Wycieczka całodniowa

Majorka: rejs łodzią i przejażdżka pociągiem z południa

Organizator atrakcji: VIAJES SIDETOURS S.AL

Majorka: rejs łodzią i przejażdżka pociągiem z południa

Organizator atrakcji: VIAJES SIDETOURS S.AL

Od 383,34 zł za osobę

Zwiedź Majorkę podczas wycieczki krajoznawczej autobusem, tramwajem Tren de Soller i łodzią. Zobacz wspaniałe pasmo górskie u wybrzeża Majorki z lądu i z wody w czasie jazdy oraz rejsu.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski
Odbiór wliczony w cenę
Miejsce odbioru może nie znajdować się bezpośrednio przy Twoim hotelu. Organizator atrakcji skontaktuje się z Tobą, aby poinformować Cię o miejscu odbioru. Odbiór dostępny jest z południa Majorki, w tym z kurortów El Arenal, Can Pastilla, Palma de Mallorca, Costa d'en Blanes, Cala Major, Portals Nous, Palma Nova, Magaluf, Santa Ponsa, Paguera i Camp de Mar. Odbiór odbywa się w godz. 8.00–9.20, w zależności od lokalizacji.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj fantastyczne widoki i piękne krajobrazy wyspy
 • Zwiedź zatoczkę Sa Calobra podczas rejsu łodzią
 • Odwiedź Lluc – jedno z najwyżej położonych miast na Majorce
Pełny opis

Poznaj Majorkę na różne sposoby podczas całodniowej wycieczki, która rozpoczyna się na południu wyspy. Po odbiorze wygodnym i klimatyzowanym autobusem przejedziesz się słynnym tramwajem Tren de Sóller i weźmiesz udział w rejsie łodzią do zatoczki La Calobra.

Skorzystaj z odbioru z hoteli znajdujących się w dowolnym miejscu w następujących lokalizacjach: Arenal, Can Pastilla, Palma, Costa den Blanes, Cala Major, Portals, Palmanova, Magalluf, Santa Ponsa, Paguera lub Camp de Mar.

Weź udział w przejażdżce po wyspie legendarnym drewnianym pociągiem kolei elektrycznej. Jest to znakomity sposób na przyjrzenie się okolicy i zobaczenie najpiękniejszych krajobrazów pasma górskiego Serra de Tramuntana, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Następnie popłyń łodzią do zatoczki Sa Calobra. Zatrzymaj się, by zjeść lunch i skorzystaj z czasu wolnego. Podczas wycieczki odwiedzisz też wąwóz Torrent de Pareis – wąskie ujście potoku znajdujące się pomiędzy 2 klifami. 

Wliczone w cenę
 • Podróż autobusem
 • Rejs łodzią
 • Przejażdżka tramwajem
 • Przejażdżka pociągiem
 • Przewodnik
 • Ubezpieczenie turystyczne
 • Lunch
Nie zaleca się następującym osobom
 • Kobiety w ciąży
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
 • Osoby podatne na chorobę morską
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Uwaga! Odbiór bezpośredni z hotelu może nie być dostępny. Po dokonaniu rezerwacji organizator atrakcji prześle Ci e-maila z określeniem miejsca odbioru położonego najbliżej Twojego hotelu.
 • Odbiór dostępny jest z południa Majorki, w tym z kurortów El Arenal, Can Pastilla, Palma de Mallorca, Costa d'en Blanes, Cala Major, Portals Nous, Palma Nova, Magaluf, Santa Ponsa, Paguera i Camp de Mar.
 • Odbiór odbywa się w godz. 8.00–9.20, w zależności od lokalizacji.
 • Lunch nie jest wliczony w cenę, ale przewidziano postój, podczas którego będzie można go kupić.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 1198 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Doświadczenie było wspaniałe, odwiedziliśmy Majorkę na całkowicie ekspresowy wypad i ta wycieczka była zupełnym cudem. Warto to przeżyć, spędziliśmy niesamowity dzień w miejscach o maksymalnym uroku. Pelayo było fenomenalnym przewodnikiem, z wieloma wyjaśnieniami i szczegółami, które sprawiają, że wizyta jest jeszcze pełniejsza. Javier kierowca autobusu, cudownie. Bez wątpienia ta wycieczka jest warta odbycia! Nie będziesz żałować

Czytaj dalej

25 października 2022

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Miejsce zbiórki w pobliżu hotelu. Punktualny wyjazd. Bardzo miły przewodnik, który mówił wieloma językami. Jazda autobusem przez góry była zapierająca dech w piersiach piękna. Kiedy dotarliśmy do molo w zatoce, znowu byliśmy pod wielkim wrażeniem, zwłaszcza droga do plaży przez skały. Patrzysz na ogromne skały i pachnie morzem. Wysyłka świetna. Świetna organizacja z tramwajem i kolejką drewnianą. Wagony były zarezerwowane dla odpowiedniej grupy wycieczkowej. Pod koniec wycieczki autokar był gotowy do odwiezienia z powrotem do hotelu. Ta wycieczka jest warta twoich pieniędzy.

Czytaj dalej

5 września 2022

Wysoce rekomendowane! Przyjazny przewodnik, który mówi kilkoma językami i podczas wycieczki opowiada wiele faktów. Odkryjesz także piękne miasta Port De Sa Calobra i Port de Soller. Ale też przepiękne góry Serra de Tramuntana (brawa dla kierowcy autobusu, który bezpiecznie nas przez nie przewiózł). Spora różnorodność środków transportu, takich jak autobus, łódź, tramwaj i pociąg. W międzyczasie jest wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć miejsca i coś zjeść lub wypić. Polecamy wszystkim!

Czytaj dalej

2 września 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 163878