Wycieczka z przewodnikiem

Madryt: zwiedzanie pałacu królewskiego z przewodnikiem

Organizator atrakcji: IBE TOURS

Madryt: zwiedzanie pałacu królewskiego z przewodnikiem

Organizator atrakcji: IBE TOURS
Prawie wyprzedane

Od 150,57 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Odkryj piękno i historię Pałacu Królewskiego w Madrycie. Wybierz się na spacer z eskortą z Plaza de Isabel II, odwiedź prywatne apartamenty królewskie i zyskaj szansę na samodzielne zwiedzanie Ogrodów Królewskich.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
hiszpański, angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w fascynującej, pełnej historii wycieczce z przewodnikiem po Pałacu Królewskim w Madrycie
 • Odwiedź salę tronową, salę bankietową oraz prywatne apartamenty królewskie
 • Poczuj, jak pałacowe komnaty ożywają dzięki ekscytującym anegdotom przewodnika
 • Zobacz wyjątkowe dzieła mistrzów takich jak Velázquez i Goya
 • Skorzystaj z czasu wolnego na spacer po malowniczych ogrodach królewskich
Pełny opis

Wyrusz w 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po Pałacu Królewskim w Madrycie. Podziwiaj dzieła sztuki autorstwa Giordano i Goyi podczas zwiedzania pałacu w spokojnej porze dnia wraz z doświadczonym przewodnikiem z dogłębną wiedzą na temat przeszłości i teraźniejszości hiszpańskiej rodziny królewskiej.

Zacznij od stacji metra Opera na Plaza de Isabel II, gdzie znajduje się Teatro Royal, gdzie spotkasz swojego przewodnika. Po malowniczym spacerze po Plaza de Oriente skorzystaj z przywilejów ominięcia kolejki przed wejściem do pałacu. Rozkoszuj się wizytami w sali tronowej, sali bankietowej i prywatnych apartamentach królewskich. Zdziwisz się, w jaki sposób te pokoje są ożywiane w angażujący i fascynujący sposób przez Twojego profesjonalnego przewodnika.

Podziwiaj ekskluzywne dzieła sztuki Giordano i Goyi, a także artykuły historyczne, takie jak historyczne gobeliny, zbroje i ozdobne miecze. Zachwyć się XIX-wiecznym wystrojem budynku i pięknym kwiatowym układem, który stanowi doskonałe tło dla niezapomnianych zdjęć. Po wizycie z przewodnikiem możesz wybrać się na relaksujący spacer po Ogrodach Królewskich i odwiedzić inne atrakcje, takie jak Królewska Zbrojownia i Apteka.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do Pałacu Królewskiego w Madrycie i ogrodów
 • Wycieczka z profesjonalnym przewodnikiem
 • Słuchawki na czas zwiedzania z przewodnikiem
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

• Spotkaj się przed stacją metra „Opera” na Plaza de Isabel II. Nie idź bezpośrednio do Pałacu Królewskiego • Po przybyciu grupy przewodnik przeprowadzi wstępną prezentację podczas spaceru po Plaza de Oriente przed przybyciem do Pałacu Królewskiego

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Dni i godziny otwarcia mogą ulec zmianie w przypadku wydarzeń specjalnych
 • Nawet przy wejściu priorytetowym może być konieczne poczekanie przy kontroli bezpieczeństwa
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 1831 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Jakość usług
  4,9/5
 • Organizacja
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nasza przewodniczka Lydia była niesamowita, cierpliwa, pełna wiedzy i zabawnych faktów na temat zamku i rodziny królewskiej, uwielbiałem tę wycieczkę! Jeden z najlepszych, jakie tu zarezerwowałem! Nasza przewodniczka Lydia była wspaniała, cierpliwa i pełna wiedzy oraz zabawnych faktów na temat zamku i królewskiego rodu. Bardzo podobała mi się wycieczka! Jeden z najlepszych, jakie zarezerwowałem tutaj na stronie. Gorąco polecam!

Czytaj dalej

21 sierpnia 2022

Uwielbiamy poznawać Pałac Królewski i koniecznie trzeba mieć przewodnika, który opowie historię i skieruje spojrzenie na detale architektury, których nie ma niewielu! Niesamowita konstrukcja, zachowana kolekcja i ewolucja hiszpańskiej monarchii są bardzo ciekawe/ciekawe! Nasz przewodnik wykazał się dużą wiedzą, troską o bezpieczeństwo, życzliwością, bardzo dobrym humorem i punktualnością! Obowiązkowa wycieczka! Polecam!

Czytaj dalej

15 lipca 2022

przewodnik był świetny, miał dobry angielski. miejsce spotkania musi być bardziej szczegółowe, jak powiedzmy w pobliżu posągu. Nie wiedziałem, że wycieczka zajmie dwie godziny. dał mnóstwo dobrych informacji, ale nie jestem pewien, czy są jakieś sekretne pokoje, ponieważ powiedział mi, że to wszystko to samo piętro. Szedłem dalej, ponieważ zbrojownia nie była wliczona w cenę, naprawdę chciałem to zobaczyć. Powiedziałem mu też, że to mój ostatni dzień, kiedy nie zostało mi wiele czasu. Cieszyłem się, że otrzymałem informacje o pałacu i go zobaczyłem. Poza tym dziwne jest, że spotykam się tak daleko, ponieważ byłem w pałacu, myślałem, że się tam spotkaliśmy! ogólnie zadowolony, po prostu niepewny niczego tajnego! również przewodnik naprawdę znał informacje! ! gdybym miał więcej czasu, zostałbym, aby dokończyć!

Czytaj dalej

20 marca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 231452