Maastricht – nasze najbardziej polecane atrakcje

Valkenburg: bilet wstępu do jaskini MergelRijk

1. Valkenburg: bilet wstępu do jaskini MergelRijk

Sprawdź MergelRijk, jedną z najlepszych atrakcji w Valkenburgu. Odkryj wszystko o jaskiniach i marglu: od ich powstania 65 milionów lat temu po najnowsze malowidła jaskiniowe 3D w 2022 roku. W MergelRijk jest wiele pięknych rzeczy do zobaczenia i zrobienia dla wszystkich grup wiekowych. Zobacz imponujące rzeźby z piasku i margla i stwórz własną pamiątkę z prawdziwego margla. Dzieci odkryją jaskinię podczas wypełnionego zabawą poszukiwania skarbów. Twój bilet wstępu zawiera wszystkie zajęcia i wielojęzyczny przewodnik informacyjny. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu lub telefonu; będziesz chciał uchwycić obrazy jaskiniowe 3D.

Valkenburg: Bilet wstępu do spa Thermae 2000

2. Valkenburg: Bilet wstępu do spa Thermae 2000

Zrelaksuj się i zrelaksuj w Thermae 2000 luksusowym ośrodku odnowy biologicznej i czterogwiazdkowym hotelu Thermae 2000. Spędź cały dzień w niedawno odnowionym zapleczu odnowy biologicznej tego ośrodka. Ciesz się zajęciami z nowego programu doświadczeń, które obejmują unoszenie się na wodzie, sesje śpiewających mis, rytuały herbaciane, lekcje jogi i wiele innych. Skorzystaj z nieograniczonego użycia soli do peelingu, żelu pod prysznic i szamponu. Thermae 2000 znajduje się na szczycie Cauberg, ukryty wśród natury z pięknym widokiem. Najsłynniejsza góra Holandii, Cauberg, znana jest z tego, że kilkakrotnie była częścią mistrzostw świata w kolarstwie. Oprócz Mistrzostw Świata na Cauberg odbyło się wiele ważnych wyścigów kolarskich, takich jak Amstel Gold Race. Cauberg jest nieodzowną częścią Thermae 2000. W 1989 roku do Cauberg doprowadzono trzy źródła wody termalnej. Wszystkie kąpiele w ośrodku odnowy biologicznej są wyposażone w tę wodę termalną.

Maastricht: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

3. Maastricht: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Ucieknij z XV-wiecznego Maastricht podczas tej ekscytującej Escape Tour. Poznaj Libertusa van Bommela i pomóż mu znaleźć sekretne wyjście z Maastricht. W XV wieku kościół i klasztor rządziły Maastricht. Przeor klasztoru Kruisheren, Libertus van Bommel, miał więc wiele obowiązków. Niestety, Van Bommel narobił sporo bałaganu w swoich zadaniach. Musiał więc jak najszybciej wydostać się z miasta, tak aby nikt go nie zauważył. Czy mu się uda? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok bazyliki św. Serwacego, podziwiaj piękne miejsca i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Medieval Maastricht: gra w ucieczkę na zewnątrz

4. Medieval Maastricht: gra w ucieczkę na zewnątrz

Zagraj w grę miejską, która zabierze Cię w podróż po historycznych miejscach Maastricht, rzymskiej osady, która stała się średniowiecznym centrum handlowym i kolebką euro. Wcielisz się w rolę rycerza podczas zapierającej dech w piersiach przygody, odkrywając mniej znane historie z bogatej historii miasta. Aplikacja oferuje dokładne wskazówki dojazdu przez miasto. Graj we własnym tempie. Możesz zatrzymać się i zbadać otoczenie, kiedy tylko chcesz. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi gry. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoim smartfonie. Alternatywnie, każda osoba może zakupić własny voucher. Możesz grać w grupie i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielić się od grupy, a na koniec spotkać się z grupą.

Maastricht: Eksploracja miasta - gra na smartfony

5. Maastricht: Eksploracja miasta - gra na smartfony

Poznaj historyczne centrum Maastricht, odkrywając zabawne fakty na temat światowej sławy skrzypka André Rieu. Spaceruj po ukrytych ulicach i dostrzegaj tętniące życiem place i tajne zakątki. Ciesz się dobrym lokalnym piwem w połowie szlaku, które pomoże ci rozwiązać resztę zagadek. Rozwiąż 11 zabawnych zagadek związanych z lokalizacją, aby odkryć niezwykłe i urocze zakątki, odblokować ciekawe lokalne historie i uzyskać rekomendacje dotyczące niezależnych kawiarni i sklepów. Ten zabawny spacer po Maastricht wyostrza zmysły i zachęca do doceniania najwspanialszych – i najmniejszych (!) – szczegółów wokół ciebie. Niezależnie od tego, czy znasz już Maastricht, czy dopiero zaczynasz tu odkrywać, to doświadczenie daje perspektywę odkrywania, która zainspiruje Twoją ciekawość, gdziekolwiek się udasz. Ciekawe fakty: Dowiedz się więcej o mieście, odkryj sekrety głównych atrakcji i poznaj ciekawostki, których nie przeczytasz gdzie indziej. Znajdź zabytki i ukryte tajemnice: Nasz lokalny twórca stworzył interaktywny spacer po mieście. Tajemnicze wskazówki sprawiają, że przemierzasz ulice miast, zachęcając do zwrócenia uwagi na szczegóły, których zwykle nie zauważasz. Po dotarciu na następny przystanek będziesz musiał rozwiązać pytanie: otwórz oczy i umysł i użyj swojej lokalizacji, aby znaleźć właściwą odpowiedź! Cieszyć się: Idąc tym szlakiem odkrywczym, poznasz miasto z innego punktu widzenia. Nawet miejscowi odkrywają nowe fakty, przemierzając tajne miejskie szlaki!

Hoensbroek: bilet wstępu do zamku Hoensbroek

6. Hoensbroek: bilet wstępu do zamku Hoensbroek

Bądź świadkiem przygód z odległej przeszłości podczas wizyty w zamku Hoensbroek dzięki tym biletom wstępu. Podążaj trasą w broszurze lub wybierz się na poszukiwanie zamkowego skarbu. Odkryj ponad 40 pięknie urządzonych pokoi w tym wspaniałym zamku-muzeum. Przejdź się bajkowymi korytarzami i ponad 40 wspaniałymi komnatami zamku. Wybierz się na trasę z przewodnikiem opisaną w broszurze turystycznej, dostępnej w kasie. Przeczytaj zabawne fakty na temat budynku i uzyskaj więcej informacji z szyldów w zamkowych pokojach. Możesz także zwiedzać zamek z Discover the Castle Tour. Odkryj 10 najbardziej wyjątkowych miejsc za pomocą mapy – od sekretnego pokoju po mały wychodek. Podczas dochodzenia dzieci mogą zebrać 10 różnych znaczków. W sali balowej podziwiaj wspaniałe XVIII-wieczne sale z malowidłami sufitowymi, żyrandolami i pozłacanymi wizerunkami hrabiny van Hoensbroek. Wejdź na 60-metrową ufortyfikowaną średniowieczną wieżę strażniczą. Wejdź do lochu, gdzie światła powoli gasną, a drzwi zamykają się za tobą.

Maastricht: wycieczka piesza z napiwkami

7. Maastricht: wycieczka piesza z napiwkami

Podczas naszej wycieczki opartej na napiwkach Twoja przygoda w Maastricht rozpoczyna się w Bazylice Matki Bożej, gdzie nasz przyjazny osobisty przewodnik będzie z niecierpliwością czekał, aby Cię powitać. Ten charakterystyczny punkt orientacyjny stanowi doskonały punkt wyjścia w niezapomnianą podróż po sercu naszego uroczego miasta Maastricht. Nasza wycieczka jest otwarta dla wszystkich, dzięki czemu jest naprawdę włączającym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, parą czy grupą przyjaciół, nie wahaj się do nas dołączyć. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu najlepsze wrażenia z wycieczki, jakie można sobie wyobrazić. Pod koniec naszych wspólnych poszukiwań pozostawiamy w Waszych zdolnych rękach decyzję o wartości tego wzbogacającego doświadczenia. Jesteśmy głęboko przekonani, że Twoje postrzeganie wartości naszej wycieczki jest świadectwem jakości naszych usług. Dlaczego więc nie wyruszyć z nami w tę ekscytującą podróż i odkryć ukryte skarby i lokalne tajemnice Maastricht? Dołącz do naszej wycieczki i twórzmy razem wspomnienia, odkrywając miasto jak prawdziwy miejscowy.”

„Alchemik” Maastricht: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

8. „Alchemik” Maastricht: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

🧙‍♀️ ALCHEMIK 🧪 Jesteśmy w roku łaski 1555 iw mieście dzieją się dziwne zjawiska. Josyne, wieśniaczka oskarżona o czary, zostaje aresztowana na twoich oczach przez straż miejską. Zbadaj, aby ustalić prawdę i zidentyfikować przyczyny tego oskarżenia. Idź i spotkaj się z różnymi świadkami i zbadaj znalezione po drodze wskazówki. Czy jako alchemik będziesz w stanie wykorzystać swoje umiejętności w tym dochodzeniu, opartym na prawdziwych faktach, na czas? Czy zdecydujesz się bronić Josyne, czy też poprzesz oskarżenie o czary? TWOJA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj zagadki po drodze, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki, które są ukryte na pomnikach wokół ciebie 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte klejnoty 🔐 Odblokuj zabawne fakty o odwiedzanych miejscach ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i wstrzymuj grę, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny 7/7 przez czat na żywo (9:00-20:00)

Maastricht: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

9. Maastricht: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

Ciesz się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem podczas wizyty w Maastricht. Przyprowadź całą rodzinę i wszystkich znajomych, zabawa jest gwarancją dla wszystkich grup wiekowych w Muzeum Iluzji Maastricht! Odkryj 50 wizualnych i interaktywnych iluzji, wśród których znajduje się nasz pokój nieskończoności, odwrócony pokój, iluzja krzesła, hologramy i wiele innych! Różne iluzje wizualne uczą odwiedzających, jak nauka, wizja, perspektywa i inne bodźce wpływają na postrzeganie rzeczywistości. Interaktywne instalacje dają szansę na zjednoczenie się z iluzjami i zrobienie najbardziej wyjątkowych zdjęć z przyjaciółmi i/lub rodziną. Przygotuj się na doświadczenie, które będzie wyzwaniem i zadziwi Twoją wyobraźnię!

Samodzielna wycieczka piesza po Maastricht i polowanie na padlinożerców

10. Samodzielna wycieczka piesza po Maastricht i polowanie na padlinożerców

Szukasz atrakcji w Maastricht? Maastricht Scavenger Hunt zabierze Cię na samodzielną pieszą wycieczkę z wyzwaniami przez serce miasta. Zobacz wszystkie zabytki, bawiąc się i ucząc historii! Przejdziesz od ratusza do parku Aldenhofpark i muzeum Bonnefanten, biorąc udział w kilku wycieczkach pobocznych i podejmując różne wyzwania. Maastricht Tourist Scavenger Hunt to piesza wycieczka o długości 5,7 km / 3,54 mili z różnorodnymi wyzwaniami. Ukończenie powinno zająć od 2 do 3 godzin. - Zabawne doświadczenie edukacyjne - Zwiedzać! 28 lokalizacji - Dowiedz się trochę lokalnej historii - Zmierz się ze swoją wiedzą: 20 różnorodnych wyzwań - Zabawa dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci - Idź we własnym tempie: 5,7 km / 3,54 mili - Poświęć tyle czasu, ile chcesz, aby zakończyć polowanie Kup 1 poszukiwacz śmieci dla swojej grupy od 1 do 6 osób.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Maastricht

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Maastricht: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Maastricht

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Maastricht?

Maastricht: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Maastricht? Kliknij tutaj.