Więcej zdjęć

Od 121 zł za osobę

Madryt: 3-godzinna wycieczka autobusowa

Numer identyfikacyjny produktu: 1253
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Odkryj dawny i współczesny Madryt i poznaj życie jego mieszkańców
 • Podziwiaj Plaza de Oriente i muzeum Prado
 • Zobacz arenę corridy Las Ventas
 • Napij się czegoś dobrego w madryckiej Hard Rock Cafe
Wycieczka w skrócie
Poznaj historię Madrytu podczas 3-godzinnej wycieczki autobusowej. Odkryj arabskie dziedzictwo miasta i jego bogatą, renesansową historię. Poczuj puls nowoczesnego miasta i zrelaksuj się w Hard Rock Cafe, korzystając z darmowego napoju orzeźwiającego.
Tego możesz się spodziewać
Spójrz na hiszpańską stolicę z całkiem nowej perspektywy, odkrywając z miejscowym przewodnikiem najsłynniejsze zabytki Madrytu. Liczne kontrasty widoczne w mieście stanowią pozostałości jego bogatej historii. Dawna architektura i średniowieczne fasady budynków przeplatają się tu ze smukłymi, nowoczesnymi biurowcami.

Zwiedzając arabskie mury miejskie, dowiedz się, jaki wpływ na obecny kształt miasta miała kultura Maurów. Następnie zwiedź dzielnicę Barrio de la Moreira, znaną z zabytkowych budynków oraz wybornego jedzenia serwowanego w lokalnych restauracjach.

Dowiedz się, w jaki sposób przeplatały się losy Madrytu i dynastii Habsburgów, zwiedzając piękne, renesansowe i barokowe budynki wzdłuż Calle Mayor, Plaza Mayor i Plaza de la Villa. Poznaj również historię Madrytu pod władzą dynastii Burbonów oraz zatrzymaj się przed budynkami powstałymi w XIX wieku, w czasach panowania Józefa Bonaparte.

Następnie zwiedź tętniący życiem, nowoczesny Madryt. Wybierz się do takich miejscach jak Gran Vía, Paseo de la Castellana, Barrio Salamanca, Plaza de Castilla czy Parque del Oeste.

Udaj się też do finansowego i handlowego centrum miasta. Zobacz arenę corridy Las Ventas oraz Santiago Bernabeu, czyli stadion słynnego klubu piłkarskiego Real Madryt. Jeżeli chcesz, możesz dołączyć do wycieczki i zwiedzić wnętrze Santiago Bernabeu.

Program wycieczki autobusowej po Madrycie obejmuje również postój w słynnej restauracji Hard Rock Cafe, gdzie otrzymasz darmowy napój. Cóż za wspaniały sposób, aby poznać Madryt!
Wliczone w cenę
 • Przejazd klimatyzowanym autobusem
 • Doświadczony przewodnik
 • Napój w Hard Rock Cafe
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
 • Lunch
Miejsce zbiórki

Wycieczka rozpoczyna się w siedzibie Julia Travel przy C/ San Nicolás 15 (obok Plaza de Ramales). (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Darmowy wstęp dla małych dzieci. Posiłki nie są wliczone w cenę.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 12)

Organizator:

Julia Travel Gray Line Spain

Numer identyfikacyjny produktu: 1253