Madera

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9272 opinii

Rejs uważam za bardzo udany. Pogoda była super. Widoki przecudne. udało nam się zobaczyć delfinki plamiste. Najbardziej z wycieczki był zadowolony mój mąż, który jest prawdziwym miłośnikiem przyrody. Trochę żałował, że nie udało nam się zobaczyć wielorybów, ale doszedł do wniosku, że może będziemy mieć więcej szczęścia następnym razem:). Warto też wspomnieć, że załoga statku Santa Maria była bardzo życzliwa i pomocna w udzielaniu informacji. Sam statek jest bardzo klimatyczny. Naprawdę warto wybrać się na taki rejs. Wrażenia są niezapomniane.

Wycieczka w 100% godna polecenia. Wrażenia z trasy nie do opisania. Widoki zapierające dech, które pozostaną do końca życia. Uważam, że była to jedna z najlepszych wycieczek. Jeśli ktoś wybiera się na Maderę to nie można tej wycieczki pominąć.

Wycieczka warta swojej ceny, polecam. Warte podkreślenia; miła obsługa Pani Kasi (pozdrawiam), elastyczność w organizacji, możliwość zobaczenia dużej ilości miejsc w krótkim czasie przydatne dla starszych lub jako wstępny rekonesans.

Very interesting tour, beautiful locations and perfect organization. My special thanks go to Tony, our guide, who knows literally everything about Madeira, including the names of all the plants in many many languages.

Niesamowite wrażenia! Załodze naprawdę zalezalo, aby pokazac jak największej zwierząt. Non stop wypatrywali kolejnych stad waleni. Gorąco polecam ☺️