1. Hiszpania
 2. Wspólnota Madrytu
 3. Madryt
 4. Plaza Mayor w Madrycie

Madryt: Piesza wycieczka z tapas

Numer identyfikacyjny produktu: 7961
Zobacz galerię
Podczas 2-godzinnej pieszej wycieczki po Madrycie odkryj hiszpańskie tradycje tapas. Weź udział w kulinarnej wycieczce po regionach Hiszpanii, słuchając informacji o początkach i wytwarzaniu tapas. Poznaj kulinarną kulturę Madrytu jak mieszkaniec.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 2 godz.
Godzina rozpoczęcia 19:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Kierowca
hiszpański, angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników, datę i język:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź 3 tradycyjne bary z tapas w Madrycie
 • Ciesz się specjalnymi zniżkami w każdym z barów
 • Dowiedz się, jak nalewać tradycyjny cydr z Asturii
 • Delektuj się pysznymi tapas z różnych regionów
 • Skosztuj słynnych andaluzyjskich koktajli Rebujito
Pełny opis
Głównym punktem hiszpańskiej kuchni zawsze były świeże i lokalne produkty, co skutkuje własnym asortymentem przepysznych smakołyków w każdym regionie. Aby skosztować szeroką gamę krajowych smaków, musisz zrobić to, co miejscowi nazywają tapear- wyjść do lokalu na tapas.

Podczas tej 2-godzinnej wycieczki z tapas po Madrycie to, co będziesz robił(a) ze swoim profesjonalnym przewodnikiem można nazwać tapeando . Twoja przygoda rozpocznie się od opowieści przewodnika dotyczącej pochodzenia i historii tapas w różnych regionach Hiszpanii. Pozwoli Ci on udać się w podróż w czasie i wyjaśni Ci, jak król Alfonso wpadł na wspaniały pomysł zmuszenia barów do wydawania małych porcji jedzenia z każdym napojem. Poznaj tradycyjną sztukę nalewania cydru, sekrety kryjące się za popularnymi koktajlami „La feria de Abril" w Sewilli i wiele innych.

Tapas obejmuje klasyczną paellę domowej roboty, marynowaną rybę, patatas bravas, jamón Ibérico, ser oraz pan con tomate. Delektując się tymi daniami, popijaj piwo, koktajle Rebujito, i/lub cydr z Asturii. Jedna runda degustacji tapas w każdym z barów jest bezpłatna, ale możesz dopłacić za wszelkie przysmaki, które chcesz zamówić osobno. Przewodnicy chętnie polecą Ci inne miejsca, w których będziesz mógł(mogła) spróbować tapas, będąc w Madrycie.

Poznaj tajniki tapas i kultury hiszpańskiej, a pod koniec nocy będziesz miał(a) nowych znajomych, będziesz wiedział(a), gdzie szukać i jak zamawiać tapas podczas reszty Twojego pobytu, a także odkryjesz jedne z najstarszych i najbardziej tradycyjnych dzielnic Madrytu.
Wliczone w cenę
 • Odwiedź 3 tradycyjne bary z tapas
 • Różne tapas i napoje
 • Lokalny przewodnik
 • Specjalne zniżki w każdym z barów
Niewliczone w cenę
 • Dodatkowe posiłki i napoje
 • Odbiór i transport powrotny do miejsca zakwaterowania

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem naprzeciwko punktu informacji turystycznej na Plaza Mayor. Na miejsce zbiórki dotrzesz liniami metra nr 1, 2 i 3. Wysiądź na stacji „SOL”, a następnie przejdź pieszo 400 metrów. Po przybyciu na miejsce zbiórki szukaj przewodników w czerwonych koszulkach i z czerwonymi parasolami.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co trzeba wiedzieć
• Organizator wycieczki zachęca uczestników do rozsądnego spożywania napojów alkoholowych. Nadużywanie alkoholu może być szkodliwe. Celem wycieczki jest pokazanie Ci kultury tapas w Madrycie, a nie upijanie się. Lokalny organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia ciała i mienia klientów.
• Ta wycieczka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim
• Wycieczka ta jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
Opinie klientów
Ogólna ocena
4,3 / 5
na podstawie 402 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
4,4/5
Organizacja
4,3/5
Jakość/cena
4,3/5
Bezpieczeństwo
4,7/5

Organizator:

Sandemans New Europe - Spain

Numer identyfikacyjny produktu: 7961