Więcej zdjęć

Od 107 zł za osobę

Bilet wstępu na stadion Bernabéu

Numer identyfikacyjny produktu: 37694
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 godz.
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Poznaj historię Realu Madryt podczas wizyty na wspaniałym stadionie Bernabéu
  • Obejrzyj pomieszczenie z trofeami i puchary zdobyte przez klub
  • Przejdź się po murawie i poczuj na własnej skórze atmosferę stadionu
  • Wejdź do szatni, do których jeszcze niedawno wstęp mieli tylko zawodnicy
  • Obejrzyj nagrania ważnych meczów i całe mnóstwo pamiątek
Wycieczka w skrócie
Poznaj historię Realu Madryt podczas wizyty w muzeum stadionu Bernabéu. Wejdź w zazwyczaj niedostępne miejsca i zobacz pomieszczenie, w którym przechowywane są puchary Europy i UEFA oraz inne trofea będące dowodem świetności tego klubu.
Tego możesz się spodziewać
Poznaj historię Realu Madryt podczas wizyty na stadionie Bernabéu.

Twoja przygoda rozpocznie się w jednej z 8 wind widokowych, z której będziesz mieć okazję podziwiać imponujące rozmiary klubu. Zobaczysz też pomieszczenie z trofeami, w którym przechowywane są puchary Europy, puchary interkontynentalne, trofea z ligi hiszpańskiej, puchary Mistrzostw Hiszpanii oraz puchary i superpuchary UEFA zdobyte przez Realu Madryt.

Obejrzyj nagrania z legendarnych imprez sportowych i podziwiaj niektóre z kostiumów, butów i elementów wyposażenia wykorzystywanych przez zawodników. Zobacz całe mnóstwo pamiątek i przejdź się po boisku, aby poczuć atmosferę stadionu z murawy.

Wejdź do loży prezydenckiej, do której wstęp mają zazwyczaj tylko członkowie zarządu i VIP-y, i zwiedź szatnie, do których jeszcze niedawno wchodzić mogli tylko zawodnicy i managerzy.
Wliczone w cenę
  • Wstęp do Muzeum Realu Madryt na stadionie Bernabéu
Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki znajduje się przy okienku nr 10 stadionu Bernabéu, przy ulicy de la Castellana (obok bramki 7). Na miejsce dojedziesz autobusem linii 14, 27, 40, 43, 120, 147 lub 150. Najbliższa stacja metra to „Santiago Bernabéu”, a najbliższy przystanek tramwajowy to „Nuevos Ministerios”. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Uwaga! W dniach, w których na stadionie rozgrywane są mecze, wstęp jest możliwy do 5 godzin przed pierwszym gwizdkiem. W tych dniach nie można zwiedzać szatni ani korzystać ze zniżek.
• Dzieci poniżej 5. roku życia wchodzą za darmo.
• Stadion nie jest w pełni dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Osoby te mogą, wraz z 1 osobą towarzyszącą, obejrzeć za darmo pomieszczenie z trofeami, ławki zawodników i strefę trenerów.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 360)

Organizator:

Tour Bernabeu

Numer identyfikacyjny produktu: 37694