Bilet wstępu

Muzeum Narodowe Thyssen-Bornemisza: bilet wstępu

Muzeum Narodowe Thyssen-Bornemisza: bilet wstępu

Od 59,70 zł za osobę

Wybierz się na wystawę stałą i wystawy czasowe Muzeum Thyssen-Bornemisza.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Sztuka od XIII wieku aż po późny XX wiek
 • Kolekcja malarstwa amerykańskiego z XIX wieku, której nie znajdziesz w żadnym innym muzeum w Europie
Pełny opis
Museo Nacional Thyssen-Bornemisza oferuje zwiedzającym wyjątkowy przegląd historii sztuki od XIII do końca XX wieku. Dürer, Raphael, Tycjan, Rubens, Rembrandt, Caravaggio, Manet, Renoir, Cézanne, Van Gogh, Gauguin, Kandinsky, Picasso, Hopper i Rothko należą do wielkich mistrzów malarstwa, których prace fascynują i zachwycają odwiedzających. Jakby przewracać strony książki, wszystkie główne nurty sztuki pojawiają się po kolei i wszystkie są reprezentowane przez dzieła o zapierającej dech w piersiach jakości. Wśród wystawionej kolekcji prawie 1000 dzieł zwiedzający mogą zatrzymać się w renesansie, zatrzymać się w baroku, odkryć ekspresjonizm lub wejść w świat awangard XX wieku. Historia sztuki zachodniej rozgrywa się na naszych oczach w galeriach Palacio de Villahermosa, który został specjalnie przebudowany przez Rafaela Moneo na kolekcję Thyssen-Bornemisza. Ta międzynarodowa kolekcja, należąca obecnie do narodu hiszpańskiego, o prywatnych korzeniach, wprowadza nas w niezwykłe gusta jej dwóch głównych twórców: barona Heinricha Thyssen-Bornemiszy (1875-1947) i jego syna Hansa Heinricha Thyssen-Bornemiszy (1921-2002). . W przeciwieństwie do hiszpańskich kolekcji królewskich z ich majestatycznymi dziełami sztuki, wizyta w tej zasadniczo prywatnej kolekcji oferuje cudownie intymne przeżycie. W 2004 roku do Kolekcji dołączyła Kolekcja Carmen Thyssen-Bornemisza, składająca się z ponad 200 dzieł zdeponowanych w Muzeum, które uzupełniają style i gatunki obecne już w Kolekcji Stałej. Dostępne, dynamiczne, przełomowe, zrównoważone i oferujące najwyższe standardy usług dla odwiedzających, Museo Nacional Thyssen-Bornemisza koncentruje się na wszystkich sektorach społeczeństwa, w szczególności na młodych ludziach; Wystawy czasowe, koncerty, muzyka na żywo, warsztaty, film i teatr tworzą razem szeroką gamę możliwości skierowanych do wszystkich naszych gości.
Wliczone w cenę
 • Wstęp do Muzeum Thyssen-Bornemisza
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Muzeum Thyssen-Bornemisza, Palacio de Villahermosa, Paseo del Prado 8.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Wstęp na wystawę czasową zapewniają bilety z określonymi przedziałami czasowymi. Po wymianie kuponu na bilet wstępu do muzeum otrzymasz pierwszy dostępny przedział czasowy na zwiedzanie wystawy czasowej
  • Dorośli powyżej 65 roku życia i studenci mogą otrzymać zniżkę, kupując bilet bezpośrednio w muzeum. Taryfa ta obowiązuje tylko za okazaniem odpowiedniego dokumentu tożsamości i wymaga stania w kolejce do zakupu biletów
  • Wejście do stałej kolekcji jest bezpłatne w poniedziałki od 12:00 do 16:00
  • Godziny otwarcia zbiórki stałej: Poniedziałek: od 12:00 do 16:00 Wtorek do niedzieli: od 22:00 do 19:00
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 572 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,5/5
  • Jakość usług
   4,6/5
  • Organizacja
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Monet / Greco / Dega / Caravaggio / Remiors

  Jeśli jesteś w Madrycie, nie pomiń tej tańszej opcji w przypadku tak dużej kolekcji sztuki. To nie jest skala El Prado, ale jeśli cenisz sztukę, warto ją wybrać. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardziej zróżnicowana kolekcja, która zawiera kilka bardziej nowoczesnych elementów na parterze i robi się coraz bardziej imponująca w miarę postępów po podłogach. Jedna wystawa Caravaggio jest naprawdę fajna i szczegółowo opisuje proces renowacji.

  Czytaj dalej

  21 marca 2019

  Doskonały!!!!

  To już drugi raz, kiedy odwiedziliśmy to wspaniałe muzeum, i nadal jest absolutnie cudowne. Co za wspaniała kolekcja niesamowitych dzieł sztuki. Impresjonistyczna sekcja jest świetna! Jeśli jesteś miłośnikiem muzeum lub entuzjastą impresjonizmu, zrób sobie wielką przysługę i odwiedź to piękne muzeum. To jest świetne! Bilety AP mobilne należy przekonwertować na bilet papierowy. Priorytetowa linia dostępu dla osób dokonujących konwersji mobilnych biletów AP przesuwa się bardzo szybko.

  Czytaj dalej

  5 listopada 2018

  Jedna z moich ulubionych kolekcji - i niesamowite wprowadzenie / przegląd dla każdego, kto chce poznać historię sztuki na przestrzeni wieków. Pomocna była spektakularna kolekcja i objaśnienia dźwiękowe.

  5 stycznia 2020

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 20282