Atrakcje i wycieczki
Madera

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madera? Kliknij tutaj.

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9272 opinii

True Spirit zdobywa pole position jako najlepsza firma turystyczna po tygodniu różnych wycieczek podczas naszego pobytu na Maderze. Rui był doskonałym przewodnikiem z dogłębną znajomością wyspy, przyjaznym zachowaniem oraz zdolnym i bezpiecznym kierowcą, którego trzeba cieszyć się off-roadowymi elementami podróży. Było miejsce dla 8 gości, 4 z tyłu, 3 w środku i 1 pasażer z przodu. Na każdy widok mieliśmy dużo czasu, a podczas podróży było wiele informacji. Niestety morze było zbyt wzburzone, aby pływać na północy, ale mogliśmy oglądać niesamowite fale. Lunch był pyszny, a jazda terenowa była naprawdę dobrą zabawą. Płaskie sandały działały dobrze jako obuwie, ale przynieś warstwy, ponieważ może być zimniej, ale o wiele przyjemniej jest z opuszczonym dachem!

Moja czteroosobowa grupa właśnie przybyła na Maderę i po zameldowaniu się w hotelu natychmiast wskoczyła do autobusu Hop On Hop Off i przejechała cały tor bez wysiadania! To był idealny sposób na zobaczenie pięknego Funchal i cudownej wyspy Madery!

Bardzo fajna wycieczka za niewielką cenę. Katamaran jest duży, można poleżeć na siatkach. Widzieliśmy 2 gatunki wielorybów, niestety delfiny tego dnia nie dopisały. Ostatni etap to pływanie pod Cabo Giaro, gdzie woda była dość ciepła. Polecam :)

Profesjonalne podejście, mnóstwo dodatkowych informacji, fajna łódka i cieszenie się dziką przyrodą!

Świetny. Widzieliśmy delfiny, nie wieloryby. Ale to szczęście, musisz być tego świadomy.