Bilet wstępu

Paryż: bilet do Luwru na określoną godzinę i audioprzewodnik

Paryż: bilet do Luwru na określoną godzinę i audioprzewodnik

Od 122,70 zł za osobę

Skorzystaj z biletu wstępu bez kolejki do paryskiego Luwru. Wykorzystaj dodatkowy czas na podziwianie rozmaitych arcydzieł sztuki, w tym „Mona Lisy” Leonarda da Vinci, w jednym z najwspanialszych muzeów na świecie.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę, korzystając z osobnego wejścia
Potwierdzenie biletu w ciągu 48 godzin
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji od organizatora atrakcji.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z szybkiego i łatwego wstępu bez kolejki
 • Podziwiaj dzieła sztuki – od starożytnego Egiptu po renesans
 • Spędź dowolną ilość czasu w muzeum i zwiedzaj je we własnym tempie
 • Skorzystaj z oficjalnego audioprzewodnika i dowiedz się jak najwięcej o muzealnych eksponatach
Pełny opis

Zwiedź Luwr we własnym tempie dzięki biletowi wstępu bez kolejki. Podziwiaj zbiory muzeum z audioprzewodnikiem na nowym systemie Nintendo 3DS. Poznaj historię kolekcji dzięki trasom zwiedzania opisanym w 9 językach.

Nie przegap słynnych dzieł sztuki, takich jak „Mona Lisa” i „Wenus z Milo”. Odkryj sztukę renesansu i starożytne egipskie relikty. Zobacz obrazy z okresu od XIII do XX wieku, ryciny ze zbiorów królewskich i wiele innych eksponatów. Przechadzaj się po 8 działach Luwru: Starożytnego Egiptu; Starożytnego Bliskiego Wschodu; Starożytnej Grecji, Etrurii i Rzymu; Sztuki Islamu; Rzeźby; Rzemiosła Artystycznego; Malarstwa; Rysunku i Grafiki.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki o określonej godzinie do Luwru
 • Pełny dostęp do wystawy stałej i wszystkich wystaw czasowych
 • Opłata rezerwacyjna w wysokości 4 EUR za osobę (3 EUR za bilet i 1 EUR za audioprzewodnik)
 • Oficjalny audioprzewodnik po Luwrze

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Okaż swój bilet pracownikom kontroli bezpieczeństwa przy Piramidzie Luwru (głównym wejściu do muzeum) w wyznaczonym miejscu wstępu priorytetowego. Następnie przejdziesz przez kontrolę bezpieczeństwa podobną do tej na lotnisku. Później ze swoim biletem możesz udać się bezpośrednio do muzeum.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Goście z dostępem bez kolejki nadal będą musieli przejść przez kontrolę bezpieczeństwa. Może to być dłuższe w okresach dużego ruchu
  • Trasy zwiedzania będą oznakowane, bez możliwości cofania się w celu uniknięcia przekraczania przepływów
  • Niektóre kolekcje są niedostępne: rzeźba francuska średniowiecza i renesansu, dzieła sztuki renesansu, XVIII i XIX wieku, sztuka Afryki, Azji, Oceanii i obu Ameryk, niższy poziom Sztuki Islamu a także drugie piętro, na którym znajdują się obrazy francuskie i północnoeuropejskie
  • Nadal możliwe będzie wypożyczanie wózków dziecięcych lub wózków inwalidzkich
  • Odwiedzający z bezpłatnym wstępem (posiadacze „Pass Education”, poniżej 18 roku życia i mieszkańcy UE poniżej 25 roku życia, wszyscy z ważnym dowodem tożsamości) muszą zarezerwować przedział czasowy online na stronie internetowej Luwru, aby móc wejść z tobą
  • Twój czas wejścia może być 30 minut przed lub po tym, o który prosiłeś
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 /5

  na podstawie 4250 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Jakość usług
   4,4/5
  • Organizacja
   4,3/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Musiałem ustawić się w kolejce tylko przez około 5 minut, aby przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, ale potem od razu wszedłem. Jeszcze jedna linia w środku, aby zeskanować kod wejściowy, ale poruszała się szybko. To była niedziela i bardzo tłoczno, ale musiałem tylko czekać w kolejce, aby zobaczyć „Mona Lisę”. Audioprzewodnik był nieco mylący, ale przyszedł ze słuchawkami i podobały mi się wyjaśnienia różnych kolekcji.

  Czytaj dalej

  10 października 2022

  O lugar é magico. A visita sensacional mas como em todo restante da França, sentimos falta da acessibilidade. As estações de metrô tem pouca ou nenhuma estrutura para cadeirantes, carrinhos de bebê e itp. No louvre não foi diferente, muito degraus, poucos elevadores(e mal sinalizados). Jo nosso caso, fizemos o passeio com nosso filho de 2 anos, não recomendo isso! Teremos que voltar outra vez para realmente conhecer o lugar…rs mas como era de se esperar, o Louvre é Mágico e apesar das críticas referentes à acessibilidade, vale cada centavo.

  Czytaj dalej

  9 października 2022

  Luwr jest oczywiście wspaniały. Wzorowa jest również organizacja przy wejściu. Ale audioprzewodnik to technicznie prawdziwa katastrofa. Komentarz do dzieł sztuki jest naprawdę dobry, ale interfejs użytkownika pochodzi z innego stulecia. Istnieje pilna potrzeba działania. Tak jest dużo lepiej. W przeciwnym razie wszystko poszło dobrze i mieliśmy niezapomniane wrażenia artystyczne. Zalecana jest usługa GetYourGuide.

  Czytaj dalej

  4 października 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 405076