Majorka

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Majorka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9179 opinii

Pierwszy raz wybraliśmy się Coastering i to był bardzo dobry wybór. Przewodnicy bardzo rozmowni, mili i pomocni. Wszytko wytłumaczone na spokojnie i bez zbędnych nacisków. Robisz tylko to co uważasz za bezpieczne dla Ciebie. Skoki do wody z wysokości ok 8m najlepszą atrakcją :), dodatkowo trochę wspinaczki i zwiedzanie bardzo starej jaskini zamieszkiwanej kiedyś przez ludzi. Jednym słowem polecamy :).

Piękne jaskinie, ale całość skierowana raczej dla rodzin z dziećmi- oprawa wizualna i muzyczna dość infantylne. Ciekawe, że podstawowym językiem wyświetlanych filmów jest niemiecki (dostępny też audioguide po polsku)

Wygoda , szybkość przemieszczania się i w styczniu prawie pusty autobus... Jedynie brakuje rozkładu jazdy na przystankach i na autobus jak się nie trafi to trzeba trochę poczekać. Polecam - dzieci miały frajdę .

Pozytywne wrażenia. Mam tylko jedną uwagę: nie wiem dlaczego, ale kierowcy statku wyrzucili niezjedzone przez gości jedzenie do morza. Moim zdaniem to nie jest odpowiednie zachowanie.

Everything was perfect. We had three stops for swimming and resting in the water. In the middle of the trip smell of a barbecue began to waft through the air.