Lwów

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lwów: największe atrakcje

Lwów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lwów? Kliknij tutaj.

Lwów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 158 opinii

Pan przewodnik znakomicie poradził sobie z deszczową pogodą jednocześnie zapewniając nam znakomite zwiedzanie starówki. Tak, to było możliwe. W najgorszą pogodę trafialiśmy albo do cerkwi ormiańskiej lub zawsze pod jakiś dach. Bardzo ciekawie opowiadał i pokazał tak ciekawe miejsca, do których sami byśmy nie dotarli. Bardzo dobrze mówił po polsku, mimo iż jest to dla niego język obcy. Ponadto był bardzo pomocny w znalezieniu odpowiedniego miejsca na obiad :) Bardzo polecam :)

Spacer po lwowskiej starówce z panią Niną.

Bardzo sympatyczna i kompetentna pani NINA w zajmujący sposób przekazała nam olbrzymią porcję wiedzy o Lwowie. Był to spacer pełen ciekawostek historycznych i kulturalnych. Nasza przewodniczka chętnie i szczegółowo odpowiadała na wszelkie nasze pytania. A przy tym świetnie mówiła po polsku. Wśród wspaniałych zabytków i uroczych zakątków Lwowa nasza wędrówka z panią Niną okazała się czystą przyjemnością. Dziękujemy i pozdrawiamy. Samanta i Wojtek z dziećmi.

Super, przesympatyczna Pani Nina miała ogromną wiedzę, którą przekazywała w bardzo przystępny sposób. Polecam zdecydowanie

Spacer z przewodnikiem Andrzejem okazał się bardzo ciekawy. Pokazał stare ślady historii. Organizacja Get Your Guide ok.

Bardzo udana i puczająca wycieczka. Pani Nina wykazała się dużą kompetencją i znajomością historii miasta. Polecam.