu zatrzymaj się w Puncak Lakawan na przerwę na kawę i podziwiaj spektakularny widok na Mt Kabobong. Późnym popołudniem przyjazd do Rantepao, Tana Toraja. Nocleg w hotelu. Dzień 2: Całodniowa wycieczka po Tana Toraja Rano odwiedź Kete’ Kesu, lokalną wioskę Torajan, w której można znaleźć oryginalne tradycyjne domy Tongkonan i ich stodoły ryżowe. Tutaj zobacz gigantyczny grobowiec rodziny królewskiej Kete 'Kesu. Następnie odwiedź Lemo, aby zobaczyć wiszące groby z rzędami rzeźb Tau-Tau. Kontynuuj do Londa, naturalnego grobu w jaskini z pochowanymi zmarłymi. Lunch będzie serwowany w lokalnej restauracji w Rantepao. Po obiedzie odwiedź Bori, aby zobaczyć starożytne kamienie megalityczne, które istnieją od tysięcy lat. Następnie udaj się na wyżynę Tinombayo, aby podziwiać wspaniały widok na tarasy ryżowe i lokalne wioski Torajan ze szczytu wzgórza. Następnie odwiedź Batutumonga, gdzie możesz zobaczyć miasto Rantepao. Na koniec odwiedź Lokomatę, gdzie znajdziesz groby na gigantycznym megalicie. Po południu powrót do hotelu na nocleg. Dzień 3: Tana Toraja do Makassar Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu i powrót do Makassar tą samą drogą co pierwszego dnia. Lunch będzie serwowany w restauracji serwującej owoce morza w Pare-Pare. Po południu przyjazd do Makassar. Następnie przenieś się bezpośrednio na lotnisko Hasanuddin Makassar, aby złapać lot do następnego miejsca docelowego.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Makasar

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Makasar

Makasar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Makasar? Kliknij tutaj.