Dodaj daty

MaderaWycieczki jednodniowe

Liczba znalezionych atrakcji: 123
Sortuj wg::
Strona 1 z 8

Madera: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3654 opinii

Zacząć trzeba od przewodnika - Duarte - po pierwsze to bardzo dobry kierowca, z którym czuliśmy się bezpiecznie i na zwykłych deochach i na off road. Opowiada bardzo wiele ciekawostek, odpowiada na pytania wyczerpująco. Widac i czuć, że ta wyspa to jego dom, który chce pokazać chętnym. Ta wycieczka była idealna pod każdym względem. Polecam z czystym sercem.

I recommend this trip to people who expect a nice and not hard walk with amazing views. The trips organized by this company are very good organized, the quides have special courses, they give a lot of information. I really enjoyed the walk. The waterfalls views are amazing.

Piękna trasa levada, gdzie na końcu czeka na nas olbrzymi wodospad. Trasa stosunkowo łatwa, nie ma obaw o wysokość - wiec osoby z lękiem mogą śmiało zdecydować się na tą wycieczkę. Komfortowy przejazd jeepem. Ogólnie udany wyjazd.

This route is not so difficult as seems to be. But good active condition is needed. We have very good guide, who give us good advices and a lot of informations. Views are amazing! if you are not sure, dont be. I trully recommend.

Everything on time, well organized and great spots!