Madera
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3226 opinii

Przewodnik sympatyczny, zabawny. Wyraźnie tłumaczył i opowiadał o każdej mijanej atrakcji, mieścinie itp. Odbiór dosłownie 20 metrów od hotelu z przystanku, dzień wcześniej dostaliśmy mapkę z dokładną lokalizacją mimo, że nie dało się nie trafić. Powrót praktycznie w to samo miejsce. Widoki piękne, w Porto Moniz dwie godziny czasu więc można spokojnie się wykąpać lub coś zjeść. Ogólnie polecamy z czystym sumieniem:)

Wycieczka na wschód wyspy z Marko była naprawdę bardzo przyjemna. Przewodnik Marko opowiadał o wszystkim o czym tylko można powiedzieć na temat wyspy, dążył aby pokazać najmniejszą ciekawą rzecz, przemiły i sympatyczny. Mówił bardzo dobrze po angielsku w sposób zrozumiały i wyraźny. Wycieczka łączy w sobie najważniejsze miejsca wschodu. Nic wiecej nie potrzeba. Polecam serdecznie i dziękuję !

It’s easy walk with few steps to Risco and 25 fountains. The path to go back is also very interesting trough amazing trees and tunel with great exit! I really recommend!!

Jeep może nie był pierwszej świeżości ale cała reszta plus świetny przewodnik to w pełni rekompensują. Polecam bo to fajny sposób na zwiedzenie wyspy.

Fantastic Tour and amazing driver, very talkative and clever. He knows a lot about Madeira