Dodaj daty

Makadi Water World

Makadi Water World

Makadi Water World – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Hurghada: Quad VIP, morze, wielbłąd, safari, obserwacja gwiazd i kolacja

1. Hurghada: Quad VIP, morze, wielbłąd, safari, obserwacja gwiazd i kolacja

Ta wycieczka jest przeznaczona dla tych, którzy chcą doświadczyć tego, co najlepsze na pustyni w stylu i komforcie. Rozpocznij od odbioru z hotelu w klimatyzowanym pojeździe. Po przybyciu do bazy quadów otrzymasz dokładne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Następnie przygotuj się na pełną adrenaliny przejażdżkę przez pustynne wydmy! Poczuj dreszczyk emocji podczas poruszania się po piaszczystych dolinach, wspinania się na strome wzgórza i pokonywania trudnego terenu. Poczuj wiatr we włosach i słońce na twarzy, podziwiając oszałamiającą scenerię pustynnego krajobrazu. To idealny moment na zrobienie niezapomnianych zdjęć i wspomnień Po ekscytującej przejażdżce quadem zrób sobie przerwę i zrelaksuj się podczas delikatnej przejażdżki na wielbłądzie. Poznaj tradycyjny środek transportu używany od wieków przez beduińskich nomadów. Jadąc przez pustynię, zanurz się w spokojnej atmosferze i podziwiaj hipnotyzujący pustynny krajobraz. Gdy słońce zachodzi, rzucając ciepły blask na pustynię, możesz ulepszyć swoje doświadczenie za pomocą dwóch opcjonalnych dodatków: Obserwacja gwiazd: Pod fachowym okiem astronoma będziesz mógł odkrywać rozległe przestrzenie nocnego nieba przez profesjonalne teleskopy. Zobacz migoczące konstelacje, odkryj ukryte galaktyki i dowiedz się o niebiańskich cudach powyżej. Kolacja beduińska: Ciesz się pyszną i autentyczną beduińską kolacją pod gwiazdami. Delektuj się tradycyjnymi potrawami przygotowanymi ze świeżych lokalnych składników i zanurz się w czarującej atmosferze pustynnej nocy. Po niezapomnianym wieczorze pod gwiazdami zostaniesz wygodnie przetransportowany z powrotem do hotelu.

Hurghada: Wschód słońca, quady VIP, wielbłądy i śniadanie beduińskie

2. Hurghada: Wschód słońca, quady VIP, wielbłądy i śniadanie beduińskie

Wstań przed słońcem i ucieknij z tętniącego życiem miasta, aby przeżyć niezapomnianą pustynną przygodę. Twoje doświadczenie VIP rozpoczyna się od wygodnego odbioru z hotelu w Hurghadzie i malowniczej przejażdżki do punktu startowego. Gdy pierwsze promienie słońca zajrzą za horyzont, rzucając eteryczną poświatę na krajobraz, zostaniesz wyposażony w quad i otrzymasz dokładne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Przygotuj się na przypływ adrenaliny, wyruszając na ekscytującą przejażdżkę przez wydmy. Poruszaj się po trudnym terenie pod okiem doświadczonych instruktorów i podziwiaj hipnotyzującą panoramę budzącej się pustyni. Ciszę przerywa jedynie pomruk silnika i delikatny szelest wiatru na piasku, tworząc prawdziwie hipnotyzujące doświadczenie. Gdy słońce wzniesie się wyżej, malując Morze Czerwone w odcieniach złota i pomarańczy, dotrzesz do malowniczego miejsca z widokiem na linię brzegową. Poświęć chwilę, aby docenić zapierający dech w piersiach widok, odetchnąć rześkim pustynnym powietrzem i uchwycić ten idealny moment. Następnie kontynuuj podróż do tradycyjnego namiotu Beduinów. Poznaj gościnnych mieszkańców, dowiedz się o ich wyjątkowej kulturze i sposobie życia oraz doświadcz ich ciepłej gościnności. Ciesz się orzeźwiającą filiżanką autentycznej beduińskiej herbaty i zanurz się w spokojnej atmosferze pustynnego poranka. Aby uzupełnić swoje doświadczenie VIP, zostaniesz poczęstowany pysznym beduińskim śniadaniem przygotowanym ze świeżych, lokalnych składników. Delektuj się tradycyjnymi potrawami, takimi jak chrupiące placki, aromatyczne dipy i słodkie wypieki w ciepłym porannym słońcu. To doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z Beduinami i docenić ich tradycje kulinarne. Po serdecznym śniadaniu i pożegnaniu z nowo poznanymi przyjaciółmi, zostaniesz wygodnie przetransportowany z powrotem do hotelu w Hurghadzie ze wspomnieniami, które pozostaną na całe życie.

Hurghada: Wodny świat Makadi z lunchem, napojami i transferem

3. Hurghada: Wodny świat Makadi z lunchem, napojami i transferem

Pokonaj upał i wskocz do wody dzięki biletom wstępu do jednego z największych parków wodnych w Egipcie, Makadi Water World, położonego na obrzeżach Hurghady. Uzyskaj dostęp do 50 atrakcji wodnych, basenów, parków dla dzieci, stref relaksu i nie tylko. Po odebraniu z hotelu w Hurghadzie udaj się do parku wodnego, aby cieszyć się ekscytującymi przejażdżkami wodnymi z całą rodziną lub zrelaksować się w słońcu. Przeżyj ekscytującą przejażdżkę na szybkich zjeżdżalniach wodnych lub pozwól swoim zmartwieniom odpłynąć na leniwej rzece. Jeśli poczujesz głód, zafunduj sobie lunch w formie bufetu wliczony w cenę biletu. Na miejscu znajduje się kilka restauracji i supermarketów, które zaspokoją Twoje pragnienia. Park oferuje również liczne stoły piknikowe i jadalnie dla Twojej wygody.

Hurghada: Bilet do Wodnego Świata Makadi z prywatnym transferem

4. Hurghada: Bilet do Wodnego Świata Makadi z prywatnym transferem

Ucieknij od upału i wskocz do wody w jednym z największych w Egipcie parków wodnych, zlokalizowanym tuż obok Hurghady i obejmującym 50 atrakcji wodnych, baseny, wodny park dla dzieci, strefy rekreacyjne i nie tylko. Skorzystaj z odbioru z hotelu lub zatoki Makadi, a następnie baw się razem z całą rodziną na ekscytujących atrakcjach lub po prostu odpręż się na słońcu. Wyrusz do parku o godz. 9.00 lub 10.00, aby mieć jak najwięcej czasu na rozrywki. Następnie po przybyciu na miejsce przejedź się z zawrotną prędkością na jednej ze zjeżdżalni lub zapomnij o troskach podczas spokojnego spływu po rzece.  Jeśli zgłodniejesz, skorzystaj z bogatej oferty znajdujących się w parku restauracji i supermarketów. Na miejscu dostępne są również dla Twojej wygody stoły piknikowe i strefy restauracyjne.

Zatoka Makadi: Obserwacja gwiazd, wielbłąd, quad, beduińska kolacja i pokaz

5. Zatoka Makadi: Obserwacja gwiazd, wielbłąd, quad, beduińska kolacja i pokaz

Gdy słońce chowa się za horyzontem, rzucając długie cienie na złote wydmy, rozpoczyna się Twoja przygoda. Wskocz na swój pojazd ATV i poczuj przypływ adrenaliny, poruszając się po trudnym terenie, pokonując wydmy i podziwiając zapierające dech w piersiach pustynne krajobrazy. Następnie wybierz się na spokojną przejażdżkę na wielbłądzie. Gdy noc się pogłębi, przygotuj się na zachwyt niebiańskim spektaklem powyżej. Dołącz do doświadczonego astronoma na sesję obserwacji gwiazd z przewodnikiem. Zobacz ogromną przestrzeń wszechświata przez teleskopy o dużej mocy, poznaj konstelacje i planety oraz odkryj tajemnice ukryte w kosmosie. Wieczór zakończy się ucztą dla zmysłów. Zbierz się wokół trzaskającego ognia i delektuj się pyszną beduińską kolacją przygotowaną ze świeżych, lokalnych składników. Ciesz się tradycyjnymi potrawami, dziel się historiami z nowymi przyjaciółmi i zanurz się w ciepłej gościnności Beduinów. Na koniec daj się oczarować żywym kolorom i rytmom tradycyjnego pokazu Beduinów. Zobacz hipnotyzujące tańce, posłuchaj porywającej muzyki i zatrać się w bogatym dziedzictwie kulturowym pustyni.

Hurghada: Bilet do Wodnego Świata Makadi, lunch i transfer do hotelu

6. Hurghada: Bilet do Wodnego Świata Makadi, lunch i transfer do hotelu

Wybierz się na dzień pełen wrażeń z biletem do Makadi Water World. Poczuj słońce na skórze, bawiąc się w największym parku wodnym w rejonie Morza Czerwonego, z ponad 50 zjeżdżalniami wodnymi, basenami, atrakcjami i transferami w obie strony. Zakręć się na Czarnej Mambie, ekscytującej zjeżdżalni wodnej, która osiąga prędkość do 50 km/h, lub wybierz Anakondę, gigantyczną zjeżdżalnię wodną, która skręca i skręca w dół do basenu poniżej. Poszybuj w powietrzu na zjeżdżalni Boomerang, a następnie zanurz się z powrotem w basenie. Zanurz się w słońcu na Lazy River, aby cieszyć się wietrzną przejażdżką po parku, lub daj się ponieść w Wave Pool, z symulowanymi falami o wysokości do 2 metrów. Zrób sobie przerwę i zjedz lunch, który jest wliczony w cenę biletu. Oprócz zjeżdżalni wodnych i basenów, Makadi Water World oferuje również wiele innych atrakcji, w tym: Plac zabaw dla dzieci z mniejszymi zjeżdżalniami wodnymi i basenami Tor gokartowy Kręgielnia Różnorodne restauracje i kawiarnie Przygotuj się na bezproblemowy i przyjemny dzień w parku wodnym wraz z transferem w obie strony z hotelu w Hurghadzie lub Makadi Bay.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Makadi Water World: najlepsze atrakcje w pobliżu

Makadi Water World: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Makadi Water World? Kliknij tutaj.