Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Machico

Machico – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Machico

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Machico?

Machico: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Machico? Kliknij tutaj.

Machico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2494 opinii

Mieliśmy naprawdę dobrego przewodnika i kierowcę o imieniu Luciano, który również dużo opowiadał nam o wyspie w ciągu dnia. Był pełen humoru i naprawdę dobrze się bawiliśmy. Byliśmy 7 turystami, którzy zarezerwowali wycieczkę małym autobusem. Wewnątrz było wystarczająco dużo miejsca, a klimatyzacja była dobra. Również akustyka jego wyjaśnień w autobusie była dobra i słychać ją było w ostatnim rzędzie. Wielkie dzięki. Możemy polecić tę wycieczkę!

Z naszym przewodnikiem Nuno mieliśmy świetną wycieczkę po wschodniej Maderze! Było to znacznie bardziej obszerne niż oczekiwano, a Nuno nauczył nas wielu faktów, na przykład o różnych owocach i warzywach na poboczu drogi! Zrobiliśmy też miłe nieoczekiwane przystanki i naprawdę zabraliśmy czas na miłą jednodniową wycieczkę. W sumie koniecznością!

Doskonała aktywność!!! Pan Nuno był świetnym przewodnikiem i gospodarzem. Zawsze w dobrym humorze, spokojny i bardzo profesjonalny, pokazał nam wszystkie zakątki Madery. Bardzo wygodny van z klimatyzacją i przestronny. Mała i bardzo przyjemna grupa. Sugerował lunch i wiele się od niego nauczyliśmy o Maderze. Bardzo dobry!

Zrobiliśmy wycieczkę z Marco i było super! Bardzo ładnie, dobrze mówi po francusku, wiele nam wytłumaczył, było bardzo ciekawie! Czasy aktywności mogą czasami być trochę długie na to, co można zobaczyć, ale ogólnie dzień był całkiem dobrze zorganizowany, uwielbialiśmy to!

Wspaniałe odkrycie części wyspy, nasz przewodnik Marco był idealny, aby doradzić, jeśli chcesz odkryć inną stronę Madery