Atrakcje i wycieczki
Machico

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Machico – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Machico

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Machico?

Na jakich wycieczkach w: Machico obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Machico: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Machico? Kliknij tutaj.

Machico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 616 opinii

Świetna wycieczka 4x4, która pozwala zobaczyć wiele różnych miejsc i zrobić świetne zdjęcia. Kierowca (który jest również przewodnikiem, bardzo miły) przyjechał po mnie samochodem 4x4 na czas. W sumie byliśmy 3 turystami. Odwiedziliśmy głównie wschód wyspy (od Funchal do Machico, potem od Santany do Pico do Arieiro). Zrobiliśmy kilka przystanków w niezwykłych miejscach, aby podziwiać wysublimowane krajobrazy wyspy. Przewodnik zabrał nas również do lasu po stromych ścieżkach, po których mogą przejechać tylko pojazdy 4x4. To było bardzo miłe. Wziął też kilka starych dróg, którymi nie będziesz miał okazji jechać, jeśli nie weźmiesz udziału w tej wycieczce. W południe zjedliśmy w restauracji z dobrą lokalną kuchnią. Odwiedziliśmy też targ, skosztowaliśmy słynnej ponchy. Punktem kulminacyjnym pokazu była dla mnie wizyta w Pico do Arieiro, na wysokości około 1800 m n.p.m., jest to punkt wyjścia do wędrówki PR1 do Pico Ruivo (najwyższy punkt na Maderze). Widok był po prostu wspaniały.

Nasz kierowca Miguel był pouczający, zabawny, pełen życia i robił wszystko, co mógł, aby nasz dzień był fantastycznym przeżyciem. Tak bardzo upchnęliśmy się bez pośpiechu. Cały dzień był niesamowity i mogliśmy zobaczyć i zrobić wiele różnych rzeczy na wyspie. Tak bardzo nam się podobało, że zarezerwowaliśmy kolejną wycieczkę z Miguelem i zespołem na środę. Dziękuję Ci.

Juan jest doskonałym przewodnikiem, który z przyjemnością pokazuje nam florę i historię Madery. Gorąco polecam tę wycieczkę !!!

Doskonałe doświadczenie. Tory terenowe w środku „dżungli”. Fantastyczny przewodnik. Jeszcze lepszy obiad.

Wspaniały wypad, przygoda w doskonałym towarzystwie