Atrakcje i wycieczki Madera

Ta rajska wyspa kusi lokalnymi winami, wyprawami na wulkan i wycieczkami wzdłuż wybrzeża.

Często zadawane pytania dotyczące: Madera

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Madera?

Najlepsze atrakcje to:

Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9272 opinii

Zdecydowanie jestem zadowolona . Załoga zrobiła wszystko abyśmy zobaczyli delfiny i wieloryby . Byliśmy od nich naprawdę bardzo blisko. Na koniec wyścig z latająca ryba to była wisienka na torcie. Polecam i dziękuje I am definitely satisfied. The crew did their best to we can see the dolphins and whales. We were really very close to them. At the end the race with the flying fish it was the cherry on the cake. I recommend And thanks for nice trip

Super przyjaźni i pomocni przewodnicy, którzy starają się zrobić wszystko, co możliwe, abyś mógł pływać z delfinami. Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że okulary do nurkowania i fajki musiały być dzielone z nieznajomymi bez mycia i dezynfekcji. W czasach Korony, ale także poza tym, w najgorszym przypadku nieprzyjemnych dla zaraźliwych.

Podróż mimo złej pogody była ok, nasz kierowca i przewodnik bardzo przyjazny, miły opowiadał o Maderze i zwiedzanych miejscach. W Porto Monitz pogoda nas zaskoczyła, można było się wykąpać. Słońce, i jeszcze raz słońce. Należy wspomnieć o rekomendacji naszego przewodnika odnośnie lunchu, posłuchaliśmy i się nie zawiedliśmy.

Polecam , kierowca super jazda 4x4 bardzo bezpieczna pomimo ciężkich wjazdów i zjazdów ! Jeśli ktoś lubi przypływ adrenaliny to taka przejażdżka jest dla niego !

Zespół wykonał świetną robotę. Udało nam się zobaczyć Walię i delfiny.