Madera
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Pływanie w Porto Moniz było JEDYNYM powodem, dla którego zarezerwowaliśmy tę wycieczkę. Dlatego byliśmy bardzo rozczarowani, że powiedziano nam, że nie będziemy mieli czasu na wyjazd, zwłaszcza że nasz przewodnik powiedział nam wcześniej, że będziemy mieli tam 2 godziny. Jednak powiedział nam, że wie gdzieś lepiej… i miał rację!! Skalne baseny, które nas zabrał w Seixal, były cichsze, bardziej malownicze i również bezpłatne! Cieszymy się, że zabrał nas tutaj, zamiast poddać się temu, co myśleliśmy, że chcemy zrobić. Igor powiedział nam na początku wyprawy, że nie zatrudniono go z powodu wiedzy, ale umiejętności jazdy w terenie, i nie zawiódł. Stanie w Land Roverze podczas jazdy na górę było o wiele przyjemniejsze, niż się wydaje, a widoki na szczycie były oszałamiające. Powiedziano nam, że to jedyna firma, która wspięła się na górę z powodu zdradzieckich dróg. Igor był świetny, i tak wiedział o wszystkim, o co prosiliśmy, i był elastyczny w tym, co robiliśmy. Dodaj 15 innych godnych zd

Witam przyszłych poszukiwaczy przygód! Miałem wspaniały dzień ze wspaniałym przewodnikiem, bardzo przyjaznym i charyzmatycznym. Poznałem niesamowite miejsca, jestem ci winien niezmiernie. I wszystko poszło dobrze.

Jeep może nie był pierwszej świeżości ale cała reszta plus świetny przewodnik to w pełni rekompensują. Polecam bo to fajny sposób na zwiedzenie wyspy.

Wycieczka rewelacyjna i bardzo sympatyczna pani przewodnik, byliśmy bardzo zadowoleni! Gorąco polecam.

Wspaniały wypad, przygoda w doskonałym towarzystwie