Madera
w 5 dni

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2417 opinii

Przewodnik sympatyczny, zabawny. Wyraźnie tłumaczył i opowiadał o każdej mijanej atrakcji, mieścinie itp. Odbiór dosłownie 20 metrów od hotelu z przystanku, dzień wcześniej dostaliśmy mapkę z dokładną lokalizacją mimo, że nie dało się nie trafić. Powrót praktycznie w to samo miejsce. Widoki piękne, w Porto Moniz dwie godziny czasu więc można spokojnie się wykąpać lub coś zjeść. Ogólnie polecamy z czystym sumieniem:)

Wycieczka na wschód wyspy z Marko była naprawdę bardzo przyjemna. Przewodnik Marko opowiadał o wszystkim o czym tylko można powiedzieć na temat wyspy, dążył aby pokazać najmniejszą ciekawą rzecz, przemiły i sympatyczny. Mówił bardzo dobrze po angielsku w sposób zrozumiały i wyraźny. Wycieczka łączy w sobie najważniejsze miejsca wschodu. Nic wiecej nie potrzeba. Polecam serdecznie i dziękuję !

Przepiękne widoki! Zdecydowanie wynagradzały zmienna pogodę. Wycieczka zdecydowanie warta polecenia. Niestety czasami słabo słychać przewodnika, który dużo opowiada w czasie jazdy. Poza tym wszystko jak najbardziej super :)

Wspaniala niezapomniana wycieczka jeepem z wytrawnym kierowca I przewodnikiem Renato swietnie przygotowana !! Bedziemy zawsze mile wspominac Renato !! Dziekujemy !

Bardzo milo wspominam ten czas te piekne niezapomniane widoki I przewodnik Antonio dobrze przygotowany pokazal nam wszystko