Atrakcja wodna

Madera: pływanie z delfinami

Madera: pływanie z delfinami

Od 225,66 zł za osobę

Pływanie z delfinami w ich naturalnym środowisku to wspomnienia, które pozostaną z Tobą na całe życie. Poznaj te fascynujące stworzenia, pływając obok nich w krystalicznie czystych wodach Madery.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, portugalski

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
W krystalicznie czystych wodach Madery pływaj z delfinami w ich naturalnym środowisku. Z pomocą doświadczonego zespołu przewodników i nurków poznaj konkretne techniki podejścia potrzebne do interakcji z tymi niesamowicie inteligentnymi stworzeniami. Przepisy Madery dotyczące pływania z dzikimi delfinami są dość surowe, aby zachować subtelną naturalną równowagę, na którą zasługują te wspaniałe zwierzęta. Możliwe jest pływanie z 2 gatunkami delfinów: delfinami pospolitymi i delfinami plamistymi. Wchodząc do wody, pozostajesz przez cały czas bezpiecznie połączony z łodzią. Szybuj po wodach i pływaj z delfinami z przodu, poniżej i obok ciebie, podziwiając te piękne ssaki w ich naturalnym środowisku i tworząc niezapomniane wspomnienia.
Wliczone w cenę
 • Korzystanie ze sprzętu do snorkelingu
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Dzieci poniżej 10. roku życia
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Wycieczka rozpoczyna się w nowej przystani w Funchal (mała z dużymi katamaranami). Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed drzwiami nr 4 (ostatnie po lewej). Miej na sobie strój kąpielowy, ponieważ w miejscu zbiórki nie ma warunków do przebierania.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Strój kąpielowy
  • Ręcznik
  • Krem z filtrem przeciwsłonecznym
  • Gotówka

  Co trzeba wiedzieć

  • Przepisy na Maderze dotyczące pływania z dzikimi delfinami są dość surowe i mają na celu ochronę środowiska naturalnego. Można wejść do wody z 2 gatunkami delfinów: delfinami zwyczajnymi i delfinkami plamistymi.
  • Ze względu na czynniki środowiskowe i behawioralne nie ma gwarancji możliwości wejścia do wody, ale załoga zrobi wszystko, co możliwe, aby zapewnić udaną i bezpieczną podróż. Wskaźnik udanych wycieczek wynosi 90%.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 /5

  na podstawie 148 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,7/5
  • Transport
   4,6/5
  • Jakość/cena
   4,5/5
  • Bezpieczeństwo
   4,8/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  To było naprawdę niewiarygodnie piękne przeżycie oglądać delfiny w ich naturalnym środowisku i bardzo się do nich zbliżyć.. mieliśmy szczęście i zobaczyliśmy 2 wieloryby i 2 ławice delfinów :) W sumie było naprawdę super.. W sumie to było trochę bardziej stresujące niż myśleliśmy, ale tak właśnie jest z dziką przyrodą. Cécile była bardzo miła, zabawna i wiedziała, jak przekazać nam wiele informacji o delfinach i wielorybach.

  Czytaj dalej

  28 czerwca 2021

  Absolutna konieczność! Zespół był bardzo kompetentny i super przyjazny. Pierwszą grupę zobaczyliśmy już po pierwszych 10 minutach! W końcu, przy dużym wysiłku, znaleźliśmy w wodzie delfiny, do których pozwolono nam dołączyć. Nasza trasa trwała znacznie dłużej niż dwie godziny i to tylko pokazuje pasję zespołu! Dobrze wiedzieć: dostajesz pianki, a na koniec możesz wziąć gorący prysznic w centrum nurkowym, aby chłodniejszy wiatr był łatwy do zniesienia.

  Czytaj dalej

  19 października 2020

  Personel jest bardzo oddany i ma dużą wiedzę na temat zwierząt morskich. Wycieczka trwała zwykle 2 godziny, ale ponieważ znaleźliśmy tylko wieloryby i delfiny, z którymi nie wolno nam pływać, przewodnicy bardzo starali się pokazać nam delfiny, z którymi wolno nam pływać. Po 4 godzinach nadszedł czas i mogliśmy wreszcie popływać z delfinami (delfiny pływają z tobą)! To było wspaniałe doświadczenie!

  Czytaj dalej

  9 października 2020

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 229471