Madera
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 214
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Madera

Madera

Madera: Najciekawsze atrakcje

Madera: Wycieczki i bilety

Madera: Ciekawe miejsca

Madera: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(3654 recenzji)

Mauricio jest niesamowity, bardzo sympatyczny, pełen humoru i bardzo profesjonalny 👍🏼 jeździ na najwyższym poziomie! Bardzo dobre wyjaśnienia miejsc na każdym przystanku i przez cały dzień, ale także codzienne życie na wyspie. Wycieczki, której nie można przegapić, ponieważ można odkryć dużą część wyspy. Wspaniały dzień i mieliśmy szczęście, że pogoda była dobra. Wspaniałe doświadczenie, wyryte w naszych wspomnieniach, dziękuję Mauricio!

Było to męczące, ale wykonalne (700 kroków). Jesteśmy średnio wysportowani. Piękny krajobraz. Tunel na końcu też jest przeżyciem. Zwłaszcza, gdy po 800 metrach wracamy do światła dziennego. Szczególne pochwały należą się naszemu przewodnikowi, Lindie. Towarzyszyła nam podczas tej wędrówki w przyjemnym tempie, z dużą dozą humoru i taktu.

Bardzo piękna wycieczka z niesamowitymi widokami i wrażeniami. Przewodnik był bardzo przyjazny, profesjonalny i bardzo zwracał uwagę na bezpieczeństwo grupy. Gorąco polecam tę aktywność.

Przewodnik-kierowca rewelacja, jeepem przejechaliśmy pół wyspy. Zobaczyliśmy bardzo dużo. Mogłoby być nieco więcej czasu przy niektórych punktach, ale nie był to problem.

Dano mi możliwość ominięcia połowy spaceru, więc tak zrobiłem, ale teraz żałuję swojej decyzji. To był idealny dzień, a widoki były absolutnie oszałamiające.