Dodaj daty

Magere Brug

Magere Brug

Magere Brug – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Klasyczny rejs statkiem z opcją sera i wina

1. Amsterdam: Klasyczny rejs statkiem z opcją sera i wina

Zrelaksuj się podczas rejsu po kanałach złotego wieku w Amsterdamie wpisanych na listę dziedzictwa UNESCO. Zobacz najważniejsze miejsca w mieście, takie jak Chudy Most, dzielnica czerwonych latarni i Stary Port. Możesz wybrać wycieczkę standardową lub wycieczkę z nielimitowaną ilością pysznego holenderskiego sera, wina i innych napojów. Wsiądź na statek i posłuchaj opowieści kapitana o lokalnej historii, przepływając obok zabytków w dzielnicy Jordaan i Chudego Mostu na rzece Amstel. Podziwiaj widoki na część dzielnicy czerwonych latarni, dawne śluzy miejskie i Stary Port. Uwiecznij na zdjęciach okazałą architekturę Muzeum Morskiego i prestiżową dzielnicę Gouden Bocht. Poznaj fragmenty historii, przepływając obok takich miejsc jak dom Anne Frank. Zadaj swojemu przewodnikowi pytania dotyczące miasta i otrzymaj rekomendacje dotyczące atrakcji oraz miejsc, w których warto zjeść.

Amsterdam: Rejs po kanałach miejskich

2. Amsterdam: Rejs po kanałach miejskich

Weź udział w rejsie po kanałach wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO centrum Amsterdamu. Zachwyć się wspaniałymi XVII-wiecznymi domami usytuowanymi nad kanałami, starymi kamienicami kupieckimi ze złotego wieku Holandii, urokliwymi mostami i holenderskimi rowerzystami. Wejdź na pokład wygodnej łodzi i przepłyń obok Domu Anny Frank i kościoła Westerkerk. Podczas rejsu zobaczysz nie tylko stare budynki. Podziwiaj nowe arcydzieła architektury zbudowane wzdłuż Piet Heinkade nad rzeką IJ. Odkryj wszystkie atrakcje stolicy Holandii w 75 minut. Miej przy sobie aparat, aby zrobić wspaniałe zdjęcia. Zarezerwuj wycieczkę po kanałach Amsterdamu już teraz i wejdź na pokład jednej ze słynnych niebieskich łodzi. Zobacz główne atrakcje miasta i poznaj jego prawdziwe oblicze. Podziwiaj dzielnicę Gouden Bocht, najnowszą dzielnicę miasta, Overhoeks, położoną w porcie salę koncertową Muziekgebouw aan 't IJ oraz imponującą replikę statku VOC przed Muzeum Morskim.

Amsterdam: Rejs otwartą łodzią z opcją nielimitowanych napojów

3. Amsterdam: Rejs otwartą łodzią z opcją nielimitowanych napojów

Podziwiaj malownicze zabytki Amsterdamu podczas w 100% elektrycznego rejsu. Podziwiaj niesamowite widoki na słynne zabytki miasta z otwartej łodzi i poznaj relaksujący sposób zwiedzania, wolny od ruchu ulicznego. Poznaj pouczające i zabawne spostrzeżenia na temat miejsc wzdłuż trasy. Zobacz XVII-wieczne budynki wzdłuż słynnych kanałów, a także nowe stylowe budynki pokazujące wpływowe miasto XXI wieku, jakim stał się Amsterdam. Przepłyń obok Muzeum Ermitażu, a następnie obok mostu Skinny Bridge, eleganckiego hotelu Amstel i uroczej dzielnicy Grachtengordel. Ciesz się rejsem łodzią na świeżym powietrzu w słoneczny dzień lub zachowaj ciepło dzięki osłonie w chłodniejsze dni. W miesiącach zimowych zrelaksuj się na zamkniętej łodzi, która zapewni Ci ciepło. Skorzystaj z elastyczności biletu jednorazowego użytku, który można wykorzystać na dowolny rejs odpływający w zarezerwowanej godzinie. Wybierz opcję nielimitowanych napojów, jeśli chcesz cieszyć się naszym asortymentem piwa, wina i napojów bezalkoholowych. Jeśli wybrano opcję bez napojów, możesz je kupić na pokładzie. Od listopada do lutego będziemy korzystać z otwartych łodzi, gdy tylko pozwolą na to warunki pogodowe, i przełączać się na zamknięte łodzie, gdy będzie to konieczne. - Duże grupy kawalerskie i urodzinowe nie są dozwolone na tej wycieczce.

Amsterdam: Rejs po kanałach w centrum miasta

4. Amsterdam: Rejs po kanałach w centrum miasta

Wypłyń w rejs po wyjątkowej, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO dzielnicy kanałów w Amsterdamie. Skorzystaj z możliwości podziwiania zabytków w centrum miasta. Wycieczka rozpocznie się na dworcu głównym (Amsterdam Centraal). Zwiedzisz zabytkowe budynki i kanały miasta. Podziwiaj eleganckie domy kupieckie, które sięgają czasów złotego wieku w Holandii. Podziwiaj wspaniałe szczyty dachów, piękne kościoły, kultowy Magere Brug (Chudy Most) i wiele innych najważniejszych atrakcji.  Podczas rejsu korzystaj z audioprzewodnika z nagraniem w 19 językach. Zobacz domy kupieckie z XVI i XVII wieku, czyli Złotego Wieku Holandii. Kwitł wówczas handel, co znalazło odzwierciedlenie w pięknie zdobionych fasadach. Wycieczka zakończy się na dworcu głównym.

Amsterdam: Wieczorny rejs po kanałach

5. Amsterdam: Wieczorny rejs po kanałach

Weź udział w wieczornym rejsie i odkryj wyjątkowe piękno Amsterdamu. Zachwyć się światłami, mostami i domami nad kanałami i zobacz nowoczesną stronę miasta. Wejdź na pokład statku i rozpocznij rejs. Obserwuj majestatyczne XVII-wieczne magazyny holenderskiej stolicy. Zobacz setki mostów i słynnych budynków usytuowanych wzdłuż kanałów, płynąc po mieście. Podziwiaj pięknie podświetlony Chudy Most. Podziwiaj piękne widoki i słuchaj audioprzewodnika z informacjami o mieście. Weź udział w tym rejsie prowadzonym przez rodzinną firmę i zobacz główne atrakcje Amsterdamu. Doświadcz wieczornej atmosfery miasta. Wybierz dodatek w postaci pudełka z przekąskami i napojami, które umilą Ci zwiedzanie miasta. Pudełko obejmuje chipsy, popcorn, ciastka stroopwafel, solone orzeszki ziemne i wybrany napój (napój bezalkoholowy, piwo lub wino).

Amsterdam: Luksusowy rejs z opcją piwa, wina i koktajli

6. Amsterdam: Luksusowy rejs z opcją piwa, wina i koktajli

Rozkoszuj się zmysłami podczas naszej klasycznej wycieczki łodzią po malowniczych kanałach Amsterdamu. Chociaż urok miasta jest niezaprzeczalny, to wyjątkowy wybór napojów naprawdę wyróżnia naszą wycieczkę. Niezależnie od pogody, nasza łódź dostosowuje się tak, aby zapewnić komfortowe i przyjemne wrażenia, pozwalając w pełni zanurzyć się w czarującym otoczeniu. Od musującego schłodzonego szampana po starannie wykonane koktajle, od orzeźwiających piw po wykwintne wina, od napojów bezalkoholowych po aromatyczną kawę i herbatę, oferujemy szeroki wybór, który pozwala delektować się i cieszyć smakami do wyboru. Nasza kompetentna i przyjazna załoga nie tylko poprowadzi Cię wzdłuż dróg wodnych, ale także raczy Cię urzekającymi opowieściami o bogatym dziedzictwie Amsterdamu. Odkryj kultowe zabytki, podziwiaj elegancką architekturę i zagłębij się w ukryte historie, które tchnęły życie w to tętniące życiem miasto. Zrelaksuj się w przytulnej atmosferze, poczuj delikatne kołysanie łodzi i zobacz, jak magia Amsterdamu rozwija się na twoich oczach. Ta klasyczna wycieczka łodzią obiecuje niezapomnianą podróż przez czas i kulturę, gdzie każdy łyk i każdy widok tworzą niezapomniane wspomnienia. Witamy na pokładzie naszej wciągającej przygody w kanałach, gdzie historia, napoje i osobista obsługa łączą się, zapewniając wrażenia, których szybko nie zapomnisz.

Amsterdam: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po centrum Amsterdamu

7. Amsterdam: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po centrum Amsterdamu

Odkryj zabytki centrum Amsterdamu z doświadczonym przewodnikiem jadącym u twojego boku. Dowiesz się o kulturze miasta, zobaczysz ważne miejsca historyczne i słynne hotspoty, a także mniej znane lokalne ulubione. Rozpocznij swoją podróż w pobliżu dworca głównego, miń imponującą wieżę A'DAM Tower i udaj się na Wyspy Zachodnie, które są pełne uroczych mostów zwodzonych, starych magazynów i eleganckich pracowni artystów. Kontynuuj wzdłuż kanału Brouwersgracht i odwiedź modne dzielnice Jordaan i 9 Street, otoczone niezależnymi butikami, przytulnymi kawiarniami i modnymi restauracjami. Jadąc głębiej w centrum miasta, wjedziesz do dzielnicy Grachtengordel i miniesz Westerkerk (Kościół Zachodni) i zabytkowy Dom Anny Frank. Poczuj gwar muzyki i ulicznych wykonawców wokół Leidseplein Square, tętniącej życiem dzielnicy teatralnej z tętniącym życiem nocnym. Po tak wielu emocjach ciesz się przyjemną przerwą w Vondelpark, największym parku w Amsterdamie i najsłynniejszym parku w Holandii. Poczuj się naładowany, okrąż dzielnicę muzeów i przejedź wąskimi uliczkami inspirowanej cyganerią dzielnicy De Pijp. Przejdź przez kultowy Magere Brug (wąski most), drewniany most zwodzony nad rzeką Amstel i dotrzyj do słynnego ogrodu zoologicznego Artis prowadzącego do Dzielnicy Morskiej. Podziwiaj imponującą replikę XVII-wiecznego statku Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej w Salt Harbour, zanim wrócisz do miejsca, w którym rozpoczęła się Twoja podróż rowerowa.

Amsterdam: Przyjazny dla dymu rejs łodzią Bulldog i 2 drinki

8. Amsterdam: Przyjazny dla dymu rejs łodzią Bulldog i 2 drinki

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przyjaznego dla palących rejsu kanałami przez serce Amsterdamu na pokładzie rejsu widokowego, podczas którego możesz podziwiać wszystkie oświetlone sceny Amsterdamu. Uzyskaj fascynujący wgląd w mijane atrakcje i delektuj się napojami alkoholowymi lub bezalkoholowymi podczas rejsu po kanałach. Wskocz na pokład i rozkoszuj się romantycznym rejsem w dół kanału. Możesz zabrać ze sobą własne jedzenie i chwasty, aby cieszyć się nimi na pokładzie. Najpierw przejdź przez Dzielnicę Czerwonych Latarni, która otacza Stary Kościół. Podziwiaj widoki na nabrzeże i wschodni dok. Podążaj wzdłuż murów Starego Miasta do rzeki Amstel i zobacz Most Moneta, który został rozsławiony przez obraz artysty przedstawiający to miejsce. Uśmiechnij się do zwariowanego dekonstruktywizmu Tańczących Domów i zrób zdjęcie Niebieskiego Mostu. Wejdź na pas kanałów od Herengracht wzdłuż Domu Burmistrza i popłyń Złotym Zakrętem do Siedmiu Mostów. Skorzystaj z kanału Reguliersgracht, aby przejść przez kanał Keizersgracht do kanału Prinsengracht. Zobacz wiele łodzi mieszkalnych, w tym najstarszą łódź mieszkalną w Amsterdamie i podziwiaj fantastyczne projekty niektórych typowych hipisowskich łodzi mieszkalnych z lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Wróć nad rzekę Amstel i zobacz Skinny Bridge, najstarszy i najbardziej malowniczy most w Amsterdamie. Wzdłuż Ermitażu i Stopery zobacz z bliska "Widok na Groenburgwal" namalowany przez Moneta w 1884 roku, a następnie wróć do Redlight District.

Amsterdam: bilet do Muzeum van Gogha i rejs po kanałach

9. Amsterdam: bilet do Muzeum van Gogha i rejs po kanałach

Weź udział w wycieczce obejmującej 1-godzinny rejs po zabytkowej dzielnicy kanałów i wstęp do słynnego Muzeum van Gogha. Muzeum Van Gogha obejmuje największą na świecie kolekcję dzieł Vincenta van Gogha. Ten odwiedzany przez miliony osób obiekt jest jednym z najważniejszych muzeów w Holandii. Aby wycieczka była jeszcze ciekawsza, weź udział w ekscytującym rejsie łodzią. Ten pakiet obejmuje dwie części. Pierwsza to wizyta w Muzeum Van Gogha, które obejmuje największą na świecie kolekcję obrazów, rysunków, szkiców i listów słynnego holenderskiego malarza Vincenta van Gogha. Każdego roku muzeum odwiedza prawie 2 miliony osób, co czyni je drugim najczęściej odwiedzanym muzeum w Holandii. Jest to obowiązkowy punkt każdej wycieczki po Amsterdamie. W Muzeum Van Gogha znajduje się ponad 200 obrazów, 400 rysunków i 700 listów artysty. Do najsłynniejszych dzieł w kolekcji należą Jedzący kartofle (1885), Czaszka z palącym się papierosem (1886), Słoneczniki (1889) i Kwitnący migdałowiec (1890). Drugą częścią pakietu jest rejs po kanałach Amsterdamu. Piękne centrum Amsterdamu zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nie ma lepszego sposobu na zobaczenie tej okolicy niż rejs po kanałach. W ramach tego godzinnego rejsu popłyniesz najważniejszymi kanałami miasta, obok wspaniałych XVII-wiecznych kościołów, rezydencji, łodzi mieszkalnych i mostów. Zobaczysz wszystkie główne zabytki, w tym kościół Westerkerk, dzielnicę Negen Straatjes i most Magere Brug nad rzeką Amstel. Rejs obejmuje audioprzewodnik z GPS i nagraniami w kilku językach. Łodzie wyposażono w panoramiczne okna, przez które można podziwiać fantastyczny widok na miasto.

Amsterdam: Rejs otwartą łodzią po kanałach z lokalnym przewodnikiem

10. Amsterdam: Rejs otwartą łodzią po kanałach z lokalnym przewodnikiem

Wyrusz w urzekającą podróż przez kultowe kanały Amsterdamu podczas rejsu oferującego wypłynięcia zarówno z historycznego Domu Anny Frank, jak i tętniącego życiem Dworca Centralnego. Niezależnie od tego, czy zaczynasz dzień w samym sercu miasta, czy w tętniącym życiem węźle komunikacyjnym, nasz godzinny rejs zapewnia niezapomniane wrażenia, bogate w historię, kulturę i zapierające dech w piersiach widoki. Wypływając z dowolnego miejsca, zostaniesz powitany przez ponadczasowy urok nabrzeża Amsterdamu, gdy będziemy poruszać się po skomplikowanej sieci kanałów. Podziwiaj eleganckie domy nad kanałami i historyczne zabytki wzdłuż dróg wodnych, z których każdy opowiada historię bogatego dziedzictwa i różnorodności kulturowej miasta. Od Domu Anny Frank przepłyniesz obok kultowego Westerkerk i malowniczej Negen Straatjes, gdzie kuszą urocze butiki i kawiarnie. Tymczasem odjazdy z Dworca Centralnego oferują widoki na imponujące Narodowe Muzeum Morskie i dawny ratusz Stopera, ukazując architektoniczny splendor Amsterdamu. Podczas rejsu po urokliwych drogach wodnych Amsterdamu nasz doświadczony kapitan zapewni Ci komentarz na żywo, dzieląc się fascynującymi spostrzeżeniami na temat historii, architektury i znaczenia kulturowego miasta. Dowiedz się o dobrobycie Złotego Wieku Amsterdamu, jego kwitnącej scenie artystycznej oraz trwałym duchu tolerancji i innowacji. Podczas całego rejsu będziesz miał okazję zrelaksować się i cieszyć się scenerią, a nasz pokładowy bar oferuje napoje, które zwiększą Twoje doznania. Delektuj się chwilą, mijając kultowe zabytki, takie jak Theater Carré, Herengracht i romantyczny Magere Brug, z których każdy dodaje uroku Twojej przygodzie w Amsterdamie. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, regularny rejs KINboat obiecuje niezapomnianą podróż przez serce Amsterdamu. Zarezerwuj bilety już teraz i wyrusz w odkrywczą podróż, podczas której każdy zakręt odkrywa nowe oblicze ponadczasowego piękna i uroku miasta.

Liczba znalezionych atrakcji: 54
Sortuj wg::

Magere Brug: najlepsze atrakcje w pobliżu

Magere Brug: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Magere Brug? Kliknij tutaj.

Magere Brug: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(36 790 recenzji)

cieszyliśmy się zachodem słońca na rejsie, magicznym momentem, kiedy oznajmiłem na statku, że moja siostra właśnie urodziła dziecko i dlatego zostanę ojcem. Wypiliśmy dobrego drinka, osobiście wino było dobre i piwo też. dobra wycieczka

Sprawa udana w przysłowiowym sensie. 75-minutowa wycieczka minęła bardzo szybko, ponieważ było oczywiście wiele do zobaczenia. Audioprzewodnik w języku niemieckim dostarczył ważnych informacji do dalszych zajęć.

Łódź w rzeczywistości nie wygląda jak na zdjęciu (idealna, bardziej jakościowa na zdjęciu) Nie bierz nieograniczonej liczby napojów, nie zapewnia wystarczającej ilości i podaje bardzo wolno

Wspaniały rejs z nielimitowanym winem i pysznym serem 🫶♥️ Bardzo miła i wyluzowana obsługa! Polecamy!! 🙌🏻

Naprawdę podobał mi się cały zestaw rzeczy. Całkiem zdrowy